653 Shares 7556 views

Immortelle. Kwiat, korzystając

Żółty lub pomarańczowo-czerwony wieczne kwiat – kwiat, który przynosi nam wiele korzyści i radości. Naukowcy nazwali to złote słońce, właśnie ze względu na doskonałą koloru. Jedną z unikalnych cech jest to, że nawet po wysuszeniu kwiat nie stracić swój kształt i kolor, i doskonale bez wody piękną dekoracją NMP. To ze względu na fakt, że trwało to tak długo, aby zmienić, ludzie to nazywa wieczne.


Kwiat należy do rzędu astrowatych. On jest bardzo wymagająca i rozwija się nawet w porze suchej. Roślina ta jest propagowana za pomocą nasion, to prawie nie wymaga konserwacji i zadowoleni z jasnych kwiaty od lipca do sierpnia. Ponadto, mogą one zakłócać i po prostu umieścić w wazonie bez dodatku wody. To jest bardzo piękne i trwałe Decor.

Jeśli jest to uzdrowienie i bardzo piękna roślina chce rosnąć w ich obszarze, konieczne jest, aby przestrzegać kilku prostych wymagań. Powinieneś wiedzieć, że jej nasiona produkować praktycznie sto procent kiełkowania roku po przejęciu. Ale jeśli są one przechowywane przez długi okres czasu i dopiero po dwóch lub trzech lat, aby umieścić wieczne kwiat nie może rosnąć, ponieważ kiełkowanie nasion jest zredukowana do trzydziestu procent. Prawie połowa rośliny kwitną w pierwszym roku. Oni zachwyci nas swoim kwitnie przez pięć do siedmiu lat i dać wiele przydatnych właściwości. Przygotowanie gleby do sadzenia od upadku, upewnij się, że straci i nawożonych nawozami mineralnymi i obornikiem.

W okresie kwitnienia, kiedy kosz nie został jeszcze w pełni ujawnione, piaszczyste Immortelle kwiaty cięte i natychmiast zasushivat. Jej lecznicze właściwości mogą być znacznie zmniejszone, jeżeli czas, aby utrzymać go w niesuszone pakietu. Jeśli chcesz suche kwiaty lecznicze, należy to zrobić w chłodnym miejscu, położyć je szmatką lub papierem. W ciągu dnia, wymieszać różyczki i upewnij się, że nie są one suche. Ważne jest, aby wiedzieć, że aby zapisać wszystkie użyteczne właściwości temperaturze pokojowej nie powinien przekraczać czterdziestu stopni. Całkowity okres trwałości – nie więcej niż cztery lata od daty nabycia.

Kocanki piaskowe kwiaty są szczególnie cenione przez wielu cennych substancji zawartych w nich. Ten olejki eteryczne, witaminy C, K, karoten, żelazo, mangan, cukry, sole sodowe, potasowe kwasów tłuszczowych, garbniki, saponiny i flawonoidy. Niewiele osób wie o wszystkich ich właściwości użytkowe. Tymczasem, kwiaty kocanki piaskowe – to pierwsze środki mole ukąszenia wścieklizny psów, kaszel i inne choroby związane z zimno. Tradycyjna medycyna jest szeroko stosuje się je w chorobach żołądka i wątroby, a także dobrego gojenia ran agenta. Kwiat przygotować wywary, wlewy i ekstrakty. Zastosowanie do leczenia różnych stanów zapalnych pęcherza i nerek kamieni w pęcherzyku żółciowym.

Jest chorobą wątroby, jelit i żołądka Kocanki kwiaty są używane piasek jak najlepszy i sprawdzony przez lata znaczy. Wywar z nich szybko eliminuje wszystkie objawy wymioty, nudności i usuwa ból w okolicy wątroby. Uzdrowiciele już dawno odkryli, że mają doskonałe działanie żółciopędny i podniesienie tonu pęcherzyka żółciowego, żołądka i trzustki.

Jeśli istnieje chroniczny nieżyt żołądka z niskiej kwasowości, najlepszym lekarstwem będzie wieczne. Kwiat ma masę jest wymagane w tej chorobie efektów terapeutycznych. Szybko łagodzi stany zapalne i objawy niestrawności, zwiększa apetyt, poprawia trawienie i prowadzi do normalnej mikroflory wewnątrz żołądka i jelit. W związku z tym, ludzie o wysokiej kwasowości jest przeciwwskazane. Jeśli stosuje się go zbyt długo, może to prowadzić do stagnacji w wątrobie. Dlatego lepiej jest obserwować dokładnie dawkę potrzebną i terapię dla więcej niż trzy miesiące.