294 Shares 7794 views

Filmy takie jak „Incepcja”: ogólna lista

Filmy takie jak „The Beginning”, musi mieć ciekawą fabułę, dobre ustawienie i niepełnym fiction. Wszystko to powinno wyglądać realistycznie i spojrzeć za jednym zamachem. Jak obrazy w historii branży nie było dużo, ale wciąż istnieje. Wykaz ten powinien przejrzeć każdy fan fikcyjne historie z niespodziewanym zakończeniem.


Historie z czasem

Filmy takie jak „The Beginning”, tworzą odrębną kategorię w filmie, a kierowany jest przez obraz o nazwie „Pętla czasu”. To podróż do przeszłości stało się całkiem realne. Zabójstwa osiągnęła nowy poziom. Z przyszłości wysłać ofiar i morderców w tym okresie, w którym są one czyszczone. Bohaterem jest wykonawcą takich zleceń, ale pewnego dnia zostanie on wysłany w celu któremu nie podnieść rękę.

Ta sama sekcja zawiera również film o nazwie „Source Code”. W nim główny bohater przenosi się do organizmu człowieka, który był w pociągu w czasie wybuchu bomby w samochodzie. On będzie znaleźć wszystkie okoliczności wypadku, znaleźć bombę i naprawienia sytuacji. Aby to zrobić, trzeba przejść przez wiele zgonów ludzi z pociągów, za każdym razem wraca do początku ścieżki.

Osoby z umiejętnościami

Filmy takie jak „The Beginning”, musi pokazać bohaterów, którzy mają pewne umiejętności lub zdolności, które wykraczają poza rzeczywistością. W filmie „Illusion of Deception” to impresja z czterech żonglerów, którzy biorą udział w wielkiej grze. Zaczęło nieznaną osobę, i że wybrał je. Stało się to nie bez powodu, ponieważ wszyscy są specjalistami w swojej dziedzinie. Te chłopaki zaczynają być składane na ulice, a następnie w oczach świata korby bezprecedensowego rabunku.

Godny konkurent filmu filmu jest obraz „nieograniczone”. Hero fabuła żył normalne życie, dopóki nie spróbował specjalnych tabletek. Oni poszerzyć świadomość człowieka, niech myśleć i uczyć się setki razy szybciej. Ciało pamięta natychmiast wszystkie ruchy i może odtworzyć je dokładnie. Problemy zaczynają się, gdy efekt pigułki kończy, ponieważ bez niego, ciało nie chce już działać. W tym przypadku przepis tych tabletek poluje wielu wpływowych ludzi, a główny bohater był pod pistoletem. Te filmy, takie jak „Misterium. Strona główna », jego kryminały i zwroty akcji.

ciekawa historia

Jeśli entuzjastów filmu poszukuje takich filmach jak „Incepcja” z niesamowitą historią, powinien zobaczyć „Trans”. Bohaterem filmu Simon postanowił zapłacić dług hazardu, który ukradł obraz, podobnie jak ołów w dużym aukcji. Plan powiodło się z powodu jego inicjatywy i uderzył w głowę całkowicie zmarginalizowana w pamięci. Bandyci odkryli, że nie ma tkaniny walizka, i jest świadomy swojego położenia tylko sam Simon.

Tortury nie, i decydują się spróbować bardziej niekonwencjonalnych metod penetracji w głąb umysłu.

Kolejne takie obrazy są znane na całym światowym trylogii „Matrix”, który również może wypełnić filmów jak „The Beginning”. Lista zwrotów akcji w tym filmie filmowego po prostu nieograniczone. Wydawałoby się, Neo – prosty hakera w zwykłym świecie, gdzie mają dziwne sny i wizje. Jedna wiadomość na komputerze i śmiertelne spotkanie otwarte przed nim straszną prawdę o losie ludzkości.

kompleks życie

Wielu fanów filmu w porównaniu do malowania „Dom” i „Herkulesa. Początek legendy” Powiązane filmy musi pasować do fabuły i stylu, a te obrazy są tworzone z różnych powodów. Jednocześnie drugie filmy w ocenie dwukrotnie niższym niż arcydzieło Kristofera Nolana. Rzeczywiście podobny obraz w warunkach trudnych sytuacjach główny bohater może być uznana za „Vanilla Sky” i „Zapamiętaj”. Pierwsza opowiada historię człowieka sukcesu, który był kiedyś w wypadku samochodowym i zaczyna swoje przemyślenia zasad życiowych.

Wydaje mu się wszystko, co przedtem, źle. Fakt jego przetrwania dowodzi, że człowiek dostaje drugą szansę. Na drugim zdjęciu przedstawia głównego bohatera, który cierpi na rzadką postać amnezji. On pamięta tylko ostatnie piętnaście minut. Właśnie dlatego, że dochodzenie tajemnicza śmierć żony pisze do swego ciała.