758 Shares 3154 views

wydzielina Army: główne typy

wydzielina armia jest niezbędna, gdy trzeba przewieźć całe mnóstwo amunicji. Dostępność tych urządzeń pozwala zmniejszyć czas spędzony trzeba wyodrębnić zapasowe magazynki lub granaty.


powołanie

Która wymaga absolutorium armii? Głównym celem tej kategorii urządzeń – transport sklepów pistolet, dodatkowe baterie, butle gazowe, wiele małych rzeczy, które mogą być potrzebne w walce.

wydzielina armia jest często używany przez amatorów grających airsoft, który jest trudny do przeprowadzenia małych przedmiotów potrzebnych w walce, które mogą trwać przez kilka godzin. W tym przypadku, kamizelka zawsze można umieścić kilka batony energetyczne, mały pojemnik z wodą i zaspokoić głód w każdej wolnej chwili.

Armia absolutorium dla myśliwych, które są wysyłane do pola dla małych drapieżnych. W tym przypadku zużycie wkładów jest zwykle minimalne, a obecność licznych kieszeni na biegu umożliwia podzielenie ich w całym systemie. Dodatkowe elementy mogą być łatwo rozbudowany w woreczkach.

Kamizelki z wymiennymi kieszeniami

Absolutorium armii rosyjskiej jako rodzaj produktów zachodnim stylu i stanowią specyficzną konstrukcję napierśnik. Składa się on z zestawu taśm, które są zawieszone w różnych rozmiarach i kształcie kieszeni. Główną zaletą takich kamizelek – możliwość pełnego zestawu urządzeń, w zależności od potrzeb.

Dla kogo takiego wygodnego rozładunku armii? Rosja produkuje takie urządzenia, zwłaszcza dla snajperów. Kamizelki z wymiennymi kieszeniami są wygodne dla przedstawicieli tego rodzaju wojsk, ponieważ pozwalają one na dokładne przygotowanie się do walki o rozszerzenie kilka pozycji w miejscu, gdzie będzie ogień.

Wręcz przeciwnie, to wydzielina nie staje się zbyt łatwe, gdy wojownik potrzebuje ciągłego ruchu, szczególnie w walce wręcz. Duże kłopoty mogą tworzyć rasstegnuvshiesya kieszenie, którego treść wypadł w niewłaściwym czasie.

Kamizelki z ustalonymi kieszeniach

Wojskowych błoną, wyposażone w kieszenie nieusuwalna zapewnić oszczędności w innych urządzeń podrzutu ponieważ posiadają twardą, mocno przeszyty konstrukcję. Jednocześnie, właściciel nie będzie mógł dopasować takiego urządzenia do indywidualnych wymagań.

Jednak armia wydzielina ze stałymi kieszeniami może być dobrym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy nie znają tej kategorii urządzeń. Większość kamizelki monolityczna konstrukcja wygodne, praktyczne i mają niską cenę. Dlatego ich zakup jest dobry pomysł, aby dokonać przeglądu planu i oszczędzać. W przyszłości, w celu określenia potrzeb własnych, można kupić bardziej zaawansowany sprzęt z regulowanymi ramiączkami i kieszeni.

Rozładunku na podstawie kamizelek kuloodpornych

System obsługi w postaci kamizelki kuloodporne są wszechstronne zabezpieczenie korpus, który zawiera zespół do mocowania wkładek. Główną zaletą tego urządzenia jest szybki dostęp do dowolnej wymagane w prowadzeniu walki. Wadą tego rozwiązania jest imponująca ciężar kamizelki, do którego dodaje się w postaci urządzenia mocującego obciążenia.

Konkludując

Wybór wyładowania zależy od kilku czynników. W pierwszej kolejności bierze się do osobistych preferencji, warunków, w których będą stosowane urządzenia. W ogóle, to jest zalecane dla początkujących, aby rozpocząć znajomość z urządzeń z zakupem uniwersalnej kamizelki światła, który zawiera zakaz wyjmowane kieszenie. Takie podejście w praktyce, w celu określenia istotnych elementów, których brakuje w zestawie podstawowym.