370 Shares 3527 views

dopochwowe łzy podczas porodu: przyczyny i jak uniknąć

przerw dopochwowego mogą występować w dolnej, środkowej i jego górną trzecią część. Te uszkodzenia są powierzchniowe lub penetrujące tkankę w jamie macicy i brzucha, a zatem może być przyczyną krwiaki, masywne krwawienia, wstrząsu krwotocznego. Każdy ściany pochwy uraz towarzyszy krwawienia. Nawet przy niewielkim charakteru ich potrzeby badać za pomocą luster. łzy pochwy szyte oddzielne szwów catgut. Te, które wnikają w tkankę okolovlagalischnuyu technicznie podlegającą zaskarżeniu do szycia jest bardzo trudne. Taka operacja wymaga dobrej znajomości anatomii. Jeśli nieciągłości głębiej lub mnogiej, okres pooperacyjny musi zawierać antybiotykoterapii, a także kąpiele pochwy, które zawierają środki dezynfekujące. Zmiany, które nie zostały uznane, może wyleczyć się. Ale czasem prowadzi to do infekcji, co komplikuje przebieg okresu poporodowego. Co do głębokich pęknięć, może spowodować szpecące przyszłość zwężenie pochwy, gdzie chirurgicznego leczenia potrzeba.

Przyczyny łez pochwy

Przerwy pochwy (zdjęcie można znaleźć w literatury specjalistycznej) może wystąpić ze względu na nieelastycznej wstęgi sromu i pochwy lub krocza wysokie. podczas pierwszej ciąży w średnim wieku obserwuje się większe ryzyko ich wystąpienia. Innym powodem na rzecz pleśniawki i innych chorób, takich jak wirus brodawczaka ludzkiego. pęknięcie pochwy podczas porodu jest prawdopodobne, gdy głowa dziecka jest bardzo dużych rozmiarów. Dodatkowo urazy porodowe wystąpić z powodu wydobycia płodu głowy z użyciem kleszczy, co klinicznie wąskich bioder w porodzie matki i niegospodarności lub z powodu długoterminowych szybkich prób. Ponadto, z powodu kontuzji może pęknąć naczynia krwionośne w głębi tkanek miękkich. Gdy ta powierzchnia jest nie sama uszkodzonych tkanek. Krew wypływa z uszkodzonych naczyń krwionośnych, nagromadzonych w tkankach i luźnej tkanki. W konsekwencji, utworzony krwiak. Jej wielkość może być większa niż główka noworodka.

Jak uniknąć luki?

Szanse złamań jest bardzo wysoka, jeśli masz już stare blizny i szwy. Mimo to, te urazów można uniknąć poprzez zwiększenie elastyczności żeńskich narządów płciowych. Aby to zrobić, trzeba wykonać ćwiczenia fizyczne (Ćwiczenia Kegla), zbilansowanej diety i pływać. Ale to wszystko musi być nie zrobić przed narodzeniem, a przed planowaną ciążą. Pochwa pomaga zapobiegać nieciągłości dotychczasowe leczenie chorób dróg rodnych. Ale co najważniejsze – do lekarza, urodzenia asystenta, był profesjonalistą, który zna swoją pracę i będzie smarować pochwy za pomocą specjalnego żelu, jeśli to konieczne, wyprostuj krotnie i tak dalej. Po łzy pochwy nie pojawiają się nagle. Ich występowanie wskazać cechy charakterystyczne: krocze wybrzuszenia w kształcie kopuły, jego obrzęk i późniejsze blanszowanie skóry, która jest błyszcząca, pojawienie się drobnych pęknięć. Widząc to wszystko, lekarz powinien dokonać cięcia, a krawędzie są gładkie i szybsze i łatwiejsze do wyleczenia w porównaniu do rany.