200 Shares 9600 views

abstynencja seksualna wśród mężczyzn: niebezpieczny

Starożytni filozofowie twierdzili, że sperma pochodzenia identycznych do istoty szarej mózgu, w związku z tym, zaleca się, że mężczyźni nie marnować tego cennego płynu. Powstrzymanie się od mężczyzn były wymagane przez starożytnych kapłanów, którzy świadomie wziął ślub celibatu – fizyczne schorzenia zostały zabronione.


Ponadto, większość religii, kultów i tradycji aktywnie promował ograniczenie lub całkowite wyrzeczenie cielesnej i seksualnej życia. Wydawałoby się czasów starożytnych, kiedy długoterminowe abstynencji dorośli mężczyźni już minął, a żaden z tych nonsensów robi. A jeśli jest to rzeczywiście tak jest?

Abstynencji: Plusy i minusy

Istnieje opinia, że jeśli człowiek przez długi czas nie może począć dziecka, to zaleca powstrzymanie się od współżycia seksualnego. Że awaria jakiegoś czasu na seks zwiększa szanse na udane poczęcie.

Wynika to z faktu, że w okresie abstynencji w męskich komórkach zarodkowych zakumulowanej. Taka abstynencja czasem daje pozytywne rezultaty. Ale nie każdy akceptuje tej metody, ma również przeciwników, którzy twierdzą, że ci ludzie, którzy są aktywni seksualnie jakość plemników jest znacznie wyższa niż tych, którzy nieustannie odmawia zażyłości z kobietą.

Badania naukowe prowadzone w Izraelu znaleziono: abstynencja od dawcy spermy mężczyzn tuż przed oddanie tego cennego płynu obniża jego jakość. Izraelscy naukowcy w eksperymencie wzięło ponad siedem tysięcy próbek płynu nasiennego i stwierdził: po tylko dość długi kontakt seksualny niż seks zwiększył swoją objętość, ale nie jest gwarancją udanego poczęcia. Poza drastycznie zmniejszona ruchliwość.

Współczesna medycyna mówi, że abstynencja wśród mężczyzn w większości przypadków powoduje szkody dla zdrowia. Regularne ćwiczenia seksualne korzystny wpływ na układ hormonalny i wzmocnienia mięśnia sercowego. Zwłaszcza płci jest ważne dla tych ludzi, którzy mają ponad 40 lat. Jest to zdrowy związek seksualny promować normalne funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Abstynencji u mężczyzn: implikacje

Niebezpieczne długo odmowa rozwoju seksualnym gruczołu krokowego, szybki wytrysk, częste zmiany nastroju i depresji. Badania medyczne wskazują, że ludzie dzielą się na dwa rodzaje. Do pierwszej grupy należą te, które są bardzo aktywne płciowo i bólu reagują odrzuca. Drugi typ – tych, którzy mają inne priorytety życiowe, więc dla nich wstrzymującym nie jest to poważny problem i nie ma wpływu na ich zdrowie i samopoczucie.

Stopień z krzywdą abstynencji seksualnej zależy od wieku człowieka: on starszy, tym bardziej niebezpieczne długo i nieuzasadnione ograniczenie seksualna dla niego. Ciągła abstynencja u mężczyzn po czterdziestu lat może prowadzić do stagnacji, zapalenie gruczołu krokowego, gruczolaka i zwiększa ryzyko zachorowania na raka.

Znaczące korzyści abstynencji seksualnej nie jest. Jedynym powodem, dla niego ważne jest oddzielenie od żoną lub dziewczyną. Powstrzymanie się od ulotnej i rozwiązłości – na pewno zawsze pomocny.

Po jego przymusowej abstynencji u mężczyzn może być zmniejszony stosunek płciowy, ale ta funkcja jest przywrócone przez powtarzające się kontakty. Każdy człowiek podczas powrotu do starego reżimu aktywności seksualnej jest różny: od jakiegoś pół godziny, a przez kolejny tydzień. Lepiej nie iść przez długi czas w jego drugiej połowie, a nie pozbawiać siebie i przyjemności seksualnej. Zwłaszcza, że wykazaliśmy, że abstynencja prowadzi do depresji, drażliwość, letarg i depresję.