671 Shares 8282 views

Owczarki niemieckie są czarne – znak, zdjęcia szczeniąt

Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu nie trzeba przedstawiać. Owczarek niemiecki jest znany wielu miłośników zwierząt. Rasa ta jest inteligentna i ciężko pracujący psów średnich i średnio-dużych rozmiarów. Zwierzęta te cechuje wyrazisty wygląd zewnętrzny i pięknym papierze ziemnego i energii elektrycznej.

Częstym kolor

Co do zasady, te psy mają czarno-brązowy kolor – połączenie z czerwono-brązowego koloru z czernią. To kiedyś było uważane za „najpiękniejszy” i dlatego aktywnie zostały wybrane. W rezultacie, Owczarek niemiecki czarny kolor – rzadkie zjawisko, ale ponieważ czarne szczenięta są tego rodzaju deficytu.

cechy kolor

Statystyki, wiedząc, że stany owczarki niemieckie czarne wynosi nie więcej niż 3% całkowitej liczby zwierząt rasy. Dodatkowa usługa psy określony wzorzec prześledzić. W służbie owczarków niemieckich są używane częściej niż innych ras w policji. Czarne jednostki – wraz z doskonałymi właściwościami pracy – mają najbardziej wyrazisty i piękny na zewnątrz.

Owczarki niemieckie są czarne – pies, który odziedziczył geny od obojga rodziców niedominujące. Szczenięta tej rasy zostały odziedziczone geny koloru czarnego tylko od ojca lub tylko od matki, nigdy nie będzie całkowicie monochromatyczne kolorowej wełny.

Niewątpliwie, owczarki niemieckie, czarne od nosa do stóp łap – to jest bardzo piękne zwierzęta. Ale jest to dość trudne do powiedzenia na końcowym zabarwienie noworodka szczeniaka dopóki nie pojawi się, „dorosłą”, główny górny płaszcz.

Owczarek czarny kolor jest nie tylko spektakularny szlachetny kolor, ale również specjalny elegancję sylwetki. Co ciekawe, czarny szczeniak może pochodzić od „normalnych” rodziców, ale dwie osoby mogą dać czarne szczenięta z niektórymi zaburzeniami pigmentacji.

charakter

Charakter owczarka niemieckiego może rozmawiać godzinami. Według ekspertów i amatorskich hodowców rasowych „Niemcy”, niezależnie od koloru, mają niewielkie lub żadne negatywne cechy, co sprawia, że pies wyjątkowy i niezastąpiony. Ta szlachetna i bardzo inteligentne zwierzęta, dla których głównym celem życia – bezinteresowna służba dla dobra swego pana. Oni nie są miłośnikami bezczynności leżą na nich w radości każdej okazji, aby być użyteczne dla człowieka. Byliby szczęśliwi towarzyszyć właścicielowi w wojsku lub w normalnej odległości.

Owczarki niemieckie są czarne non-kontrowersyjna, że nigdy nie pokazują pravdali agresji wobec ludzi i innych zwierząt. Mogą to zrobić (bez zespołu przyjmującego) reagować na każdą sytuację. Jeśli ktoś w twojej rodzinie jest zagrożone, to pies nie będzie czekać na polecenia, reaguje natychmiast i chronić.

Odwaga, odwaga – to główne cechy tych zwierząt. Owczarek niemiecki czarny nie będzie odzwierciedlać się na nierównych sił z wrogiem, będzie rzucać w nią i będą walczyć do ostatniego tchu, aby chronić interesy właściciela. Jest to mądry zwierzę jest bardzo przywiązany do jednego człowieka – musi wziąć jej wychowanie. Kocha i innych członków rodziny, zwłaszcza dzieci. Z nich potrafi grać godzinami zapominając o powadze.

Owczarki niemieckie są czarne nie lubią bezczynność i samotność. Jeśli przez dłuższy czas pies jest pozbawiona komunikacji z właścicielem, tęskni i tęskni. Jedynym sposobem, aby ją z tego stanu – jest dać jej jakieś zadanie, na przykład powierzyć bezpiecznym miejscu lub mistrzowskie rzeczy.

Ten oddany i wierny przyjaciel, który ma silne nerwy i stabilną psychikę.

Czarne owczarki niemieckie szczenięta

Czarny kolor tych psów jest najbardziej wrażliwy w zakresie dziedziczenia. Odpowiedzialne za to są dwa recesywne geny. Dlatego jest łatwo przemieszczany w przypadku, gdy co najmniej jedno z rodziców ma lekką, dominujący kolor.

Czarne szczenięta rodzą się z czarnych i cherpachnoy psów. Lub dwa cherpachnyh rodzice, jeśli jeden z przodków miał podobny kolor. Urodził się czarny, szczenięta nie zmieniają kolor sierści.

Zakup czarne szczenię w hodowli, należy zwrócić uwagę na jego zachowanie. Dzieci powinny być zabawny, ciekawy i zabawny. Jeśli szczenięta mają nabrzmiałe brzuchy, może to oznaczać, że mają robaki. Wylewowych powinien być wilgotny. Należy zwrócić szczególną uwagę na zdrowie oczu i uszu.