197 Shares 1127 views

Przegląd pickup Nissan Navara

Nissan Navara po raz pierwszy pojawił się na rynku w 2005 roku. Premiera nowego samochodu w Genewie. Wyprodukowany w fabryce Nissana w Barcelonie.

Wnętrze i część przednia są podobne do Pathfindera. Część przednia jest przeznaczona do Nissan Navara K-alfa rodzaju platformy, która jest zamknięta rama dźwigar z przodu, na poprzecznej zawieszenia sprężyny i tylny wahacze sprężyny.

Światowy rynek został wydany zaledwie dwa modyfikacji samochodu Nissan Navara – Double Cab jest z podwójnego kokpitu i King Cab. Na rynku rosyjskim jest teraz dostarczany tylko Double Cab z 4 drzwiami i wygodne kanapy tylnej, przeznaczony dla 3 osób. W tym przypadku tylne poduszki siedziska może być zagięta w stosunku 60 do 40, aby zrobić miejsce na bagaż.

Pojawienie SUV Nissan stałe i polecenia szacunek Navara na drogach. Wybrzuszenia nadkola szyn samochodowych i dachowych nadać mu całkiem walki powietrze. W samochodzie – niewiarygodne Komfort: kierownica z regulacją pochylenia, Centralny zamek Zamki samochodowe, regulowanym podparciem w części lędźwiowej z tempomatem kierowcy, kontroli klimatu i.
Wnętrze SUV pójdzie dobrze z materiałów wysokiej jakości i estetyki. Tak, i ze sprzętem w Nissan Navara nie jest problemem. Mamy osiem siedzeń elektroregulirovok dla kierowcy, fotela dla pasażera – cztery. To prawda, że kolumna kierownicy , aby dostosować wysokość, tylko możesz. Przyciski na kierownicy i manetki ergonomicznie rozmieszczone prawidłowo. Można powiedzieć, że przez wiele samochodów będzie przykładem kabiny pickup Nissan Navara.

Charakterystyka pojazdu tak wszechstronny, że może być łatwo wykorzystane do aktywnego wypoczynku (jazda off-road, długa podróż), a do transportu towarów przez wielofunkcyjnego bagażniku. Samochody sedan może pomieścić pięć osób i może być zabrany z tyłu jednej tony ładunku.

rama podwozia wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości i jest zastrzeżonym Nissan. Zapewnia dobrą niezawodność bez nadmiernego wzrostu wagi pickup. Bardzo sztywna rama pozwala SUV, aby poradzić sobie z niemal każdym obciążeniu. Ponadto przedniego zawieszenia Nissan Navara ulepszone sprężyny śrubowe i dźwignie pazur. To dobrze łączy się z tylnych sprężyn i tylnej osi. Takie zawieszenie zapewnia ten sam wygodny ruch zarówno na drodze jak i na utwardzonych drogach.
pojazdu terenowego, który pomaga system napędu na wszystkie koła z 2. generacji. Zapewnia on napęd na cztery koła, gdy tryb 4WD napędzać dwa tylne w normalnych warunkach jazdy.

Silnik diesel Nissan Navara, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik. Został on stworzony przez samego Nissana.

Nissan Navara: przeglądy właścicieli

Plusy: cisza w kabinie, 190 koni mechanicznych, wysokiej pozycji siedzenia, doskonała widoczność podgrzewane fotele, komfortowy salon, dobrej trakcji, nadaje się do polowania, wielką rezerwą mocy, drobne silnika, to jest niemożliwe, aby „zabić” podwozia lub pole, oszczędność paliwa, doskonałą dynamikę zakład w dowolnym mrozu, dobra optyka, przestronne wnętrze i pojemny.

Wady: klocki hamulcowe zużywają się, malować miękkiej gumy przez drzwi do salonu dostaje kurz.