451 Shares 9806 views

Uszczelniacz żaroodporny – unikatowe środki izolacyjne

Do dnia dzisiejszego w budowie pieców i kominków często wykorzystują uszczelnienie ogniotrwałe. Jego celem jest uszczelniony przestrzeni i szczelin w ścianach kominów i rur. Ponadto, materiał stosowany często do mocowania ogrzewania podłogowego i drugiej budowy elektrycznego. Szczeliwo ogniotrwały złapać?


Często jest stosowany do izolacji połączeń i szwów. Jest dobrze wypełnia przestrzeń, szybko schnie i twardnieje, chroni powierzchnię studni. Uszczelniacze różnią się od składu i właściwości od różnych powierzchni i obszarów niezbędnych indywidualny dobór tej substancji. Na przykład, materiał wodoodporny odpowiednie do łazienki i nie nadaje się do kominów i pieców. Wymaga szczeliwa odpornego na ciepło, który może znieść wysokie temperatury. Oprócz tych właściwości, powinien mieć dla środowiska i biologicznie bezpieczne kompozycję. Inaczej szkodliwe substancje się w powietrze i będzie mieć negatywny wpływ na zdrowie. Najczęstszym silikonowy odporny uszczelniająca do pieców i kominków. Również popularne polisiarczek uretatny i materiału odpornego na ciepło, który może pracować do 1500 ° C, Ze względu na swoją elastyczność i wytrzymałość, wnikają w głąb przestrzeni i wypełnić go skutecznie. Oprócz uszczelniania kominy, kominy i pieców, materiał odporny na ciepło jest wykorzystywane do mocowania płytek do kominków i pieców.

Odporne uszczelniająca ma następujące główne cechy:

  1. Zabezpiecza urządzenia i urządzenia przed wilgocią i chemicznych składników.
  2. Ma szeroki zakres kolorów, co sprawia, że jest możliwe wybranie odpowiednich barw absolutnie każdej powierzchni.
  3. Stwarza doskonałą przyczepność do materiałów: metal, cegły, beton, terakota.
  4. Jest ogień. Zwiększona ochrona przed pożarami.
  5. Posiada szybki czas schnięcia – 2 mm dziennie.

zakres

Żaroodporny szczeliwo stosuje się nie tylko w budowie pieców, ale także na regenerację podłogi, wentylacyjnych i drzwi przeciwpożarowych. Nie ma tanich materiałów. Są one często złej jakości i zawierają szkodliwych składników, a każda firma poważny i szanujący będzie produkować tylko produkty najwyższej jakości, nie mając szkody. Jak zastosować uszczelniacz odporny?

1. Po pierwsze, powierzchnia jest czyszczona za pomocą rozpuszczalników lub acetonu bitumu, brudem, smarem.

2. Zabezpiecz taśmę maskującą z nowych zanieczyszczeń.

3. Końcówka dyszy wkładu jest cięty pod kątem i pokryte specjalną nasadką.

4. Stosowanie materiału pod ciśnieniem do lepszej przyczepności.

Odporne szczeliwo w celu przeprowadzenia prac w temperaturze poniżej + 5 ° C, W skardze obowiązkowe jest stosować odzież. Przestrzeganie bezpieczeństwa i dokładnego wykonywania instrukcji daje najbardziej udanych i wysokiej jakości rezultaty.