799 Shares 5732 views

Lek „tiosiarczan sodu” – opinie lekarzy i pacjentów

Preparat „tiosiarczanu sodu” – jest to związek zawierający siarkę complexone (krystaliczna substancja łatwo rozpuszczalnego w wodzie).

Podręcznik dla lekarzy „Drugs” MD Mashkovskiy znajdujemy opis tego produktu w „specyficznego antidotum.” W związku z tym, lek oznacza antidotum – znaczy zmniejsza się lub przerywa toksyny.

Jaki rodzaj trucizny neutralizuje lek „tiosiarczan sodu”? W odsyłającym cyjanowodoru w wyniku reakcji ze związkiem rodanistye postaci leku, które są o wiele mniej toksyczne dla organizmu. Roztwór wodny „tiosiarczanu sodu” neutralizować negatywny jod, brom wpływ. Środek ten służy do zatrucie metalami ciężkimi (ołów, arsen, rtęć). Tridtsatiprotsentnogo 50 ml roztworu podawano dożylnie związki zatruć cyjankami.

W katalogu, istnieje obawa, że lek ma działanie przeciwzapalne, zatem rozwiązanie „tiosiarczanu sodu” wewnątrz wskazany w leczeniu zapalenia stawów, nerwobólu oraz chorób alergicznych.

Lekarze przepisujący lek „tiosiarczan sodu” do spożycia 2-3 g wodnego roztworu (10%) lub rozcieńczone sugestii leków izotoniczny roztwór chlorku sodu.

Ponadto, opisany jest sposób, w szczegółach stosowania miejscowego w leczeniu swędzenia zmian skórnych (stosowane w tym 60% roztwór połączono z sześciu procent roztworu kwasu solnego).

W nazwie podręczniku nie ma informacji na temat skutków ubocznych leków i nic nie jest powiedziane o przeciwwskazaniach. Wydaje się, że udało nam się znaleźć bardzo tani, wszechstronny i absolutnie bezpieczne lekarstwa do leczenia jakiejkolwiek choroby, ale nie wyciągać pochopnych wniosków.

Lek „tiosiarczan sodu” – Opinie pacjentów

Lek nie ma zapachu. Rozwiązanie smaku (słony, gorzki) wielu nie podoba. Wśród tych, którzy używali narkotyków dożylnie nazwie na receptę, pacjenci skarżyli bolesnych procedur. W tym samym czasie, niektórzy ludzie mówią o jest absolutnie bezbolesny dożylnie lek „tiosiarczan sodu”. Recenzje w sposób oczywisty sprzeczne. Dlaczego? Uważa się, że w tym przypadku ważne kwalifikacje osoba wykonująca procedurę. Podawać lek bardzo powoli. Po kontakcie z roztworem nie jest w duchu i mocy wrażeń skóry mogą być bardzo bolesne. Ponadto u niektórych pacjentów nastąpił znaczny spadek ciśnienia krwi po podaniu „tiosiarczanu sodowego.” Opinie lekarzy potwierdzają te fakty.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że lek ma łagodne działanie przeczyszczające. Dlatego zwolennicy zdrowego stylu życia, miłośników zabiegów ludowych i oczyszczanie organizmu w domu zaleca rozwiązanie „tiosiarczan sodu” Pij przez podzielenie zawartości 5 ml fiolki na pół i rozprzestrzeniania leku w wodzie. Kurs jest 10 dni.

Zgodnie ze sprzężeniem zwrotnym, w wyniku przyjmowania tego oznacza wątroby i jelit są oczyszczone, a w konsekwencji – rozciąga alergii utwardza chorób skóry, poprawy snu, normalnego trawienia. Istnieją przypadki, skuteczne leczenie alkoholizmu dożylnie narkotyków „tiosiarczanu sodu.” Opinie lekarzy wskazują, że lek (w skojarzeniu z innymi lekami) pomaga w zwalczaniu zespołu odstawienia alkoholu. Ale nie podejmować ryzyko oraz zarejestrowanie się leczenia bez konsultacji z lekarzem.

Pomimo że lek nie jest toksyczny, jego zastosowanie stałe może prowadzić do niekontrolowanego hipowolemii (zmniejszenie objętości krążącej krwi), co z kolei może doprowadzić do uszkodzenia nerek, wątroby, mózgu, niewydolności serca.