255 Shares 4332 views

Lek „Collargol” (krople do nosa) Instrukcja obsługi

Z zimna, być może, że w obliczu każdego człowieka, który rzadko nawet obchodzi. Najczęściej gdy zimno w błonie śluzowej nosa, zaczyna się rozwijać zapalny, który jest rodzajem reakcji obronnych organizmu. W tym przypadku konieczne jest w leczeniu nieżytu nosa i jak najszybciej, jak to jest, między innymi, daje wiele niedogodności. Wśród innych leków, praktyka ENT często korzystają z koloidalnego roztworu srebra. Jest on częścią wielu leków. Na przykład, można zauważyć, lek „Collargol” – krople do nosa.

Narzędzie to jest zalecane w przypadku ostrego i przewlekłego nieżytu nosa, rozszerzonej migdałki u dzieci. Ponieważ czysty lek nie jest wykorzystywane do celów leczniczych w aptekach zazwyczaj rozcieńcza się wodą w celu otrzymania roztworu z 2 do 5% (w zależności od zastosowania).

Preparat zawiera srebro koloidalne i albuminę, przeznaczony do lepszego połączenia pomiędzy samymi cząsteczek. Z tych substancji posiadają krople przeciwzapalne, bakteriobójcze i ściągające. Z zakropleniu nosa jest wyraźna poprawa stanu pacjenta, przy czym efekt zachodzi tak szybko, jak to możliwe. Przy zakupie rozwiązania w aptekach na receptę od lekarza jest wymagane.

Lek „Collargol” (krople do nosa) zezwolenie wskazówki do wykorzystania od najmłodszych lat. Wynika to z faktu, że lek ma minimalną przeciwwskazań, jednak, jak skutki uboczne. Tak więc, lek nie jest stosowany w terapii, czy pacjent ma specyfiką składników, które zawiera (srebro) i albuminy.

Skutki uboczne leku „Collargol” (krople do nosa) oświadczenie nie precyzuje. Jednak należy zauważyć, że srebro zawarte w niniejszym dokumencie odnosi się do metali ciężkich, które mają tendencję do zrelaksowania się w organizmie przez długi czas, tak jak złe wyjście. Wysokie stężenie tych substancji może doprowadzić do skutków takich jak argyrosis rozwoju (wygląd szarego koloru skóry) i innych chorób. Dlatego też w większości przypadków środki nie są zalecane do częstego i długotrwałego użytkowania.

Drops „Collargol” dzieci powinny być stosowane tylko pod zaleceniem lekarskim.

Najczęściej czas trwania leczenia nie przekracza pięciu dni. Zastosuj oznacza 2-3 razy dziennie. Dokładna dawka i reżim leczenia przepisanego przez lekarza. Lek jest dobrze łączyć z wieloma lekami, w tym antybiotykami, dlatego mogą być stosowane w leczeniu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania podczas ciąży i laktacji oznacza „Collargol” (krople do nosa), instrukcja nie mówi niczego, zatem kwestia zasadności leczenia lekiem w tym czasie powinna być ustalona przez lekarza.

Jeśli roztwór z zakropleniu w nosie nie ma wpływu, a przeznaczanie wzmacniany tylko przez chorób laryngologicznych należy skontaktować się z osobą, która wybierze bardziej skutecznego preparatu o działaniu przeciwzapalnym.

Medycyna „Collargol” (krople do nosa) pouczenie należy przechowywać w ciemnym pojemniku w miejscu chronionym przed światłem słonecznym. Rozcieńczony roztwór należy zużyć w ciągu jednego miesiąca. Lek może pomóc w leczeniu ropnego zapalenia błony śluzowej nosa. Przed użyciem musi być przepłukany soli lub nosa, czyli na bazie wody morskiej (na przykład „Maris Aqua”, „Aqua ENT” et al.).

Większość pacjentów, którzy stosowali lek w leczeniu nieżytu nosa, należy zwrócić uwagę jego wysoką wydajność. Gdy stosowane właściwie, krople nieskomplikowanych form nieżytu nosa, można pozbyć się za kilka dni. Jednak nie jest to konieczne do samoleczenia, a przed zakropleniu leku należy skonsultować się ze specjalistą.

W innych postaciach (maści, nieco rozcieńczone roztwory), narzędzie jest używane do leczenia zapalenia spojówek, zapalenie cewki moczowej, zapalenie pęcherza moczowego, przewlekłego niektórych chorób zakaźnych.