318 Shares 9336 views

Jak zbudować biceps? Na pasku!

Wielkie bicepsy i ulga jest jednym z głównych wskaźników siły i ogólnego rozwoju sportowca. Ponadto, jego objętość zwykle zwracać uwagę na bywalców plaż i różnorodnych hangouts młodzieżowych. Jednocześnie, wielu młodych ludzi nie może lub nie chce regularnie iść na siłownię. Dlatego są one zastanawiasz się, jak podkręcić biceps na pasku domu.

Ćwiczenia na pasku są przydatne nie tylko dla początkujących, jak i tych, którzy nie chodzą na siłownię, ale także doświadczonych sportowców. Mięśnie muszą być pompowany pod różnymi kątami iz różnych ciężarach ciężarami, więc pull-up może służyć jako dobry sportowiec dodatkowego wysiłku na rzecz rozwoju mięśnia dwugłowego.

Dlaczego potrzeba biceps

Dwugłowy albo dwugłowego brachii, jest odpowiedzialny za zagięcia górnego ramienia. Konieczne jest, aby wykonać ruchy trakcyjne są wykonywane przy użyciu większą część górnej połowie muskulatury ciała. Najczęściej, myśląc o tym, jak podkręcić biceps na pasku, człowiek nawet nie wie, że opracowanie to, to nie tylko wzmacnia górne ramię, ale trenuje także mięśnie przedramienia i najszerszego grzbietu.

W przeciwieństwie do przedłużenia niemal wszystkich rodzajów zgięciu łokcia w taki czy inny sposób biceps kolejowych. Jeżeli dana osoba musi wybrać coś, wycisnąć, podciągnąć do niej, ta praca będzie spełniać jego biceps. Istnieje zatem potrzeba rozwoju i umocnienia.

Ćwiczenia na biceps na poziomym pasku

Myśląc o tym, czy możliwe jest, aby pompować na pasku, trzeba zrozumieć, że w rzeczywistości poprzeczka nie pozwala na zastosowanie więcej niż jednego ruchu dla biceps pompowych. Ruch ten – ciągnie. Ale istnieje kilka odmian tego, dzięki którym każdy może rozwijać go, lub pociągnąć część mięśnia dwugłowego, który musi być dalej rozwijana.

Ciągnięcie ćwiczenia, które mogą być wykonywane w różnych warunkach. Dotyczy to sposobu uścisku rąk, odległości między nimi oraz wykorzystanie dodatkowych obciążników.

Dwugłowy ma niejednorodną strukturę i jest podzielona na zewnętrzne i wewnętrzne części i górnej i dolnej głowicy. Jeśli trzeba wypracować zewnętrzną część, a następnie zrobić to dość łatwo. Użyj wąski chwyt, w którym odległość między rękach zaledwie kilku centymetrów.

Odpowiadając na pytanie, w jaki sposób podkręcić biceps na wewnętrznej stronie paska, warto zauważyć, że jego krwawienie może tylko chwyt pasek górny. Wynika to z faktu, że jeśli ręce są szersze niż ramiona, ciągnąc za uchwyt od dołu, czyli ręce do siebie, jest bardzo niewygodne ćwiczeń.

Ponadto uchwyt wymaga aktywnego udziału mięśnia najszerszego grzbietu, co znacznie zmniejsza obciążenie na ręce. Jednak ta właściwość nie ma zastosowania do przedramienia – tak, jakby nie szeroko rozłożył ręce na pasku, szczotki wysiłki w celu przechowywania w stanie zwisające ciało będzie taka sama.

Teraz przyjrzyjmy się, jak podkręcić biceps na pasku za pomocą zmiany położenia szczotek. Jeśli uchwyt jest przeprowadzane w taki sposób, że palma do siebie, że doświadcza największego załadować krótką głowę mięśnia dwugłowego, co pozwala zwiększyć wysokość i średnicę. Właściwości tego ćwiczenia zbliżone do izolacji.

Jeśli dłonie są kierowane z dala od ciebie, więc wydłużyć biceps równomiernie przesuwając go bliżej stawu łokciowego. Od doświadczeni sportowcy często uzależniony izolacji ćwiczenia, konwencjonalne zaostrzenie będzie im służyć i umożliwić duży krzyż biceps głośności dodać długość, co w efekcie zwiększa jego ciężar.

Jesteśmy rozebrany podstawowe zasady biceps szkoleniowe domu. Więc teraz, wiedząc, że to, co robisz, możemy tylko znaleźć czas, aby podkręcić swoje bicepsy na pasku. Zazwyczaj to wystarcza około stu pull-up w ciągu jednego dnia.

Dawno temu mój trener powiedział mi: „Jeśli chcesz mieć szerokie ramiona i wybrzuszenia biceps, pull-up w dowolnym miejscu. Do tego pasuje poziomy pasek, poziomy pasek, gałąź drzewa i występ montażu w ścianie. " W rezultacie, w ciągu jednego lata, prawie trzykrotnie ich ceny, i był w stanie złapać 25 zamiast dziewięć razy.