146 Shares 4237 views

As różdżki: wartość kart tarota i interpretacja kombinacji

W tym artykule będziemy mówić o Ace karty różdżki. Znaczenie tarota sięga średniowiecza, kiedy w rzeczywistości nie był ten system wróżenia. Wtedy tradycja dzielić te karty na głównych i małe arkana. Mapa, którego znaczenie mówimy dzisiaj, należy do tej drugiej grupy. Zaczynajmy.

Łączna wartość

To pokazuje, że trzyma rękę zielonymi gałązkami kręconego pręt (kij) lub klub na Ace różdżki karcie. Wartość Tarota to wszystko zależy od tego, co malować. I As różdżki nie jest wyjątkiem. Więc kij symbolizuje determinację i zdolność do walki, obecność sił w walce, jeśli to konieczne. Gałęzie i liście – wzrost to nie przeszkadza, nawet jeśli korzenie są wyciągane z ziemi, rodzaj nieśmiertelności.

Tak więc, ta karta oznacza: być pojawienie się nowych osiągnięć, pomysłów i myśli; radykalna zmiana życia; świadomość świat w nowy sposób. Karta ta zwiastuje pojawienie się ogromnej ilości energii, która skupi się na rozwoju nowych pomysłów i zrozumienia wartości życiowych. Zabieg ten jest trochę podobna do wartości kart Ace of Swords. As różdżki, jednak niesie ze sobą siłę intelektualną, które mogą pomóc w tworzeniu i eksploatacji, i jest skierowany bardziej do wewnętrznego wyzwolenia, niż walczyć z innymi.

Asy w talii tarota reprezentują możliwości, które mogą otwierać się do człowieka. W tym przypadku, możliwość sukcesu i rozwoju wewnętrznego.

Wartość w scenariuszu

Najczęściej wygląd As różdżki w rozprzestrzenianiu odnosi się do spraw zawodowych, ale nie zawsze tak jest. Mapa może oznaczać i zmiana w życiu, nieoczekiwanych zdarzeń, zrządzenia losu. Nie powinniśmy się obawiać nadchodzących zmian. Jedyne ryzyko pomogą spełnić swój potencjał.

As różdżki zwiększa energię i inne karty rozdane. Jeśli spadła dalej i król mieczy, również związanych z sektorem energetycznym, możesz być pewien: nasze plany uda. Będziesz mieć szczęście i niewyczerpaną energię. Najważniejsze – nie przegap swojej szansy.

na osobowość

Kiedy scenariusz na osobowości As różdżki (połączenie z innymi kartami mogą się nieznacznie zmienić jego wartość) ma symbolizować:

 • Odwaga.
 • Przedsiębiorczość.
 • Gotowość do podejmowania ryzyka.
 • Entuzjazm.
 • Inspiracja.
 • Silna wola.
 • Zaufanie.
 • rozwój osobisty.

Karta ta mówi o przyszłym zwycięstwie, wydajność najbardziej śmiałych pomysłów triumfować. Jak również silnego, pewność i motywację osoby, która jest gotów podjąć ryzyko, aby osiągnąć swój cel.

na karierze

rozwój kariery, cieszyć się z pracy i zapowiedź nowego przedsięwzięcia w Ace bilansowej różdżki. Wartość Tarota jest często związane z obszaru zawodowego życia ludzkiego. I As różdżki nie jest wyjątkiem, z wyjątkiem vysheoboznachennyh sugeruje pojawienie się nowych pomysłów i udanych planów, powodzenia i spraw, które pomogą w realizacji planu. Jedyny warunek – musi być całkowicie podane do jego przypadku, ta karta nie akceptuje półśrodków.

Wraz z rozwojem kariery zostaną połączone i prestiżu społecznego. Dlatego As różdżki może symbolizować i powszechnie uznawane w optymistycznym scenariuszu, a upadek reputacji, jeśli karta spada odwróceniu.

prywatność

Wielkie zmiany w życiu osobistym zwiastuje asa różdżki. Stosunki w niedalekiej przyszłości zyska niespotykaną pasją i oryginalność, jeśli masz już partnera. Jeśli nie, to czekać na jasnym nowego hobby. Ale bądź ostrożny, mapa daje jedyną szansę, więc jeśli przegap okazji, tym bardziej, że nie zostanie przedstawiony.

Musimy również pamiętać, że kombinezon różdżki dotyczy elementu ognia. Dlatego też związek będzie, powiedzmy, łatwopalny. Czy to dobrze, czy źle, tylko czas pokaże.

W najprostszym znaczeniu tego asa różdżki symbolizuje męskość, pasję, silne uczucia seksualne, jasny temperament. Ta karta może obiecać namiętne schadzki, spotkanie namiętny i burzliwy noc. Mapa może zwiastować poczęciem dziecka, cały punkt do potomstwa.

Jeśli masz zastój w stosunkach, As różdżki może oznaczać zerwania bieżące połączenie i powstawanie nowych, bardziej namiętny.

kombinacje kart

Teraz pomówmy o kombinacji As różdżki z innymi kartami tarota.

Uważa się, że jeśli dziewczyna zastanawiając się nad mężczyzną, którego kochała, nasza karta w połączeniu z głównymi Arcana Świata czy słońce będzie oznaczać udanego małżeństwa. Jednak nie raz, będzie musiał zająć trochę czasu. Wynika to z faktu, że kombinezon różdżki jest tradycyjnie odpowiedzialny za formalnego aspektu relacji.

„Ace of Cups – As różdżki” – połączenie dwóch asów niewątpliwie przewiduje silny i namiętny związek. Nie pomyłka, powodzenia i dobry los będzie po twojej stronie. W tym przypadku, obietnice związkowi być trwałe, jak Ace of Cups oznacza dojrzałą i trwałą miłość.

Połączenie „Ace of Cups i króla mieczy” oznaczać będzie sukces na polu zawodowym, który będzie z powodu swoich cech intelektualnych. A także wzrost w oczach innych. Wszystko to za sprawą króla mieczy, symbol energii, inteligencji i profesjonalizmu.

Wewnętrzna Znaczenie karty

Twórcze siły bóg demiurg symbolizuje As różdżki (czyli tarot często można interpretować filozoficznie). Ten bezemisyjny i niekontrolowane energii. W rzeczywistości, ta twórcza moc męskiego zasady twórczej. I początkowo akt twórczy jest nierozerwalnie związany z energią seksualną, uczestnicząc w tworzeniu człowieka. Dlatego As różdżki Odnosi się to zarówno do miłości i do pola kariery.

Dodatkowo mapa symbolizuje Drzewo Świata. Bardzo rzeczą, której poświęcił się dla jednego, aby zdobyć mądrość. Dlatego As różdżki reprezentuje całą odwiedzenie nas wgląd, świetne pomysły i niezwykłe pomysły.

As różdżki odwrócony

Do góry nogami karta jest ostrzeżenie o spadku, rozczarowania i frustracji, zastoju w pracy, brak pomysłów. W scenariuszu osobowość będzie charakteryzować obiekt, który zastanawia się jak niepewny człowiek, który traci z powodu jego niezdecydowanie.

Ponadto, odwrócone As różdżki jest:

 • Falstart. Oczekiwania nie są spełnione, bańka pęknie. W konsekwencji – spadek produkcji, niskie dochody, nieefektywności.
 • Zmniejszona żywotność: obniżenie tonu, zmęczenie, depresja, osłabienie, brak chęci do zrobienia czegokolwiek. Może wskazywać niepłodności lub impotencji.
 • Zmniejszenie wzajemnego zainteresowania. nie przejawia się w konflikcie, ale zmęczony relacji, spadek entuzjazmu. Jeśli miał kartę, a osobiste relacje między pytającego nie jest obecny, wtedy As różdżki będzie mówić o utracie atrakcyjności seksualnej i energii, a co za tym idzie, nie ma możliwości powstania nowego sojuszu.
 • Odmowa zamierzonego celu, opóźnienie w realizacji swojego planu.
 • Zwątpienia, pesymistyczna wizja przyszłości, niezdecydowania, ugaszony zapałem. Po włączeniu As różdżki spada otoczony aktywnych kart mówi o egoizmie i usterek. Jednak nie może być dowodem na to, że ludzie po prostu oszczędza energię dla przyszłego przełomu.

Jeżeli scenariusz spadł z tej karty, nie należy próbować coś radykalnie zmienić. Lepiej jest czekać spokojnie, aż po tym okresie spadku. Inicjatywa w tej sytuacji zostaną ukarani, a tylko pogorszy sytuację. Lepiej jest zachować władzę, aż do momentu, gdy masz okazję do działania.

Tarot wróżby przez „Day Card"

Jeśli As różdżki padł jak mapa dnia, to obiecuje ci przypływ energii, która pomoże ruszyć zatrzymany lub rozpocząć nową działalność. Wszelkie dzisiaj zadaniem będzie was na ramieniu. Najważniejsze – być pewni swoich umiejętności i optymistyczne. Jest to jedna z najlepszych możliwości, które mogą zapewnić Ci Tarota.

Dzień Mapa Ace różdżki przygotowuje również na nieoczekiwane i niespodzianek, które przyniesie tylko radość i nowe możliwości. Nie przegap swojej szansy.