819 Shares 2524 views

„Kelton” – buty z popularnego włoskiego producenta

W 1970 roku bracia-Pieroni 5-gie Sauro Giuseppe, założył markę Kelton. Dziś nadal jest to firma rodzinna, której sukces jest wynikiem doskonałych modeli jakości i zrozumienie wymagań swoich fanów. Podstawową zasadą popularnej marki – produkcja obuwia wyłącznie wysokiej jakości i kobiet.


Zgadzam się, aby zaspokoić potrzeby bogatych i wyrafinowanych klientów nie jest tak prosta. Mimo wszystko, „Kelton” – buty, które zachwycił nie tylko Włochów. Zdobyła serca milionów kobiet daleko poza krajem słonecznego.

tajemnicę przedsiębiorstwa do sukcesu

„Kelton” – but, który był przykładem kombinacji rzemiosła obuwniczego i innowacyjnej technologii. Bracia Pieroni całkowicie pewien, że praca fizyczna – to gwarancja doskonałej jakości i indywidualności, więc dają mu podwyżkę, na szczególną uwagę. Nawet dzisiaj wiele operacje wykonywane są w produkcji to ręcznie. „Kelton” – but, który jest wykonany we Włoszech i tylko z naturalnych materiałów.

Kolekcje „Kelton”

Zakres znanej marki jest tak wielka, że prawo wybrać stylowy buty mogą panie i społeczeństwa, i zwykłe kobiety do codziennego noszenia. Można kupić ozdobne szpilki i niezawodne buty na grząski jesienią. Jak również ciepłe i lekkie buty ze skóry i futra.

modele Funkcje

Większość modeli „Kelton” – na wygodnym obcasie klina. Jest on stosowany w buty i buty i buty. Na bazie kobiet czuć się pewnie. Prawidłowo skonstruowany blok nie powoduje dyskomfortu. Włoskie buty „Kelton” jest bardzo zróżnicowana. Jest wszystkie nowoczesne style. Buty „Kelton” łączy w sobie wszystko to, co kobieta może sobie życzyć. Ze względu na unikalną technologię, lepsza jakość marka zyskała popularność na całym świecie.

Model zima

Kobiety wiedzą, jak to jest czasami trudno wybrać buty na zimę. Ale jeśli odwiedzić sklepy firmy „Kelton” Zimowe buty nie będzie już dla Ciebie problemem. Buty i buty pokryte futrem, aby pobyt na ulicy, nawet w mrozie wygodne i przyjemne.

Firma „Kelton” w języku rosyjskim

Słynna włoska marka jest aktywnie zaangażowana w toczącej się międzynarodowej wystawie w Rosji. Nasi rodacy już dawno docenili jakość produkcji firmy „Kelton”. Buty idealne na surowym klimacie rosyjskiej marki. Jednym z kolekcji firmy został stworzony dla Rosji.

Dla kogo jest ona wykonana markę obuwia, i gdzie można kupić

Zasadniczo, wszystkie zbiory „Kelton” zaprojektowany dla kobiet biznesu, którzy znają i cenią sobie współczesny styl, wygodę i elegancję. Dla pięknych kobiet, którzy spędzają większość swojego życia w pracy iw butach cenionych przede wszystkim funkcjonalność. Kup te buty można znaleźć w salonach firmowych, butików marki. Ale jeśli nie masz czasu, aby aktywnie zakupy, skontaktuj certyfikat i niezawodnego sklepu internetowego.