279 Shares 7519 views

Jak umieścić zastrzyki zwierzętom prawda?

Właściciele zwierząt okresowo przed pytaniem, w jaki sposób umieścić swoje strzały zwierzaka? W przypadku choroby zwierzę należy natychmiast szukać pomocy u lekarza weterynarii, czasem kilka godzin może odgrywać kluczową dla życia zwierzęcia. Istnieją jednak przypadki, w sytuacjach awaryjnych, takich jak zatrucie pokarmowe lub wstrząsu alergicznego. Potem jak umieścić zastrzyki, muszą nauczyć się hodowcy. W tej sytuacji może pomóc połączyć się z lekarzem weterynarii, który doradzi, jaki lek i dawkowanie co trzeba wpisać. Ważne jest, aby wiedzieć, co różne leki są podawane do kotów i psów, lub w udo lub pod skórę w kłębie. Zazwyczaj, domięśniowego wstrzyknięcia antybiotyki i leki przeciwbólowe i podskórnych leków przeciwpasożytniczych i szczepionek. Przed umieszczeniem strzały, zapytać specjalistę, który ukłucie w Twoim przypadku! Należy dodać, że nie wszystkie leki są odpowiednie dla osób, zwierząt, specjalne leki można kupić w aptekach weterynaryjnych lub bezpośrednio z lekarzem.


Teraz zastanówmy się bardziej szczegółowo jak umieścić strzał kota prawidłowo. Jeśli zwierzę jest bardzo słaby i nie reaguje na bodźce, wystarczy wpisać lek w strzykawce, uwalniają nadmiar powietrza i zrobić zdjęcie. Dla kotów i małych psów tyle insuliny strzykawki, jego kutas jest prawie niezauważalna. Jedyną wadą strzykawki do insuliny – igła może się wygiąć, gdy kot boi i potrząśnięć podczas wstrzykiwania. Jeśli twój kot jest zaznajomiony z pierwszej ręki i denerwować z igłą, może potrzebować pomocy drugiej osoby. Głaskanie i delikatne, ale pewny siebie ton pomoże zwierzę na relaks, ale trzymać w gotowości ręcznik, w przypadku, gdy kot zacznie walczyć i doprowadzi do gry pazury. Łapy koniecznie naprawić bez powodowania bólu PET i bez straszenia go. strzykawka przygotowany zawczasu powstrzymać, aby nie naprawić uwagę na niego. Gdy kutas podskórnej zebrać skórę na ramieniu i delikatnie wyciągnąć go do góry, przebicie odbywa się szybko, w jednym ruchu. Należy uważać, aby nie przebić się przez fałdy, należy upewnić się, że igła pod skórę, a następnie wprowadź leku. Jak umieścić zastrzyki domięśniowe? Tkanka miękka udo, przy ogona. Przygotować strzykawkę palpate łapę i colitis pionowo na pewno, ale nie gwałtownie. Niemożliwe jest w każdym razie dostać się do kości, może powodować szereg powikłań. Po wstrzyknięciu, zwierzę delikatność sugerują, że procedura nie powoduje jego negatywnych emocji.

Jak umieścić strzał psa, ponieważ może on być większy i bardziej agresywny kot? Tutaj sytuacja jest zarówno prostszy i bardziej skomplikowane, w tym samym czasie. Duże psy potrzebują strzykawki z długą igłą i iniekcji, odpowiednio, będzie zauważalne. Jednak zwierzę „s próg bólu jest mniejsza niż człowieka, a prawo dać zastrzyk nie powoduje u nich ból. Jeśli twój pies jest podrażniona, umieścić jej pysk i spokój. czasami wystarczy dać komendę i wychowany pies bez procedury przeniesienia niezadowolenia. W szczególnych przypadkach konieczne jest, aby odwrócić karmy dla psów lub zabawkę, i umieścić strzał naraz. Podskórne zastrzyki robić w kłębie, zważywszy, że skóry u psów, kotów grubsze. Domięśniowe zastrzyki bardziej zauważalne, tak trzymać psa, tak, że nie wpadł. Jeśli zwierzę jest, mięśnie są rozluźnione i igła pozostaje niezauważone. Po zabiegu, głaskać psa, i wniósł je i pokazać swoją miłość.

Inną ważną kwestią, która może być: czy konieczne jest, aby traktować miejsce wkłucia antyseptycznym? Wielu weterynarzy nie to zrobić, ale nie jest źle, aby zapewnić, zwłaszcza jeśli umieścisz zastrzyk do zwierzęcia, które jest dość dużo czasu na ulicy. Obsługiwać dopasowanie ciekły alkohol zawierający leczenia skóry przed i po szczepieniu. Teraz, gdy wiesz, jak umieścić moje strzały zwierzę i dbać o ich zdrowie.