205 Shares 5820 views

Wybrać strój na wyjście: Jaka jest chodzenie do kina?

Ubrać na randkę lub dla zwykłej „publikacji” jest zawsze trudne. Bo chcesz i wyglądać pięknie i atrakcyjnie i czuć się komfortowo w tym samym czasie. Jak można iść do kina z młodym człowiekiem lub bliskich przyjaciół?

Wygoda – to jest ważne

Pamiętaj, że bez względu na program kulturalny nie zostało zaplanowane na wieczór, około dwóch godzin trzeba poświęcić siedzi w pozie, oglądanie filmów. W związku z powyższym, w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, co chodzić do kina, należy spróbować na wszystkich zestawów automatów, usiąść na nich i oceniać swoje uczucia. Nie należy naciskać lub trzeć czegokolwiek. Jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces na urok Man lub zapoznania się z filmami, całą sesję jeśli wiercić się na krześle, starając się znaleźć najbardziej wygodną pozycję. Zasada ta odnosi się również do obuwia. Jeżeli turystyka nie jest zaplanowane, można wybrać parę sandałów lub obcasy na średni. Wysokie obcasy – w filmie coś zupełnie bezużyteczne i niewygodne, ale także na nędznych butów treningowych również powinien odmówić, wybierając zamiast czegoś bardziej eleganckie.

W co się ubrać do kina na randkę?

Jeśli pójdziesz obejrzeć film z młodym człowiekiem, do wyboru stroju powinny pochodzić ze zwiększoną odpowiedzialnością. Jest jeszcze jeden sekret, którego nie znam wszystkich dziewcząt. Nawet jeśli jest to pierwsza data , albo pójść do kina z kobietą, którą poznał niedawno, dotykowe kontakt nie można uniknąć. W związku z powyższym, należy wybrać ubrania, które ma przyjemną konsystencję, delikatnie umieścić na perfumy ulubionych perfum i dbać o oddech świeżości. Pożądane jest, aby nie używać kosmetyków zawierających ostre zapachy, na przykład środki do stylizacji włosów. Nawet jeśli nie masz ochoty zawiązać ścisły związek z tym młodym człowiekiem, należy pamiętać, że w teatrze trzeba dotykać się nawzajem i rozmawiać w uchu. To właśnie z tych dwóch powodów, aby przestrzegać tych prostych zasad, które trzeba. Która sukienka do noszenia w filmie, jeśli pójdziesz na razie romantyczną randkę? Najlepszy wybór – praktyczny model średniej długości, przeznaczone do codziennego noszenia. Może być wykonany z ciekawej fakturze materiału, mieć oryginalny kolor lub dodatkową dekorację.

Jak można iść do kina z przyjaciółmi?

Jeśli masz zamiar odwiedzić kinie dużą firmę z bliskich przyjaciół i znajomych, do wyboru stroju można podchodzić mniej krytyczna. Jest odpowiednie dżinsy sweter lub topom od pory roku lub zestaw kobiecych spódnic i sweter. Najważniejszą rzeczą – Twój komfort. I pozwolił polusportivny styl. Jeśli nie masz jakieś modne ubrania do odwiedzenia centrów rozrywki, i nie wiem co chodzić do kina, spróbuj dodać do swojego codziennego zestawu oryginalną biżuterię i parę jasnych akcesoriów. Nawet surowe garnitur może być reaktywowana poprzez umieszczenie go pod jasny top z cekinów i wybierając oryginalne buty. Nie bój się eksperymentować, w teatrach, zwykle nie ma twarzą sterowanie, co oznacza, że aby przejść do oglądania filmu Pan, że uzna. Szanować innych i staram się nie iść do sal kinowych z fryzury objętość lub duże głowy, cała reszta wybrać do gustu.