550 Shares 3061 views

Jak mogę dostać się z Moskwy do Czeboksary

Volga miasto Czeboksary jest stolicą Republiki Chuvash. To znajduje się na prawym brzegu Wołgi. Ludność stolicy Chuvash jest około 500 tysięcy osób. Tu mieszkają głównie rosyjskim i Chuvash. Udział pozostałych grup etnicznych jest znikoma.


Pierwsza historyczna wzmianka pochodzi z maja 1469. Data ta jest uważana za lata od jej powstania. Jednak ostatnie dowody archeologiczne wskazują, że nie było więcej Czeboksary w 13 wieku, i założył swój lud od bułgarskiego miasta o nazwie Suvar.

Miasto przecinają trzy federalnych autostrad. „Wołga” Highway M-7 rozciąga się od Moskwa Kazan i przechodzi przez Dolny Nowogrodu i Czeboksary. Na autostradzie A-151, można dostać się do innego ośrodka regionalnego – Ulyanovsk. Droga A-119 „Vjatka” łączy Czeboksary Syktywkaru przepływa przez Joszkar-Olu i Kirowa.

Autostrady Moskwa – Czeboksary

Dojazd samochodem od stolicy Wołgi w mieście? Autostrada Moskwa – Czeboksary przechodzi przez miasta Vladimir i Niżnym Nowogrodzie. jego długość w linii prostej wynosi 601 km. Odległość samochodem z Moskwy do Czeboksary wynosi około 660 km. W milach, liczba ta będzie równa 410.

Przybliżony czas podróży na trasie Moskwa – Czeboksary wynosi 10 godzin, to jest bez uwzględnienia korków, które stały się plagą kierowców. Trudno poruszać Niżnym Nowogrodzie, zwłaszcza w piątki i weekendy, podczas zwiększania przepływu samochodów: ludzie stają się weekend w swoim kraju.

Autostrada Moskwa – Czeboksary nie jest wyjątkowa. Może to zostać osiągnięte w inny sposób, ale przejazdem trasie Niżny Nowogród jest najkrótsza i najszybsza.

inne informacje

W rankingu popularności trasie Moskwa – Czeboksary zajmuje 91-te miejsce.

Turyści zainteresowani pytaniem, jaka jest różnica czasu. Moskwa i Czeboksary żyć idealnie zsynchronizowane. Nie ma żadnej różnicy, ponieważ dwa kapitału znajduje się w tej samej strefie czasowej (UTC / GMT +3 godziny).

W Czeboksary posiada piękny port rzeczny z siecią restauracji dla odwiedzających turystów. W dawnych czasach wielkiej rzece pływał statek pasażerski ruska prędkości, do których można było dotrzeć zarówno w górę Wołgi do Niżnego Nowogrodu i Rybinsk iw dół – do Wołgograd i Astrachania. Sach na szereg przyczyn ekonomicznych, wysyłka poddał swoje pozycje, a nie popularnym środkiem transportu wśród ludności. Wołga kursują do wycieczki przyjemności, lokalnych tramwaje i statków wycieczkowych.

autobus

Jak dostać się z Moskwy do Czeboksary bez transportu osobistego? Aby pomóc społeczeństwu przyjść. Istnieje regularne połączenie autobusowe. Transport kolejowy i lotniczy zawsze dostępne dla turystów i podróżnych.

Należy zauważyć, że autobus jest zdecydowanie najtańszym środkiem transportu publicznego, do którego można dojechać z Moskwy do Czeboksary iz powrotem. Ceny biletów wahają się od tysięcy rubli i powyżej, w zależności od firmy-przewoźnika. Dla przewozów pasażerskich świadczonych przez komfortowych autobusów. Wylot z Moskwy wykonywane w godzinach wieczornych, ruch przenosi się przez całą noc i przybyć na miejsce w godzinach porannych, co znacznie ułatwia podróż, ponieważ jest mniej zatorów dzieje się w nocy.

Transport kolejowy

Łącząc usługi Kolei proponuje swoim pasażerom pociągu „Chuvashia”, których podawanie jest prowadzone codziennie od dworca kolejowego w Kazaniu. Ponadto, istnieją dwa dodatkowe pociąg (Moskwa – Czeboksary) z wyjazdem w odstępach od trzech do czterech godzin. Bilety do siedzeń, coupe i wspólnych samochodów mają różne kategorie cenowe. Wariant podróży przez dużą stacją węzłową Canas w pociągach jadących do Kazań, Uralu, Syberii i na Dalekim Wschodzie. Miasto położone jest 80 kilometrów od Czeboksary. Dojechać taksówką lub autobusem z Czeboksary Kanash za godzinę.

połączenia lotnicze

Samolot – najszybszy i najwygodniejszy środek transportu. Międzynarodowy aeroporot Czeboksary zawsze zadowolony privetstvoat zarówno mieszkańców i turystów do stolicy czuwaski.
Duża liczba lotów pozwala wybrać dogodny czas lotu. Jest to dobra alternatywa dla transportu lądowego. Czas lotu wynosi około 2 godzin. Koszt biletów dla klasy ekonomicznej zaczyna się od 1900 rubli i powyżej. Cena ta jest prawie porównywalna do ceny biletów kolejowych. Nie tracąc pieniądze, pasażerowie skorzystają z upływem czasu. Loty działać z lotnisk Wnukowo, Domodiedowo i Szeremietiewo.

Harmonogram bezpośrednie loty Moskwa – Czeboksary we wszystkie dni można znaleźć na oficjalnych stronach internetowych. Służyć ten trend, linie lotnicze loukostery "Victory", Nordwind Airlines i "Ural Airlines". Na „Boeing” i Airbus A321, który Ply na tej trasie, działającą kwalifikowaną peronal wylotu. Lotnisko znajduje się w mieście. Dostęp do zabytkowego centrum miasta wynosi 30-40 minut jazdy środkami transportu publicznego oraz w odległości 15-20 minut taksówką.

Czeboksary – jedno z najpiękniejszych miast w regionie Wołgi. Goście mogą spacerować po mieście oferują nasypu Volga z pięknymi fontannami i unikalnej sztucznej zatoce. Dla turystów i mieszkańców miasta otwarto wiele muzeów, sal wystawowych, teatrów i innych ośrodków rozrywkowych. sieci restauracji i kawiarni odwiedzających usługowych. Miasto ma przedsiębiorstwo do produkcji wyrobów elektrycznych i ciężkiej techniki. Wiadomym jest, aby całe rosyjskich producentów, takich jak Czeboksary ciągników przemysłowych, Cheboksary Electric Plant, przyrządy roślin „Elara” i wiele innych. Cukiernicza „Akkond” słynie z wydaniem czekoladek. Kilka nazwy wpisane w kategorii „100 najlepszych towarów Rosji”. Szeroko rozwój mieszkaniowego. Wiele nowych domów z komfortowych apartamentów harmonijnie pasować do architektury miasta. Jeśli nie było powodów, aby odwiedzić to małe miasto nad Wołgą, nie opuszczaj go.