283 Shares 9613 views

Jak podłączyć zestaw słuchawkowy z mikrofonem do komputera za siebie?

Przy zakupie nowego komputera lub nowy głośnik jest często pytanie, jak połączyć zestaw słuchawkowy z mikrofonem do komputera przez siebie. W tej operacji, nie ma nic trudnego, każdy może łatwo poradzić sobie z nim.


połączenie

Przed jak podłączyć słuchawki z mikrofonem do komputera przez siebie, trzeba dowiedzieć się, jaki rodzaj interfejsu wykorzystywane w głośniku. Do tej pory, okazało się powszechne tylko dwa rodzaje interfejsów przyłączeniowych:

  • Audiodzhek 3,5 mm,
  • USB.

Pierwszym z nich jest lepszy, bo jakość dźwięku jest znacznie lepsza. A koszty będą niższe. Jedyny przypadek, w którym uzasadnia zastosowania akustyki z interfejsem USB, to nieobecność pierwszego wariantu lub niefunkcjonalne. Ważne jest, aby zwracać uwagę przy zakupie pierwszy typ głośnika na chwilę. Jeśli tylko kupić słuchawki, to będzie jeden pin do przełączania i jednostkę nabycia w komplecie z mikrofonem będzie ich ostatnie dwa. Najczęściej każdy z nich pomalowany ściśle określonym kolorze. Mikrofon używany pomarańczowy, czerwony lub różowy. Dynamika, z kolei, pomalowane na zielono. Są chwile, kiedy nie ma znacznik koloru. W tym przypadku muszą być wykonane z odpowiednich symboli logo.

W następnym kroku, w jaki sposób podłączyć zestaw słuchawkowy z mikrofonem do komputera, trzeba spojrzeć na tylnej ściance obudowy. Nie powinny być okrągłe gniazdo z wzorem koloru z krawędzią. Jak łatwo zrozumieć, każdy pin jest zainstalowany w tym samym gnieździe kolorów. Dla większej pewności, można kierować się logo obok złącza. Ale urządzenia z interfejsem USB ma tylko jeden styk prostokątny kształt. może on być podłączony do dowolnego gniazda.

regulacja

Ten etap jak podłączyć zestaw słuchawkowy z mikrofonem do komputera jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga żadnej interwencji człowieka. Zazwyczaj, gdy nowe urządzenie system automatycznie zmienia konfigurację. W wyniku tego komunikatu, który został połączony z łącznikiem. Jeśli nie, to musisz podać prawidłową instalację złączy. W przypadku, gdy jest to konieczne w celu sprawdzenia prawidłowego działania sterowników przełączających kartę dźwiękową.

testowanie

W końcowym etapie jest sprawdzenie funkcjonalności systemu jako całości. Lepiej jest użyć programu przez osoby trzecie, takie jak „Skype”. Jego wygoda jest to, że można jednocześnie sprawdzić i głośniki i mikrofon. Oczywiście, dobry zestaw słuchawek z mikrofonem będzie brzmieć lepiej. Ale z niedrogi system głośników ewentualnych incydentów.

odkrycia

Jako część tego materiału zostało opisane, jak podłączyć zestaw słuchawkowy z mikrofonem bez pomocy. Nic skomplikowanego w tej operacji nie. Dzięki niemu bez problemu poradzi sobie każdy użytkownik, niezależnie od poziomu ich szkolenia. Najważniejsze – jest podążanie algorytm podany wcześniej. Jeśli po podłączeniu głośników nie działa, a przełączanie odbywa się dokładnie tak, konieczne jest, aby zdiagnozować sterownik, który organizowania karta dźwiękowa do pracy.