159 Shares 3515 views

Aktor Pletnev Cyryl Romanow: biografia, życie osobiste, Filmografia

Pletnev Cyryl Romanow – aktor teatru i kina, rosyjski reżyser filmowy, członek All-Russian Otwarty Konkurs „Kinoprizyv” Rada Ekspertów. Ambitny, niezależny, jego twórcza biografia pełna jest ciekawych faktów. może on łatwo ujawniają sekrety drugiej strony jej sukcesu w zawodzie. Jednak szczegóły z jego życia osobistego są niechętne do dzielenia się z dziennikarzami Kirill Pletnev. Filmografia, osobisty dramat, aktor kariera – wszystkie szczegóły w materiałach tego artykułu.


dzieciństwo

Kirill Pletnev urodziła się na Ukrainie w grudniu 1979 roku, ale dzieciństwo spędził w Leningradzie. Nie dorósł, poszedł do szkoły. Muszę powiedzieć, że od najmłodszych lat Cyryl był kontrowersyjny dziecko. Z jednej strony – uwielbiał czytać, czytać dużo, a wraz z odsetkami. On zajmuje się tańców, które w jednym czasie przyczyniły się do samej matki Cyryla – ona sama była nauczycielką w studiu tańca. W ogóle, dzieciństwo przyszłego aktora był nierozerwalnie związany z matką – ona jest stale obecny i uczestniczyć w życiu swojego syna, a Cyryl nigdy nie był chłopcem mamusi. Jego charakter różniły autonomii, czasami zbyt wyraźny.

Kirill Pletnev spędził dużo czasu w obozach dziecięcych, jak wciąż pamięta czule. Jego życie było pełne imprez i jasnych kolorach. Ćwiczył wspinaczki, odwiedził sekcji Taekwondo, doprowadziły szkole teatralnej, pracował jako asystent kucharza w kuchni. Pletnev zawsze wyróżniał się wśród rówieśników charakter zadziorny – niegrzeczny, chuligani nienawidził piłki nożnej, choć 9 klasy w liceum „Zenith” w klubie piłkarskim.

Nie rozmawialiśmy przez długi czas z ojcem Pletnev Cyryl Romanow – mężczyzna opuścił rodzinę, gdy miał trzynaście lat. Spotkał się ojciec i syn 17 lat po zerwaniu, ale bliskość i ciepło w ich związek nigdy nie stało. Oni pogratulować siebie na święta, czasami oddzwonić, ale nie więcej.

Jak trafić na moskiewskim teatrze

Twórczy sposób Kirill Pletnev jest pełna zakrętów i stromych zakrętów. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął studia na Akademii Teatralnej w Petersburgu, ale po ukończeniu studiów wyjechał do Moskwy. Fakt, że teatry Dodin, Spivak, które chciały Pletnev, że rok nie przeprowadził szereg aktorów w jego trupy. Młody człowiek był zmuszony szukać szczęścia w stolicy. Początkujący aktor otwarty tylko trzy teatru – teatru współczesnych spektakli, teatru pod kierownictwem teatru Armen Kalyagina Dzhigarkhanyan. Pletnev Wybraliśmy. W 2000 roku aktor w końcu przeniósł się do Moskwy.

Aktor przyznaje, że na początku trudno było w nieznanym mieście. on często udał się do stacji w pośpiechu, aby kupić bilet i pojechać do domu. Ale ilekroć coś zatrzymany. Młodzi ludzie rozumieją, że nie można wycofać, a nie na początku.

Pierwszy aktor mieszkał z rodziną, potem wynajął mieszkanie, a później kupił ich własnych domach. Pewnego dnia przyszedł moment, kiedy wszystko się uspokoił, życie wróciło do normy, Pletnev przyzwyczajeni do zgiełku Moskwie, ale wciąż wierzy, że im mniej jest w mieście, tym lepiej czuje.

Kirill Pletnev: w rolach głównych w filmie

Równoległa praca w teatrze Kirill Pletnev pojawił się w filmach – ciężko pracował, a wyniki jego prac można nazwać bardzo udany. W rekordzie listy artystów z ponad 60 ról. I muszę powiedzieć, Pletnev zawsze była w stanie wybrać inteligentnie materiał roboczy, czułem intuicyjnie, gdzie i kiedy pojawiają się prawidłowo opuścić serię.

Jego najbardziej znanym dziełem słusznie można je zwać rola sierżanta Nelipa w filmie Serial „żołnierzy”, obraz Alekseya Bobrikova w filmie „sabotażysta” i „Commando 2” komiks rola łotrzyk Šinková w ciekawy film „Love-Carrot 2” i innych.

Oczywiście lwia ról w filmie, stworzonych przez Pletnev, – są to wizerunki bohaterów wojennych, który aktor jest już trochę dość. Mówi, że lubi grać konkretne znaki. Na szczęście dzisiaj Pletnev ma możliwość zdecydować się na pracę w filmie, lub z niego zrezygnować. Wykonawca może także doprowadzić do roli czegoś własnego, o ile, oczywiście, pisarz czy reżyser nie przeszkadza.

Mówiąc o filmowanie w filmie Pletnev Cyryl Romanow uznał, że zashtampovyvatsya boi, i nie chcą tracić czasu i energii na produkt niskiej jakości, który jest teraz bardzo dużo. Naturalnie, będzie uczyć się na ulicach, jest popularny wśród publiczności, ale często jest to znany Pletnev ingerować. Artysta stara się unikać niepotrzebnych kontaktów i nękania na ulicy rozmawiać, etc. W jednym, z pewnością jest pewny. Nie można lekceważyć i spocząć na laurach. W czasie, gdy wydaje się, że wszystko jest dobrze, najważniejsze – aby zrozumieć, że jest to fałszywe wrażenie.

Troska o teatrze

Nawiasem mówiąc, zawód aktora początkowo Pletnev nie jest bardzo zachęcające. Zawsze chciał zarządzać procesem, ale za radą dyrektora Petersburgu Grigorija Kozłowa, który polecił trochę „dorosnąć”, postanowił najpierw nauczyć się podstaw muzyki roboczej, a następnie podjąć pracę reżysera.

Trupa Armena Dzhigarhanyana Pletnev nie „siedzi na ławce.” W jego biografii były role, takie jak był zajęty w spektaklach „Szalony dzień lub Weselu Figara”, „Opowieści z Naukowego Cat”, „Rewizor”. Ciekawą pracę, jednak nie pomagają budować relacje z właściwego kierownictwa teatru. Według Pletnev Armen Dzhigarkhanyan – genialny artysta, każda jednostka na świecie, ale okazuje się źle nadzorować proces twórczy. On nie może, zdaniem artysty, wybór dyrektorów do swoich występów. Po konflikcie na tej ziemi – Pletnev odmówił grać „złego” wydajność. W pewnym momencie w stosunkach między aktorem i kierownikiem był poważnym zaburzeniem, a Pletnev zniknęła, choć często w wywiadzie powiedział, że został wyrzucony z teatru.

Według artysty, kiedy po raz pierwszy przyszedł do teatru, od razu poczułem jakiś dysonans – Instytut im nauczono inaczej, że w praktyce, niewiele miał wspólnego. Coś nie jest połączony, nie majaczył ogólny obraz. Aktywność aktor mniej atrakcyjne. Pletnev Cyryl Romanow czuł warzenia twórczy kryzys.

Praktyka reżysera

Zrozumienie tego, co chcesz zmienić coś w zawodzie, to natychmiast Kirill Pletnev. Ciekawość na początku kina pojawiać się na planie „sabotażysta” obrazów, „Admirał”. Pletnev następuje proces twórczy i wiedział, że byłby zainteresowany zarządzać wszystko dzieje się, ponieważ praca reżysera – to nieograniczone możliwości autoekspresji. Całkowicie pewni swoich pragnień pomogła współpraca Pletnev z utalentowanego reżysera Konstantin Khudyakov. Według aktora, Konstantin Pawłowicz – jedna z niewielu, którzy są szacunku artysty, to czuje. Analizując pracę reżysera, Pletnev odkrył, że film nie jest wszystko zależy od aktora. Obraz może zostać utworzona za pomocą instalacji.

W 2003 roku rozpoczął współpracę z Pletnev kolejny ciekawy we wszystkich znaczeniach tego reżysera – Irina Keruchenko. Według Cyryl powiedział, że teatr, który sprawia, że Irina Vilyamovna – sytuacja, w której aktor może ćwiczyć to, co lubi, a czego nie narzuca. Pletnev zamknąć co sprawia, Irina, psychologicznego teatru – to jest jego ideałem. Aktor przyznaje, że jest łatwo znaleźć wspólny język z reżyserem – z Keruchenko prosty, łatwy i ciekawy.

„Nastia” – zwycięzca „Kinotavr”

Kirill Pletnev, którego filmografia obejmuje trzy aż do ich własnych krótkich filmów ( „Pies i serce”, „06:23”, „Anastazja”), zaczyna zdobywać popularność jako utalentowany reżyser. Grand Prix w kategorii „film krótkometrażowy” został nagrany w 2015 roku na festiwalu „Kinotavr” w Soczi, jego film „Anastazja”. W opinii dyrektora początkujących, film okazał się dobry. Chociaż Pletnev i nie spodziewałam się, że szczęście obróci się twarzą do niego. Po tym wszystkim, nigdy konkurencja wiedzieć na pewno, że „strzał”, a zasady festiwalu są często mylące.

Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Nastya – dziewczyna, która pracowała jako listonosz i pewnego dnia postanowił do popełnienia przestępstwa – ukradła pieniądze od emerytów i uciekła z kochankiem. Z jednej strony, obraz jest bardzo prosta – nie ma fantazyjne krzywe, historie splot i intrygi. Z drugiej strony, w filmie nie jest filozofią.

Według Pletnev, zwykła ludzka historia zawsze była i będzie interesujące dla widza, nie ma nic trudniejszego do nich. Ponadto Konstantin Pawłowicz Hudyakov, które Cyryl jest bardzo szanowany, powiedział kiedyś początkujący reżyser: „Wiele wodotryski w fabuły obrazu – to nie jest znakiem jakości. Wielu reżyserów takich technik prostu zasłona ich niezdolność, szyfrowania pustkę. To nie jest twoja sprawa. "

zasady życiowe

Dzisiaj, Kirill Pletnev 35 lat – to wiek, kiedy możemy podsumować wyniki. Aktor powiedział, że ostatnie dwa lata jego życia – tym razem, sukces we wszystkich aspektach. Nastąpił globalny przemyślenie wewnętrznych wartości stanu i życia. Aktor zaangażowany w medytacji, zmiany perspektywy na ludzi i sam zmieniony ludzkie relacje w ogóle. Pletnev realizowany dla siebie, że społeczeństwo jest umieszczony niewłaściwego człowieka zawsze ktoś musi, zawsze przed winnych. On myśli o co i kogo chcesz, ale nie o sobie. I trzeba kochać siebie najpierw, bo inaczej żyjesz życiem innych, a jego własna spadł na ostatnie miejsce.

Musisz nauczyć się mówić „nie”, gdy jest to konieczne. Ważne jest, aby starać się być szczęśliwy pomimo okoliczności, aw niektórych sytuacjach życiowych, ważne jest, aby być w stanie doprowadzić wszystko do końca. Nie można zrezygnować, nawet gdy nie ma błysk i wydaje się, że nic się nie dzieje. Często po wielu próbach, gdy celem jest kilka kroków, człowiek jakoś pasuje. I to jest złe. To, co kiedyś było nauczane w dzieciństwie Cyryla matkę.

Na osobiste

O swoim życiu osobistym Kirill Pletnev aktor nie lubi rozmawiać. Chociaż zawód aktora jest publiczna i media zawsze jest coś, więc pisać. Plotkować Kirill jest łatwe, wiele sytuacji, on po prostu nie chce komentować. Ale on jest często uznawany za powieści z kolegami na planie – Tatiana Arntgolts, Ingoy Oboldinoy. Dziś aktor jest szczęśliwy, że ma piękne kobiety. Kirill Pletnev i jego żona – aktorka Nino Ninidze – wychowuje wspólne dziecko, syn, Aleksander. Obaj są często postrzegane publicznie i pokazuje bardzo ciepłe stosunki. Jednak młodzi ludzie nie polegają na oficjalnej małżeństwa.

Generalnie, Kirill Pletnev aktor, którego biografia – przedmiotem niniejszego przeglądu, był dwukrotnie żonaty. Z tych relacji urodziły dwóch chłopców – George i Theodore. Najstarsza, George, przez osiem lat, rośnie niezwykle utalentowany – rysuje dobrze, kocha czytać. Ostatnio został nawet zaproszony do kręcenia komiksu magazyn dla dzieci „Jumble”. Jednak tata chłopca wypowiedział się przeciwko udział w strzelaninie jego syna, myśląc, że jest zbyt wcześnie, by biec na oślep w kinie. Pletnev środkowy syn nazwany Theodore. Wciąż tylko cztery. On jest mądry, bardzo poważne i przemyślane.

Kirill Pletnev, których dzieci mieszkają w zakurzonym mieście jest poważnie myśli o podmiejskich mieszkaniowych. Jak dotąd jednak, myśl pozostają w planach szczebla – aktor dużo pracy, a łatwiej jest być w środku miasta. Artysta mówi, że wielkie miasto – to wielka szansa, ale nie ma nic słodszego niż powolnym tempie i spokoju, bez zamieszania. W tym roku jest bardzo zazdrosny mieszkańców małych miast.