171 Shares 8882 views

Lek „Eutiroks”. Wskazania, opisy, opinie

Medycyna „Eutiroks” jest zawarty w grupie farmakoterapeutyczna funduszy tarczycy. Składnik aktywny – lewotyroksyny sodowej.


Lek „Eutiroks” (Opinie i specjalistycznych informacji w instrukcji jest potwierdzone) w małych dawkach ma anaboliczny wpływ na metabolizm tłuszczów i białek. Średnia dawka leku mają działanie stymulujące na wzrost i rozwój tkanki, zwiększają ich zapotrzebowania na tlen, aktywowanego białka, tłuszczu i węglowodanów, wzmacniają działanie układu sercowo-naczyniowego i ośrodkowego układu nerwowego. Duże dawki leku „Eutiroks” przyczynia się do generowania ucisk uwalniający tyreotropinę, hormon podwzgórza i TSH w przysadce.

Skuteczność terapeutyczną obserwuje się po siedmiu do dwunastu dni po rozpoczęciu leczenia. Po zaprzestaniu leczenia efekt leczniczy jest utrzymywany w tym samym czasie. Optymalna skuteczność kliniczna gdy występuje niedoczynność tarczycy po trzech lub pięciu dni. Zanik lub redukcja rozproszonego wola następuje w ciągu od trzech do sześciu miesięcy.

Trawienie absorpcji lewotyroksyny następuje głównie w górnej części jelita cienkiego. Absorpcja jest narażona około osiemdziesięciu procent składnika. Maksymalne stężenie lewotyroksyny osiągnął po około pięciu do sześciu godzin po jego zastosowaniu. Okres półtrwania leku – sześć lub siedem dni. Na tle nadczynności tarczycy w tym okresie jest skrócony do trzech lub czterech dni, na tle niedoczynności tarczycy – wzrosła do dziewięciu lub dziesięciu dni.

Lek „(” Eutiroks Liczba lekarzy i pacjentów potwierdzić), jest skuteczny w eutyreozy wola, raka tarczycy (po zabiegu chirurgicznym), z rozproszonym toksycznych wola po osiągnięciu pomocą tireostatikami eutyreozy. Lek (jako terapia substytucyjna) stosuje się w celu zapobiegania nawrotom wola po resekcji. Lek „Eutiroks” stosuje się jako narzędzie diagnostyczne do badania tłumienia tarczycy.

Lek jest przeciwwskazany u nieleczoną nadczynnością tarczycy, nadwrażliwością. Medycyna „Eutiroks” (komentarze z ekspertami niejednoznacznych w nim) nie jest wskazany dla nieleczonej choroby przysadki i nadnerczy.

Nie zaleca się rozpoczęcie przyjmowania leku w leczeniu ostrego zawału mięśnia sercowego, ostre zapalenie mięśnia sercowego i pancarditis.

Ostrożność w przepisywaniu patologii wystawa w układzie sercowo-naczyniowym, z chorobą niedokrwienną serca, dławica piersiowa, miażdżyca, zawał mięśnia sercowego, zaburzenia rytmu historii, nadciśnienie i cukrzyca, niedoczynność tarczycy, przedłużone ciężkie. Kiedy zespół złego wchłaniania, może wymagać dostosowania dawki.

Ciąża i laktacja Nie ma przeciwwskazań do stosowania leków. Podczas ciąży wymagać zwiększenia dawki leków. Jest to spowodowane zwiększeniem stężenia tyroksyna, globulina wiążąca. Podczas ciąży oznacza „Eutiroks” (Odpowiedzi ekspertów potwierdzają to) razem z użytku tireostatikami jest przeciwwskazane. Te ostatnie mają zdolność przenikania przez barierę łożyska i sprowokować rozwój tarczycy u płodu.

Zawartość hormonu tarczycy w mleku jest nieznaczna i nie mogą powodować zakłócenia w pracy dziecka, które piersią.

Początkowe dawkowania leków 12,5 mikrogramów dziennie. Co dwa tygodnie, ilość leku otrzymanych wzrosła o 12,5 g. Dla wygody, niech Lek o różnej zawartości substancji czynnej na tabletkę (na przykład, oznacza „Eutiroks 50”). Jedną lub drugą postać leku jest podawana zgodnie ze stanem pacjenta. Dla tego preparatu "Eutiroks" 100, 137 lub nawet 150 mg.

Przed zastosowaniem leku zaleca się odwiedzić lekarza i skonsultować się z nim.