730 Shares 4218 views

Chłoniaka. Objawy, problemy, wyjaśnienia …

Ten człowiek był chory na grypę lub ciężką postacią dusznicy bolesnej, Schudłem, osłabiony, że zaburzenia snu, zapisane powiększone węzły chłonne na szyi i za uszami, od czasu do czasu temperatura ciała wzrasta do niskiej klasy. Wszystko to chłoniak, objawy, które zostały opisane powyżej. Ale etoabsolyutno nie znaczy, że wszyscy pacjenci z takich skarg powinny być wykonane nakłucie powiększone węzły chłonne. Po banalne grypę lub ból gardła, gdy prawidłowo przeprowadzona rehabilitacja apetytu pacjenta wzrasta, to wygodnie śpi w nocy, ponieważ węzły chłonne zaczynają znikać. Ale jeśli cały ten obraz kliniczny jest zachowana, a nawet zwiększona w miesiąc lub dłużej, tym lepiej dla spokoju ducha, aby przejść do Centrum Onkologii i przekazać wszystkie niezbędne testy.


Tak więc, jeśli masz chłoniaka, objawy to: bezbolesne węzły chłonne w opuchnięte szyi, pod pachami, w innych dziedzinach, w zależności od procesu lokalizacji. Wraz ze wzrostem węzłów chłonnych w pachwinie może pojawić się obrzęk stóp. Węzły chłonne mogą powodować wzdęcia, ból pleców i ból brzucha. Postępująca utrata masy ciała, silne nocne poty, gorączka u pacjentów bez infekcji, kaszel, swędzenie, poważnego zmęczenia i osłabienia, czasami po wypiciu alkoholu – ból w węzłach chłonnych – wszystkie te objawy chłoniaka.

Więc co to chłoniak? Termin ten obejmuje około trzydziestu różnych rzutowany końcowe oraz objawy kliniczne chorób złośliwych.

Istnieją dwa podstawowe typy choroby: chłoniak Hodgkina lub chłoniak i limfogranulomotoz nieziarniczego.

To nie jest jeszcze ustalone dokładnych przyczyn tej choroby. Wiadomym jest, że chłoniak – nie jest to choroba zakaźna. Więc jeśli ktoś chłoniak, objawy, które jeszcze nie pojawił, to nie jest szczególnie niebezpieczne dla innych. Ale istnieją pewne grupy ryzyka, które mają możliwość rozwoju tej choroby jest dość duży. Są to ludzie z chorobami autoimmunologicznymi. To ci, którzy są chorzy lub chorymi członkami rodziny chłoniaki. Do transplantacji. Którzy pracują z chemikaliami. Zainfekowane wirusem T-limfotropowym ludzki wirus HIV, wirus zapalenia wątroby typu C, wirus Epsteina-Barra, zainfekowane bakterie (H. pylori) oraz prawdopodobieństwo, chłoniaka.

Wspieranie rozwoju następujących czynników ryzyka chłoniaka: kancerogenów chemicznych, promieniowania jonizującego. Wirus może również powodować degenerację komórek, nienormalnym i szybkiego wzrostu.

chłoniak Hodgkina lub choroby Hodgkina – to jest niebezpieczne, złośliwą chorobą węzłów chłonnych w całym systemie. I to jest nazwane Hodgkin, który odkrył ją w 1832 roku. Chory z chłoniakiem Hodgkina w każdym wieku, a mężczyźni bardziej niż kobiety.

Nehodzhinskaya chłoniaka ale zlokalizowana w jajniku form dotyczy chłoniaki chłoniaka. Lokalizacja podzielony związane ze śluzu lub maltomy. To miejsce w płucach, oczu, układu pokarmowego, narządów rozrodczych, nerek i dróg moczowych.

chłoniaka nieziarniczego w naszym kraju są nazywane limfatyczny.

Człowiek umieścić „Diagnoza” chłoniaka. Objawy są takie, że ich lista zawiera więcej iporazhenie zestawu chromosomów komórki. W ostatnich latach nastąpił wzrost nieziarniczego chłoniaka u pacjentów zakażonych wirusem HIV lub AIDS. TChasche zaczęli się spotykać i chłoniak płuc.

chłoniaki nie-Hodgkina jest podzielona na dużą liczbę podgatunków. Różnią się objawów klinicznych, histologicznych metod leczenia. Niektóre rodzaje chłoniaków przez długi czas nie wymagają żadnego leczenia, rozwijają się powoli i przychylnie.

Ogólnie, dla stanu sprzed leczenia, mogą być poddane, jeśli nie zawsze, a następnie do remisję. To może tylko pomóc terminowego i kompleksową diagnostykę, a także prawidłowo wybranego zabiegu.