340 Shares 2104 views

Aby pomóc Ćwiczenia Kegla? Zestaw ćwiczeń zalecanych

Gimnastyka Kegel – to seria ćwiczeń, które mają na celu wzmocnienie i rozwój mięśni miednicy. Jest wskazany do zapobiegania i profilaktyki chorób ginekologicznych, luk generycznych oraz poprawić jakość życia seksualnego. Autor unikalnej technice jest dobrze znany profesor ginekologii Arnold Kegel (USA). Został on zaprojektowany 40 lat temu na rzecz zdrowia kobiet. Ten system ćwiczeń dokładnie zbadane i poprawione.


Zadaniem lekarza nie było łatwo wyeliminować objawy i leczyć przyczynę choroby. Z biegiem czasu, różne adaptacje naruszenia prostych ćwiczeń powstały. Jak się okazało, ćwiczenia Kegla pomaga skutecznie rozwiązać problem męskiej potencji, bez uciekania się do leków. Najważniejsze – należy pamiętać o przeciwwskazaniach, które obejmują ciąży i procesy zapalne.

Jaki wpływ na organizm ma takie intymne gimnastykę?

Idąc za pomocą tej metody pomagają utrzymać toniczność ścian pochwy i wzmocnienie mięśni miednicy odpowiedzialne za oddawanie moczu i jelit ruchów. Regularne ćwiczenia pomogą uczynić tkanki mięśniowej trofizm krocze elastyczna. Kegel ćwiczenia pokazane dla kobiet, które chcą zajść w ciążę i urodzić dziecko jest łatwe.

To zmniejsza ryzyko złamań kości i okresu biorąc w dół w czasie porodu będzie kontrolowany i mniej bolesne. Dzięki badaniach zaostrzenia mięśnie, przyspiesza przepływ krwi do tkanek miednicy. Należy zauważyć, że stała relaksacji skurcz-ostrzy czułość obszarach bliskich – intensywność hormonów, co korzystnie wpływa na wygląd, nastrój i ogólnego stanu zdrowia.

Kegel ćwiczenia na wypadanie macicy – doskonałą alternatywą dla chirurgii

Siły kobiety, aby zapobiec operacji i ewentualnych powikłań choroby. Rewolucyjny przełom w tej dziedzinie dokonał profesor, który dał pacjentów z tą patologią nadziei odzyskania. Ćwiczenia są okazją do powrotu wewnętrznych narządów miednicy do pozycji wyjściowej.

Zajęcia z wypadaniem macicy wyeliminować objawy osłabienia mięśni po chorobie, powrocie kobiety do normalnego życia bez bólu i cierpienia. Aby wykonać ćwiczenie nie wymaga wizyty w siłowni – ćwiczenia wykonywane w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie.

Ćwiczenia Kegla dla nietrzymania moczu – zdrowie przez wiele lat

Specjalne i proste ćwiczenia mające na celu wzmocnienie zwieracza cewki moczowej. W Codzienne sesje zwalnia pacjentów z podobnym problemem. U 70% kobiet, które regularnie zajmujących się tą metodą, w miesiącu odnotowano wyraźne ulepszenia. Pozytywny efekt obserwuje się w wyniku wzmocnienia mięśni kontroli procesu technicznego pęcherza. Na szczycie poprawę jakości życia seksualnego.

Jak gimnastyka kręgle?

  1. "Stop the jet". Musisz nauczyć się czuć mięśnie, a następnie ćwiczenia technika stanie się jasne. W trakcie oddawania moczu nagle zatrzymuje się strumień.
  2. "Cut-relaks". Z zebrać wszystkie siły w mięśniach intymnych (w odbycie), a następnie rozluźnij je. Robi kilka razy dziennie, 10 razy. Więc trzeba je szybko wzmocnić i uelastycznić.
  3. „Tunel”. Szybko napięte mięśnie pochwy i ostro odpocząć, jakby wypchnięty z tunelu kolejowego.

To bardzo proste ćwiczenie, które można zrobić w dowolnym położeniu. Dogania im przynieść swoje zdrowie fizyczne w doskonałej kondycji.