192 Shares 4406 views

„Bravoavia”: opinie klientów na forach

Witryna „bravoavia.ru” został nagrany stosunkowo niedawno, w styczniu 2011 roku, strona jest zarejestrowana w rosyjskiej spółce. Dzienna ilość odwiedzających – ponad 12.000, liczba unikalnych odsłon – ponad 40 000. Usługa jest popularny, mimo różnych notatek w sieci „Bravoavia”. Różnorodność odwiedzających, ale wiele z nich jest negatywna.


Co oferuje własną stronę?

„Bravoavia” oferuje zarezerwować i kupić bilety do praktycznie dowolnego miejsca w Internecie. Na stronie internetowej poinformował, że „Bravoavia” – to „międzynarodowy znak towarowy Bravofly Group SA”. Oprócz biletów lotniczych, hoteli i samochodów też można zamówić online. Oferują nawet zniżki na wynajem samochodów, jeżeli samochód jest wynajmowany za pośrednictwem witryny „Bravoavia”. Loty oferowane są w konkurencyjnych cenach. Klient, który odwiedził miejsce, wiem, że tutaj w planowaniu podróży są uważane także oferuje przewoźników niskokosztowych, takich jak Wizzair i Ryanair. Na stronie internetowej poinformował szwajcarski adres prawny Bravofly SA, która jest właścicielem „Bravoavia”.

Recenzje: zastrzeżenia głównego

Na ogół klienci są niezadowoleni z następujących punktów:

– Czasami Ceny biletów są niedoszacowane. Ie podczas procesu rezerwacji pokazuje bardziej korzystną cenę, po zakończeniu rezerwacji zaproponował zupełnie inną cenę. Były nawet przypadki, gdy po zakupie biletu dzwonek z Centrum Obsługi Klienta „Bravoavia” i poinformował, że zmienił kurs i musisz zapłacić pewną kwotę (czasami> 200 euro).

– Rozpatrywanie roszczeń w niektórych przypadkach może sięgać nawet 4 miesiące.

– Witryna nie jest oficjalnym przedstawicielem w Rosji. Z firmą, można skontaktować się tylko przez telefon lub email.

– wszystkie informacje na bilecie nie wykazuje przy rezerwacji (takie jak zdolność do zmiany, zwrotu lub wymienić bilet na inną osobę). Dla „początkujących” stwarza poważne niedogodności raczej, jak nie mają wystarczająco dużo informacji, aby dokonać właściwego wyboru.

– Koszt biletu początkowo pokazane w rublach, ale opłaty pobierane są w euro. Kurs jest niekorzystna, może zostać utracone, w zależności od biletu, kilkaset rubli.

– spółki Telefon działa tylko z 10 do 19 w dni powszednie i od 10 do 17 w weekendy. Czas nie może skontaktować się z firmą w celu rozwiązania pilnych problemów, które mogą wystąpić podczas dokonywania transakcji na stronie „Bravoavia”.

Opinie zadowolonych klientów
Jednak fora można znaleźć pozytywne opinie o tej firmie. W takich sytuacjach zawsze jest trudne, aby dowiedzieć się, gdzie naprawdę istnieją luki w usługi, oraz w przypadku gdy klient zrobił coś złego. Na forach, wielu klientów firmy powiedział, że byli zadowoleni ze świadczonych usług. Bilety można było kupić w rozsądnych cenach do Centrum obsługi klienta jest zawsze możliwe, aby zadzwonić (w godzinach pracy), jak i dla tanich linii lotniczych, to powinny one być szczególnym podejściem. W niektórych przypadkach lepiej jest, aby przejść bezpośrednio do strony przewoźnika i tam dostać bilet. Jeden klient poinformował, że po pierwszej rezerwacji on otrzymał od spółki voucher na 10 euro.

odkrycia

W skrócie, o służbie „Bravoavia” Recenzje różnych forach. Są zadowoleni klienci i niezadowoleni. Jak zwykle na forach, nie wszystko napisać swoje prawdziwe imiona, i pod nazwą możesz napisać co chcesz, a nie możesz sobie zobaczyć zakupione bilety, sprawdź korespondencję klienta z firmą, aby słuchać rozmów telefonicznych, aby zrozumieć, w jaki sposób i co faktycznie powiedział. Ty decydujesz. Masz możliwość, aby przejść do „Bravoavia” stronie, wszystko na własne oczy, aby ocenić, porównać go do stron konkurentów (być może zbyt niedoskonałe) i dokonać wyboru. Najlepszą rekomendacją jest chyba jeszcze na ludzi, których znasz, przyjaciół i krewnych, którzy już skorzystali z usług tej firmy.