738 Shares 8736 views

Będąc zdrowym nie zabronił

Raz zadzwonił dzwonek, i pojawił się w drzwiach, mój instytut dziewczyna Veronica Polyanskaya. Jak wyglądała! Był to młody energiczny kobieta z głowa włosy, delikatny, bez zmarszczek, skóry i piękną smukłą sylwetkę, tylko piosenkarka Valeria. Po tym wszystkim, jesteśmy w tym samym wieku – podwoimy dokładnie 88 lat!


Dwa lata temu Nick poniósł podwójną stratę: zabił jej przystojnego syna Sashulya, a jej mąż nad do młodych. Nick ponad rok był w głębokiej depresji, nie mając nawet bukiet, kwiat łóżko cały choroby. Zapisałem wszystko sprawia, że Veronica stać się zdrowy, młody i sukcesy w tej okrutnej i niegodziwego świata.

Najważniejszą rzeczą – że rozkwitł w duszy radość, śpiew potoków, kwiaty przyciąga swoim pięknem, ale naprawdę chciałbym żyć i cieszyć się każdą minutą. Wszyscy umrą, nie ma nieśmiertelna, a więc chcę zostawić po sobie ślad w innej duszy, choć słowo …

Kiedyś obudziłem się i pomyślałem: co ja zrobiłam Veronica lub tę samą piosenkarkę Valeria. Ostatnio piosenkarz został zaangażowany w przekazywaniu „s najważniejsze, cud, a nie kobiety, piękne, przestronne, w rzeczywistości matka trojga dzieci. I zdecydował się na lata zbyt zabraknie doskonałość. Najważniejsze chce przezwyciężyć swoje lenistwo i pozbyć się dolegliwości drzwi. Od wstawania rano, I wypowiedział te słowa: „Dziękuję Ci, Panie, że sen został zachowany i przedstawiła nowy dzień”. Wypróbuj go i ty. Wash, umieścić ikonę na zdjęcie lub zdjęcia trudnej sytuacji. Zapal świecę i wypowiedz modlitwa może być własnymi słowami, ale że pochodzą one z serca, z głęboką wiarą w odzyskiwaniu. Każdy ma swoją ikonę, ja – „Bogurodzicy znachorka słuchajcie”. Codziennie czytam jej modlitwę: „Matko Boża Szybki usłyszeć od Boga nerazluchnitsa, pomaga mi we wszystkich rano, dzień i noc, aby zdrowie silny nigdy nie doprowadził do sytuacji został rozwiązany i że sługa Boży (nazwa) zostanie wkrótce uzdrowieni” ,

Nick mnie usunąć gruz: wyrzucić stare gazety, aby rozpowszechniać niepotrzebnych rzeczy, a złoża ziarna rozpraszać ptaki.

Każda firma, bez względu na to, jak nieprzyjemne, powinniśmy zacząć z magicznej frazy: „Wszystko, co zrobić z miłością i radością, nigdy nie byłem leniwy lenistwo!”. I wszystko wyjdzie.

Nick nie usiąść do śniadania, aż poczujesz ten głód. Kiedy głodny, chleb wydawało się ciasto. Wieczorem ona nasączone trzy zbóż: gryka, ryż, proso. Owsianka wspaniały posiłek rano. Ustaw sobie talerz i dodać do niej wszystko, co jest pod ręką: wszelkie owoce suszone, pokrojone jabłko, trochę nasion dyni – i masz doskonały smak, zdrowe danie. Obiad w spoczynku umieścić gryczana rumiane cebulę, smażone pieczarki lub kawałki kurczaka. Kasha ponownie stać smaczne i zdrowe.

Ale wszystkie słodycze mają zablokować dostęp do żołądka. Kawałek ciasta – doustnie, a nie w żołądku. Jeśli nie jesteśmy w terpezh, lepiej jest zrobić ciasto z serem, to jest przydatne, nie drogie i kaloryczny deser w domu, który trzeba 5 minut.

  • Nick ciągle widział przed jedzeniem 0,5 szklanki wywaru: w rondlu trzylitrowy wykorzystywane gotować 40 minut, 3 szklanki owsa, pszenicy i prosa. Nalegał 12 godzin przez dodanie wody do pierwotnej objętości.

Skład uzyskuje się ran, leczy przewodu pokarmowego, a nawet zrywa małe kamienie, które wychodzą z moczem (nie martw się, na początku będzie to pomarańczowo-brązowy, a następnie wraca do normy).

Przy każdej okazji zaśpiewała „Song of Happiness”, który ona kojcach i słodkie tańczył. Wiemy, że więcej ruchu – już sprostać urodzin.

Nigdy nie siedzieć przed telewizorem idola! Pływa hantle; Narva drobne prace, rozrzucając je na podłodze, a następnie zbierać; , Potrząsnąć sobie drewnianą łopatką, zwłaszcza w obszarach problemowych; Umieścić pole (miska) z ziarna i Topçu go.

Co wszyscy mają wspólnego? Chociaż nie nagle spaść, lekarze nie pojedziemy; pomiędzy różnymi przypadkach diagnoza ustawić dla siebie. Dobrze, lekarz, oczywiście, napisać kilka receptur. Można wydać dużo pieniędzy, a leki mogą okazać się fałszywe. Tutaj konieczne jest polegać na ich wytrzymałość i Matki Natury, która nigdy nie zawodzi. I jaka metoda leczenia wybrać, zdecydować. Nie oznacza, że nie będzie lechilo, a nie los, że nie będzie gorzka. Co najważniejsze – nie poddawaj się, za pomocą wszelkich środków do zwalczania dolegliwości!

  • Woda stopu obniżyć łyżkę srebra, owinięty drutem miedzianym, woda docierane będzie lecznicze. Powoli jej pić, mówiąc „Sgin, choroba, woda, po prostu odejdź! Zdrowie Silushka, idź!”.
  • Idąc na spacer, nie tracić ani chwili, idź do dobrego rytmu: na 4 liczy wdychać zdrowie, wigor, siłę 6 liczy wydech choroby, osłabienie, kłopoty! Obserwować swoją postawę, wyprostuj plecy. Wyobraźmy sobie, że top jest przywiązany liną i nieznana ręka ciągnie cię. Ledwo dotknął ziemi, i był do startu.

Zostań zdrowy, promienny, radosny człowiek nie jest tak trudne! Najpotężniejsza siła tkwi w nas samych. To będzie zdrowy, kto odkrywa w sobie nieograniczone możliwości.

Oto metoda mam uzdrowienie, odmłodzenie i dobre samopoczucie. Bądź zdrowy nie zabraniam!