258 Shares 8082 views

Zgodność Strzelca i Wodnika

Zgodność Strzelca i Wodnika ma bardzo duże szanse na zbudowanie silnego i trwałego związku. Oczywiście w naturze cech różnicą będzie odgrywać rolę, dzięki czemu małe niezgodę w pary, ale w zasadzie można by nazwać silny i obiecujący związek.


Cechy Strzelca

Są to osoby bardzo towarzyskie i miłości. Sagittarians zawsze otoczony przez przyjaciół i znajomych, po prostu nie może żyć bez nich. Znak ten, jak żaden inny jest obdarzony optymizmu i poczucia humoru. Ale oni nienawidzą Strzelec, więc to hipokryzja.

Dla nich odgrywa ważną rolę opinii publicznej, ta cecha nie zawsze będzie to pozytywny wpływ na zgodność Strzelca i Wodnika. Bardzo ważne zatwierdzenie i dobre nastawienie ludzi wokół niego dla tego znaku.

Czasami Sagittarians są oszałamiające swoją bezgraniczną miłość do życia, ich zabawy, żarliwy, nawet w tych momentach, kiedy czujesz się bardzo smutny. Odróżnia je i wysokie poczucie sprawiedliwości.

To całkiem ładne i ciekawe rozmówców, ale czasami zbyt proste Strzelec może zranić. Ludzie z tego znaku z jego dzieciństwa uwielbiam się uczyć, ale nie może żyć, ignorując przyjemności.

Charakterystyka Wodnika

Szacownego ludzie, oni nie frywolny, są obiektywne, jak dostać się do prawdy. Oni po prostu nie można wpływać, Aquarians zawsze pozostają takie same. Doceniają to, co daje im życie.

Wybierając bliskich przyjaciół są bardzo surowe, ale jednocześnie chcą rozpocząć światło i przypadkowych znajomości. Pomimo faktu, że na zewnątrz sprawiać wrażenie Aquarians poważnych ludzi, czasami ich myśli i pomysłów raczej utopijne.

Przedstawiciele tego znaku różni się wielki upór, nie słuchać rad innych, i nie lubią działać jako doradcy. Wolą się, aby upewnić się, że tylko ich własne doświadczenia.

Aquarians są prawdziwymi indywidualistami i nawet egoistyczne. Nie dbają o opinii publicznej, mają same w umyśle. Ludzie z tego znaku mają zadatki na lidera i wiedzieć, jak zarządzać ludźmi.

Zgodność Strzelca i Wodnika, jeśli Strzelec-kobieta

Są różne, ale jednocześnie wzajemnie się uzupełniają. Strzelec kobieta zawsze podziwiam jej partnera, lubi swoje silne i odważne natury, kobieta szczęśliwa w tym związku przyjmuje rolę słabych i bezbronnych.

Jego postać mężczyzna Wodnik w sposób podobny do Skorpiona, ale kompatybilność żeński Strzelec i Skorpion mężczyzna jest bardziej podobny do tyranii ze strony silniejszej płci, ale Wodnik, wręcz przeciwnie, zachowuje swoją kobietę i nigdy nie został ranny.

Często te relacje trzymać nawet miłość i przyjaźń i poczucie wzajemnego szacunku. Byli dobrze razem. Ten sojusz panuje zaufanie, nie ograniczać swobody siebie, jest to szczególnie ważne dla kobiet w Strzelcu, który jest zawsze otoczony wieloma przyjaciółmi.

Jedyna miłość tej pary nie mogą przyjść na raz, na początku będą przez długi czas, aby przyzwyczaić się do siebie, ale potem sobie sprawę, że są one po prostu idealną parą!

Zgodność Strzelca i Wodnika, jeśli człowiek Strzelec

Można powiedzieć, że w tej pary mężczyzn po prostu szczęście. Poprawne, inteligentna i rozsądna kobieta Wodnik zawsze go zrozumieć i słuchać. Ona będzie budowanie relacji i budowania relacji. Będzie to wrażenie, jakby czytała w jego myślach i pragnie zgadywania.

W tych aspektach, nie będzie skandale, w porównaniu, na przykład, zgodność ze Strzelec Taurus, a wszystko z powodu kobiety, Wodnika!

Strzelec człowiek będzie starał się mieszać go z jego maniakalnej energii i nic mu nie jest praca. Po kilku latach małżeństwa, kochają dużo i privyazhutsya siebie, pełne harmonii i zrozumienia zwycięży w parze.