631 Shares 9914 views

Uczenie geografii: gdzie jest miasto Primorsku?

Na północnym brzegu Zalewu Wiślanego, który jest miasto Primorsku, Morze Bałtyckie, upaść na ziemi tworzy laguny. Tu i tam była mała wieś z wielką i bogatą historią, pogrąża się w falach morza słodkowodnych planety, aby zachować tajemnicę jego pochodzenia i przeznaczenia.


Geografia i klimat

Jest to małe miasto w europejskiej części Federacji Rosyjskiej, na wodach myjących Bałtyku – Nadmorskiego Bay i Zalewu Wiślanego. Jest to najbardziej wysunięty na terytorium kraju, który ma granice z RP i Litwy. Hydrologiczne Properties, która jest miasto Primorsku, mają ogromny wpływ na pogodę wsi.

Morski klimat w umiarkowanych szerokościach geograficznych z łagodnymi i krótkimi zimami, chłodnymi latami, wystarczy opadów (około 800 mm), a wiatrów przez cały rok. Najgorętsze miesiące – lipiec, podczas gdy zimno – lutym. Zachodnie wiatry znad Atlantyku, islandzki minimum antycyklonu Azory znacznie wpływa na klimat okolicy. Upały nie zdarza się często, można spodziewać się w okresie od otrzymania śródziemnomorskich mas powietrza. Deszcze – częstym zjawiskiem dla regionu, w którym miasta Primorsku. W Rosji, obwód Kaliningradzki jest eksklawa kraju i morskie – gmina Baltic Region Administracyjny.

informacje historyczne

Historia miasta ma swoje korzenie w odległej XIII wieku, kiedy to w 1268 pruski wioska rybacka stała się znana krzyżackiego jako Fishhauzen, co w tłumaczeniu oznacza „Fish ogród.” Fortyfikacja rozszerzony, wzmocniony i stał się interesujący, aby przejść do jego najwyższej władzy religijnej katolickiej wiary Kopuła rozdziału. Zamek przez długi czas służył jako rezydencja biskupów Królewcu.

Po klęsce Zakonu w wojnie z Polski, Wielki Mistrz Albreht Brandenburgsky dał przysięgę wierności królowi polskiemu Zygmuntowi. Podał klasztory, zamki i miejsca zamieszkania w kraju. Od obszaru, gdzie miejscowości Primorsko, była ziemia Prus.

Osada, która jest więcej niż 700 lat, nie tylko przetrwała "wojna pomiędzy Zakonem a Polską, ale także przez sześć lat znosił ich zniszczenia armii szwedzkiej, oblegany przez Anglików, i był miejscem francuskiego parkingu podczas siedmioletniej wojnie trzynastoletniej w Europie. Dawny spichlerz Rzeszy w czasie II wojny światowej w 1945 roku został zwolniony z niemieckich zaborców rosyjskich wojsk. Aw 1947 roku został Fishhauzen Primorye.

zabytki miasta

Znajomość obszaru, gdzie miasto Primorsku, zaczyna się jego historycznego dziedzictwa. Ten zamek-rezydencja biskupów Samland, którego ruiny świadczą o trudnych czasach doświadczanych przez struktury architektonicznej. 257 lat służby 5 wielkich biskupów spędzony czas w przytulnym i pięknym fortyfikacji. Jest tutaj, aby rozwiązać wiele problemów politycznych i religijnych.

Wśród ruin utrzymywane tajemnice zakonu krzyżackiego i akceptację protestanckiej wiary, katolickiego biskupa. Rezydencja była ulubionym obszarem króla pruskiego Friedricha i przeznaczenia ślub księcia Albrechta brandenburskiego.

Budowanie wieży wodnej i wille Porro, Atmatsky pieszy most i ruiny zamku – top sławna z najstarszych osad w kraju, których wiek sięga ponad 100 lat.

Miasto Primorsko, gdzie dąb świata – symbol energii, siły i zwycięstwa – jest dumna ze swojej 140-letniego pomnika przyrody i lokalnej dziedzictwo. Na placu stoi drzewo wojny koło dębu na świecie. To miejsce jest pamięć o tych walkach, które przetrwały Fishhauzen i jego mieszkańców w latach istnienia.

Rekreacja i rozrywka

Nazwa miasta oznacza, że Primorsk – centrum kurortu Bałtyckiego. Turystów przyciąga drobnym, białym i miękkim piasku, szum morza i przyjemnego klimatu.

Uzdrawianie brudu użyteczne obszary uzupełnieniem istotności powietrza i poprawy ludzkiego ciała. Wakacjach tutaj może być w sanatoriach lub zatrzymania przez miejscową ludność. Nie ważne gdzie mieszkasz, aby cieszyć się pięknem i wdychać morskie powietrze jest niezbędne dla każdego. Spacer wzdłuż plaży, czując ciepły piasek, pływać w morzu i cieszyć się bogatą florę i faunę tego obszaru, odłączony od miejskiego życia i sieci społeczne pomogą lokalnym ośrodku zdrowia. W drodze do brzegu, gdzie miasto od Primorska, fotografia i filmowanie wideo będą długo pamiętać o piękno krajobrazu i najlepsze wakacje żywych wrażeń.

Aktywni goście mogą odwiedzić „las Dancing” w okolicach miejscowości wypoczynkowej, uczyć legendy iść pośród niezwykłych form roślinności drzewiastej, oddychać lotnych produkcji.

ciekawostki

  • Fishhauzen – miejsce urodzenia wybitnego fizyka i laureata Nobla William win. W 1911 roku naukowiec otrzymał nagrodę za odkrycie praw promieniowania cieplnego.
  • Posiadacz Krzyża Rycerskiego z mieczami Dietrich von Zauka – oddziały ogólne zbiornika i natywnej Fishhauzena.
  • Herb miejscowości istnieje od XIV wieku. Na tarczy srebrny przedstawia miecz, personel i ryby – biskupa znaków podstawa rozliczenia i ryby jako główne zajęcie mieszkańców.

  • Miasto Primorsko, które układa się pamiątkowy kamień i krzyż, planuje budowę cerkwi w nazwie All-Miłosiernego Zbawiciela, jako instytucji religijnych we wsi nie ma.