239 Shares 8946 views

Dziewczyny najlepszy przyjaciel – krem do depilacji Velvet

Jednym ze wskaźników z faktu, że dba o siebie, jest gładka, bez jednego włosa, skóry. Historia usuwania nadmiernego włosy obfituje w faktach, gdyż w dawnych czasach kobiety były zaniepokojony ich wygląd. W tym artykule będziemy mówić o takich nowoczesnych środków, aby pozbyć się włosów jeszcze niejasne kremu do depilacji Velvet.


Obecnie ogromna liczba dostępnych metod i środków, aby osiągnąć idealną gładkość skóry. Ta brzytwa i woskowanie, a shugaring. Ostatnio znaczna popularny depilacja laserowa. Ale jest jeszcze inny środek – krem do depilacji. W strefie bikini, pachy i nogi – Depilacja może być stosowany wszędzie. Dzisiaj te kremy stały się ulubieńcami ogromnej liczby kobiet. A wszystko dlatego, że inne metody usuwania owłosienia oraz depilatory mają kilka wad.

Na przykład, od maszynki wystąpienia podrażnienia, a wynik jest nie tylko krótkoterminowe, ale nie doskonały. Powiększający się jest bardzo bolesne. Obie metody często skutkuje pojawieniem się znienawidzonych wrastania włosków. Laser – zabawa nie jest tania, a sama procedura będzie wystarczająca.

Mając doświadczenie absolutnie wszystkie sposoby, wiele kobiet doszli do wniosku, że krem do depilacji Velvet – czyli doskonały pod każdym względem. No, prawie wszystko. Ale wszystko po kolei. Powiemy Ci o pozytywnych cechach produktu.

 • Ma gęstą konsystencję, więc bardzo łatwy do zastosowania.
 • W zestawie znajduje się poręczna szpatułka, o którym krem do depilacji Velvet jest dobrze rozprowadzany na powierzchni skóry.
 • Ma dość jasny, ale nie drażniący zapach.
 • W przypadku prawidłowego stosowania (zachowując wystarczającą ilość czasu) usuwa wszystko włosków. Skóra jest bardzo gładka.
 • Niewiele krem do depilacji Velvet powoduje żadnej reakcji. Recenzje w tym przypadku, najbardziej wymowny: nawet dziewczęta tylko łagodne zaczerwienienie obserwowane z wrażliwą skórą. Ale to przechodzi całkowicie po 10 minutach.
 • Przy regularnym stosowaniu, wraz ze specjalnymi środkami włosków po depilacji stają się cieńsze, a co najważniejsze, zaczynają powoli rosnąć!
 • O wrastanie może być zapomniane.
 • Krem do depilacji bikini obszar posiada specjalną formułę, w przeliczeniu na delikatnej skórze. Ponadto zawiera substancje, które (nie może być!) Spowolnienie wzrostu włosów. Najważniejsze – nie zapomnij użyć specjalnego narzędzia po depilacji, który będzie nie tylko opóźnić czas następnej procedury, ale także w celu przywrócenia właściwości ochronne skóry.
 • I kolejny plus – najniższa cena spośród podobnych produktów. Jest to średnia z 40 rubli, co jest absolutnie niesamowite, biorąc pod uwagę wszystkie zalety kremu.

Wady też, ale oni są niewielkie:

 • Efekt utrzymuje się średnio 2-3 dni (ale czasami dłużej);
 • niektóre alergia nadal widoczne, jednak odsetek dziewcząt jest niska;
 • aby osiągnąć dobry wynik, trzeba usunąć wszystkie włosy, które muszą czekać co najmniej 13-15 minut.

Negatywną stroną tego końca! Spróbuj krem Velvet, a wtedy na pewno jest mocno osadzają się na półce w łazience.