363 Shares 9037 views

Cechy barwniki spożywcze gdy opatrunek odbywa mieczyków

Mieczyki kochają dobrą opiekę i żyznej gleby. Jeśli oni nie dostają wystarczająco dużo uwagi, a potem przestają rzucać strzałkami i budować liści. Więc oni wspaniałomyślnie dał wyblakłe i pod koniec sezonu wegetacyjnego, a żarówki zamienne są dużo dużych dzieci, muszą dostarczyć składniki odżywcze od wiosny do późnej jesieni. Nawożenie gladioli prowadzonych w fazie i jest podzielony na trzy różne od znaczenia terminu: doposadochnoe, priposadochnoe, lądowania (root) i dolistnego nawozu.

Przed sadzeniem: przygotowanie gleby

Przed posadzeniem mieczyków trzeba dbać o miejscu. Glebę przygotowano w upadku. Ziemia wykopano do bagnetowych łopaty, i wprowadzony całkowicie zgnił nawozu: 2 wiadra na 1 m2. Dodatkowo, konieczne jest, do nawożenia gleby nawozu fosforowego, potasu, 30-40 g na m2. 3 tygodnie przed planowanym bulw docelowej wymagają, aby mocznik – 20 g na 1 m2.

Gdy przychodzi czas sadzenia mieczyk, tylko pocięte na grzbiecie z płaszczyzną i lokowania fitosporin lub roztwór nadmanganianu potasu. Niektóre z zastosowaniem tej rozdrobnionej masy czosnku, zaparza się w wodzie (50 g czosnku na 10 litrów). Przed posadzeniem cebul powinny być przetwarzane biostimulants.

Menu dla mieczyk

Do ziemi w mieczyki szczególnych wymagań. Rosną dobrze w lekkiej ziemi czarnej, glebach piaszczystych i glin. gleba powinna być nieznacznie kwaśny odczyn. Na zakwasza słabo rozwijają obszary mieczyk, oraz podłoża z alkalicznym, które mogłyby być zakażone strup.

Gladioli najbardziej wymagają trzech elementów: azotu, potasu i fosforu. Szczególnie duże zapotrzebowanie na azot na początku wegetacji, gdy rośliny rozwijają się pierwsze 4 arkusz. Z braku nawozów azotu zmniejsza się kwitnienie i wzrost zwalnia. Z nadmiarem – jest zakrzywiona kolec i zmniejsza odporność na infekcje.

Sadzenia duże żarówki użyto gladioli karmienia w pierwszym etapie prowadzi się z azotu i potasu. Niemowląt daje całkowitej nawóz (także fosfor).

Podczas pączkowania dawek potasu gwałtownie wzrasta. Fosfor w małych dawkach, instalacja musi cały okres wegetacji. Elementy te są odpowiedzialne za obfitego kwitnienia i dalszego dojrzewania pęcherzyków.

Głównym karmienie korzeń

Nawożenia mieczyków stosowane przed i podczas lądowania, to nośna. Większość składników odżywczych powinna przyjść w ciągu sezonu wegetacyjnego.

Mieczyk pilnie potrzebują nawozu w trzech okresach:

  1. W fazie 3-4 liści wygląd.
  2. Na początku pączkowania.
  3. Na początku kwitnienia.

Podczas każdego okresu, konieczne jest, aby nawóz na 2 razy w odstępach kilku dni. W ten sposób składniki odżywcze popłynie do korzeni roślin bardziej równomiernie. Wszystko musimy zrobić 10 karmienia w sezonie: 7 korzeń, dolistnych 3.

Pierwszy dwukrotnie następnego rozwiązania jest wprowadzone (na 1 m 2): 10 I wody 1/4 potrzebne dziewanna kg, 5 g potasu i azotanu amonu i 4,3 g siarczanu magnezu.

Drugi etap: w wiadrze wody, dodaje 25 g siarczanu potasowego i superfosfat.

Trzeci etap: dwukrotnie za pomocą 20 g azotanu wapnia i 100 g węglanu drewna w wiadrze wody.

Po zakończeniu kwitnienia można po wyschnięciu superfosfat: 30 g na 1 m2.

podawanie dolistne

Nawożenie „na karcie” jest bardzo potężnym narzędziem do szybkiego rozwiązania konkretnych problemów. Jeśli liście rosną słabo i mają bardzo jasny kolor, mogą przyczynić się do dolistnego stosowania mocznika. Do szybkiego wypływu składników odżywczych do bańki podczas roślin mogą zostać spryskane superfosfat, unikając rozwiązanie kwiatów.

Pierwszy kwiat nawożenie odbywa się na początku czerwca. Wiadro wody wynosi powyżej 2 g nadmanganianu potasu i kwasu borowego. Opryskiwanie prowadzi się przy suchej pogodzie od najmniejszej rozpylacza, aby uniknąć odprowadzania roztworu z liści.

Do odpowiednich cebulek formacji i zwiększenie liczby kwiatów drugiego natryskiwania przeprowadza się pod koniec czerwca: 10 litrów wody rozpuszcza się 1,5 g nadmanganianu potasu i siarczan miedzi, 1 g kwasu borowego i siarczanu manganu, 0,1 g azotanu kobaltu i 0,3 g siarczanu sodowego cynku. Trzeci rozpylanie przeprowadza się pod koniec lipca sam skład pierwiastków śladowych.

Wszelkie gladioli zaprawiania wykonywane w wilgotnej gleby wystarczająco ciepły temperatury i suche warunki atmosferyczne. W przypadku intensywnych opadów deszczu, składniki odżywcze są wypłukiwane z wodą. W tym przypadku konieczne jest, aby powtórzyć albo nawóz lub anulować ją aż do bardziej odpowiedniego czasu.