799 Shares 6589 views

Od kiedy rosyjskiego prezydenta Putina? W co roku Putin został prezydentem po raz pierwszy?

Odległe i końcowy lat 20. wieku był punktem zwrotnym w historii naszego kraju. W tym samym roku doszło do serii wydarzeń, które zadecydowały o przebiegu historii Rosji w pierwszych dwóch dekadach 21 wieku. 1999 poprzedziła pierwszy początku pierwszej kadencji prezydenckiej Władimira Putin był pełen śmiertelnych i strasznych wydarzeń. Początek drugiej wojny czeczeńskiej, kampania wyborcza agresywna przed wyborami w dniu 19 grudnia w Dumie Państwowej, ataki terrorystyczne w Moskwie i Volgodonsk, atak bandy Basajewa i Khattab na wsi w Dagestanie, strzelaniny, wojny w Serbii i tak dalej. W tym samym roku, kryzys władzy politycznej doprowadzili kraj do krawędzi katastrofy. Od kiedy prezydent Putin i jego wybory wpłynęły na historię naszego kraju w 21 wieku?


Kryzys władzy politycznej

Całkowity brak reform gospodarczych, wpływ dewaluacji waluty krajowej, która rozpoczęła się rok wcześniej, i wiele innych okoliczności sprawiły Borys Jelcyn jest bardzo niepopularny w oczach ogromnej liczby wyborców. Nie reklama polityczna i oszustwa nie mógł zapewnić zwycięstwo BN Jelcyn w wyborach 2000 roku, jak to miało miejsce w kampanii 1996 dla impeachmentu prezydenta, rozwinął w Dumie Państwowej, zagrożonych wybuchem ścigania i karania winnych grabieży kraju – BN Jelcyn i ludzie stojący za nim. Prowadząc partie opozycyjne – „Ojczyzna – Wszystkie Rosja” i komuniści – bezpośrednio obwiniani za nieudanych reform i grabieży kraju przez prezydenta rodziny BN Jelcyn i oligarchowie. Hasła i wypowiedzi tego rodzaju pochodzących z opozycji, znalazły szerokie poparcie wśród zwykłych wyborców i były realne zagrożenie dla rządzącej elity Jelcyna.

Zjawisko Rosji Putina

Od kiedy prezydentem Putinem? Od roku 2000 , historia rosyjska zaczyna bardziej spójny i stopniowy rozwój, pozyskiwanie trochę pewności i stabilności, charakteryzujący się liczbą osiągnięć gospodarczych i politycznych. Można to nazwać zjawisko putinowskiej Rosji, ale przed wyborami marca 2000, żaden konkretny historyczny paradygmat nie istnieje. 1999 th ukrywa wiele alternatywnych wariantów historycznych, z których wszystkie zostały odrzucone w wyborach do Dumy Państwowej w grudniu 1999 roku i wyborów prezydenckich w 2000 roku. Wszystkie oprócz jednego.

Od kiedy Putin został prezydentem Rosji legalnie

VV Putin wygrał wybory prezydenckie z 26 marca 2000, z prawie 53% głosów. Od kiedy Putin – prezydent Rosji? Pierwszy termin rozpoczął się 7 maja – w dniu inauguracji. Najbliższy konkurent Putina był w tych wyborach, Ziuganow, który znacząco zebranych mniej głosów – 29,2%. Ale w czasie marcowych wyborach VV Putin już był prezesem działającego tak, że rok 2000 nie jest to data, która musi być uznane za początek jego prezydentury.

Od kiedy Putin – prezydent Rosji? W rzeczywistości VV Putin był w pełni wykonywać funkcje prezydenckie wcześniej, czyli 31 grudnia 1999 roku, gdy w pozycji, w jakiej został powołany poprzedniego prezydenta Rosji BN Jelcyn. To był ostatni dzień 1999 V. Putin otrzymał z rąk BN Jelcyn całe spektrum uprawnień prezydenckich. Rano, o godzinie 11, w obecności patriarchy, w uroczystej ceremonii pierwszego prezydenta Rosji VV przekazał uprawnienia prezydenckie Putin. Nowy prezydent i wszystkie atrybuty władzy państwowej zostały przeniesione, w tym „teczki jądrowego”. Pierwszy dekret działającego prezydenta był dokument gwarantujący nienaruszalność BN nie Jelcyn i członkowie jego rodziny, jak również obiecujące do ścigania tych ludzi w sądzie. Od kiedy Putin – prezydent po raz pierwszy? Począwszy od pierwszej kadencji prezydenckiej powinny zostać uznane za 7 maja 2000 roku, kiedy odbyła się inauguracja.

Od kiedy Putin został prezydentem, a to zostało poprzedzone

Celem VV Putin do najwyższego stanowiska w państwie zostało poprzedzone serii dramatycznych wydarzeń. Najbogatsi ludzie stojący za BN Jelcyn i aktywnie wykorzystać wpływy najwyższej władzy w kraju przez wzgląd na jeszcze większą osobistego wzbogacenia się, potrzebowałem nowej polityki, które mogą doprowadzić kraj, aby zapisać ustawienia w siłę stara elita i daje im gwarancje bezpieczeństwa. Jeden z tych wpływowych ludzi były BA Bieriezowski, kto jest ich właścicielem pierwszego kanału telewizji. Dzięki kampanii wyborczej agresywnego, który biegł w jesieni 1999 roku przed wyborami do Dumy, wysiłki tych ludzi udało się zgromadzić wystarczającej liczby głosów do utworzenia jednego z największych „Jedności” ( „Miś”), frakcji, która stała się podstawą nowej władzy prezydenta VV Putin, który był w tym czasie przewodniczącym rządu. Celem VV Putin na stanowisko prezesa działającego kraju poprzedzony był bardzo skomplikowany kampanii mającej na celu zdobycie ratingu jako przyszłego prezydenta i większości parlamentarnej w nadchodzących wyborach.

Cechy kampanii wyborczej drugiego prezydenta Rosji w latach 1999-2000

Głównym celem tej kampanii wyborczej został wykonany na wojnie w Czeczenii, walki z terroryzmem i przywrócić porządek w kraju. Szef Federalnej Służby Bezpieczeństwa, został wybrany jako bohater VV Putin, który został premierem w sierpniu 1999 roku. W tym czasie uprawnienia premiera były aktywnie wykorzystywane w celu osiągnięcia sukcesu w niezależnej kariery politycznej. Przewodniczący rządu Primakowem zwolniony w maju 1999 roku, wraz z Łużkow doprowadził partię polityczną, która stała się prawdziwym zagrożeniem dla elity rządzącej w okresie przygotowań do grudniowych wyborów. Polityczne znaczenie figur premier gwałtownie wzrosła na tle prezydenta BN traci popularność Jelcyn.

Dalsze działania zmierzające do rozwiązania pozytywnego wizerunku nowego lidera politycznego Rosji, były związane z przezwyciężenia zagrożeń terroryzmu i wojny w Czeczenii. Pierwszy kanał BA Bieriezowski aktywnie krytykowane jako strona Łużkow – Primakow i partii komunistycznej. Tym razem, pamiętam wszystkich obywateli Rosji na piątkowych występów na kanale Dorenko znany prezenter telewizyjny. W całym kraju, walka z terroryzmem, a czeczeńskiej w Czeczenii zaczęła się wojna, sukces, który może być interpretowany przez media kontrolowane przez struktury władzy jako zwycięskie. Charyzmatyczny wizerunek nowej rosyjski polityk Władimir Putin od początku był postrzegany jako obraz bezkompromisowego bojownika o interesy państwa, zdolnych do obrony kraju.

Kiedy Putin doszedł do władzy w rzeczywistości

Od kiedy Putin – prezydent faktycznie? Jeśli w 2000 roku rozpoczęła się era Putin oficjalnie oparte na woli narodu, prezydentura rzeczywistą Putina zaczął trochę wcześniej. Możemy założyć, że zaczęło się od dekretu pierwszego rosyjskiego prezydenta Borysa Jelcyn powołać VV Putin na stanowisko Działając na koniec 1999 roku. I może być mądry, aby zakładać, że jego prezydentura zaczął nawet wcześniej – do pracy na stanowisko premiera w sierpniu 1999 roku, gdy w rękach VV Putin skoncentrował się bardzo dużą moc i pełną zaczęły powstawać cechy współczesnej Rosji, które historycy nazywają później z Putinem?

Poparcie – sukces władzy prezydenckiej

Od kiedy Putin został prezydentem Rosji, z tym, trzeba liczyć czas początku nowej ery. Wiele cech panowania drugiego prezydenta naszego kraju pojawiły się w 1999 roku, kiedy kraj wszedł do rozwidlenia w historycznym i naprawdę był na skraju załamania, anarchii i wojny domowej. Realia historyczne zmuszony VV Putin działać twardy, bezkompromisowy, a jednocześnie nie miał do stracenia popularnością wśród rosyjskich wyborców „być w kadrze”, aby przedstawić dowody konkretnych przypadków i osiągnięć mówić jasno i wyraźnie, wiedząc, że tylko wsparcie większości jest kluczem do sukcesu wszystkich swoich spraw i przedsiębiorstw.

Pierwsze kroki z nowym kierownictwem kraju

Od kiedy Putin – prezydent i nowa polityka? Możliwe jest, że w 1999 roku w historii Rosji było wiele alternatywnych ścieżek rozwoju, ale od 2000 roku alternatywy lewo. VV Putin nie zostawił żadnej szansy wpłynąć na historię kraju tak wielu ludzi, którzy wcześniej był bardzo wpływowy. W tym samym roku jego wpływ stracił dwa rosyjski oligarcha – Vladimir Gusinski i Borys Bieriezowski. Kurs podjęta przez nowego prezydenta do walki z oligarchami w 2000 roku, została przeprowadzona w przyszłości, ale metody walki, które zostały zastosowane w pierwszym roku VV Putin pozostał mniej więcej takie same. Władimir Gusinski, NTV sterować własnym oraz w parlamentarnej partii wyścigu wyborczego obsługiwane Łużkowa – „Ojczyzna – Wszystkie Rosja” Primakowa. Krytycy uważali zastąpić lidera NTV jako bezpośrednią walkę z niezgody.

Jakie były rzeczywiste poglądy polityczne i preferencje nowego prezydenta

Ciekawy ruch taktyczny, który jest nieco odsłania prawdziwe skłonności polityczne nowego prezydenta. Aby utworzyć większość parlamentarną Partia Koalicji VV Putina „Miś” podjął współpracę z partią komunistyczną – swoich ideologicznych przeciwników. strona Łużkowa, dla których Gusinski stał „Apple” i inne siły polityczne, które obecnie nazywa się piątą kolumnę, a następnie nie dostał żadnej kontroli nad jednym z komisji Dumy Państwowej. Za retoryką zobowiązanie prezydenta do idei wolnego rynku zawsze był oglądany determinację do trudnych procesów dostosowawczych gospodarczej, w stosownych przypadkach.

Losy przeciwników politycznych

Od kiedy Putin, prezydent Rosji, z tym przychodzi czas zmierzch ery Jelcyna oligarchowie. W czerwcu 2000 roku Władimir Gusinski w zamian za wolność i możliwość wyjazdu za granicę, aby „dobrowolnie” przekazał ich własności, należących do mediów kupcy, którzy poparli nowego prezydenta w każdych wyborach. Bieriezowski pozostawił kraj, zrezygnował z funkcji posła do Parlamentu Europejskiego, pod groźbą oskarżenia o oszustwo, który nadużył za panowania Borysa Jelcyna. ORT przestała być zależna od poprzedniego właściciela. Usuwanie dużych oligarchów z polityką i pozbawienie ich zdolności do wspierania opozycji do obecnego rządu stało się ważnym kluczem do sukcesu takiego długiego panowania drugiego prezydenta Rosji. Oligarchowie stracili swoje wpływy w spokoju, a moc nowego prezydenta umacniał. W 2004 roku, od kiedy Putin został prezydentem po raz drugi, w pełnym rozkwicie, która odbyła się rozprawa w tej sprawie Jukosu, główny osoba zaangażowana – oligarcha Chodorkowski – był w areszcie, a taktyka walki z niepożądanymi oligarchów pozostała taka sama.

Walka o kraju, lub walka o władzę

Trudno powiedzieć, w jakim stopniu metody radzenia sobie z odstąpił od politycznych oligarchów sceny były uzasadnione, ale poparcie dla VV Putin nie jest w żaden sposób ograniczona. Walki odwrócił straty w Czeczenii, nawet bardziej niż w poprzedniej kampanii wojskowych, a także przebieg operacji wojskowych nie zawsze było genialne, ale każdy rozumie, co jest stawką są interesy kraju. Wyborcy wybaczyli drugiego prezydenta wielu kontrowersyjnych decyzji, a w kolejnych latach Zarząd V. Putin, ponieważ wierzyli, że ich przydatność ostatecznie podyktowane interesem państwa i dobra wspólnego. Od kiedy Putin – prezydent 2 razy? Stało się to w 2004 roku, kiedy obywatele Rosji po raz kolejny wspierane przez drugiego prezydenta wyborów. A w 2004 roku, aw 2012 roku, po kolejnym zwycięstwie w wyborach prezydenckich, w 2014 roku, kiedy doszło do tragicznych wydarzeń na Ukrainie, drugi prezydent popularności nadal jest poza konkursem.

rankingi pytanie

Ważną rolę propagandy w tej sprawie. Nawet w pierwszym wyścigu prezydenckim VV Putin dokonał zakład na jasnych ramkę, aby stworzyć pozytywny wizerunek osoby, która jest w stanie umieścić swoje osobiste i egoistyczne interesy ponad interesami całego społeczeństwa. Lot w myśliwca, jazda na nartach górskich, udział w sparingu w judo, mając wojskowej – wszystkie te elementy obrazu V. Putin wyraźnie wszedł do świadomości większości ludzi od pierwszych dni jego władzy. Co może zmienić Vladimir Vladimirovich, kiedy stał się osobą publiczną od tego roku, od kiedy Putin – prezydent? Termin dla VV Obraz Putina zmieniła małe szczegóły, ale polityczna logika podejmowania decyzji drugiego prezydenta całości pozostaje niezmieniona.