219 Shares 5009 views

Klasyczny i Akademicka tekst nudności. weryfikacja tekstu

Praca zajmuje dużą część naszego życia. Ponadto, wielu z nas spędza dużo czasu, aby dostać się do urzędu lub na produkcji, a następnie wrócić. Dodatkowo, wyniki badań psychologów myślał o naczelnym lub zespołu przeraża dobrą część ludności aktywnej zawodowo. Oczywiście, mówimy o przeciętnym zatrudnieniu. A jeśli pamiętać, że w jakiejś nieludzkiej godzinie wstać, myśl o ciężkim życiu codziennym po prostu wywołuje nostalgię. Teraz wielka popularność zyskuje nowy kierunek – freelancer. Szukasz klientów, którzy zdecydowali się na projekt, który chcesz pracować, i dostarczyć je na czas. Najczęstszymi gałęzie Freelancing – programowanie, projektowanie stron internetowych, 3D-modelowania i copywriting. Dziś skupimy się na tych drugich. Powiemy ci, co to jest, i zastanowić się pojęć takich jak „tekst nudności”, „woda” i inne, z którymi pracujesz copywriterów.


Czym jest copywriting?

W prostych słowach, copywriting – pisanie jest unikatowy tekst. I wtedy problem może być zupełnie inna. Na przykład, przepisywanie – to opowieść o gotowym materiale własnymi słowami. Oczywiście, nie oznacza to, że można „płot” nonsens i warunkowo zachować sens gotowej publikacji. należy zmodyfikować napisany tak, aby osiągnąć wysoką niepowtarzalność.

SEO copywriting – pisanie tekstów jest słowo kluczowe. Artykuły te muszą promować miejscu u klienta w wyszukiwarkach. Napisz nowy tekst i organicznie pasuje do niego, „słowa kluczowe” – nie jest łatwym zadaniem, a zatem wypłacana „seo” całkiem dobre. Należy zauważyć, że copywriterów – ludzie, którzy mogą pochodzić z nazwą marki lub hasłem. Tematy pisać można podać inny, ale w większości to witrynach z artykułów o zwierzętach, albo gotuje się promocyjne lub blogów o technologii.

Jak stać się copywriter?

Freelance – jest niezależną poszukiwanie zleceń. Już po chwili, kiedy można zdobyć doświadczenie, umiejętności i wiedzę, że klienci mogą oferować ci pracę. Można wyszukiwać TK w rozległej sieci World Wide Web. Ale jest znacznie łatwiejszy w obsłudze wymiany usług online.

copywriting Exchange w Internecie

Tu jest dużo pracy zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Program pracy jest bardzo prosta. Przejść przez standardową rejestrację i iść szukać kolejności, a następnie złożenia wniosku. Następnie klient rozważa kandydata, jeżeli jest on zadowolony z wszystkiego, zaakceptować ofertę. Papier musi być określony zakres uprawnień (Tor), czas jej realizacji, a kwota płatności. Na porządnych giełdach po zaakceptowaniu przez klienta konto zablokowane kwoty płatności, a po dniu tekstu i jego weryfikacji pieniądze są przekazywane do wykonawcy (czyli Ciebie). Wyjście oznacza zwykle elektroniczną portmonetkę lub inny system płatności elektronicznych. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to bardzo proste. Ale pisanie unikalnych artykułów kompetentną, odpowiedzialną wszystkie przedmioty TK – nie jest łatwym zadaniem. Warunki odniesienia może być określony nie tylko liczbę drukowanych znaków, tematów i słów kluczowych, ale również odsetek wyjątkowości, tekst nudności, kwota „woda” i wiele innych. Zapoznajmy się z podstawowymi pojęciami.

nudności

Do niedawna przestrzenie Internetu trudno było znaleźć informacje, które są nudności, których gatunek jest, i tak dalej. N. Wykonawcami musiał wymyślić ani siebie, co to znaczy, czy skonsultować się bezpośrednio z klientem. Wraz ze wzrostem liczby copywriterów informacji na temat pracy z tekstem stał się znacznie bardziej. W niniejszej publikacji, i dzielimy się swoimi doświadczeniami.

W ogólnym nudności – to liczba powtarzających się słów w tekście. Czasami stają się one tak liczne, że ogólny czytelnik taki materiał będzie dość trudne do podjęcia, nie wspominając o tym, że na ogół nie spowoduje zainteresowanie. Kiedy coś staje się zbyt dużo, mawiał, że jesteśmy dość. Poprzez ten trop i pojawił się przed nami termin. Czytnik dosłownie dość nadmiaru powtórzeń.

Klasyczny i Akademicka nudności

Copywriterów i SEO używany do pisania tekstów dla słów kluczowych. Z tych zwrotów odpowiednie informacje szybko i łatwo jest czytelnik, który wpisze zapytanie do wyszukiwarki. W konsekwencji, witryny, która jest gospodarzem tekst wzrośnie powyżej stronach zapytaniu. Idealnie, to może być na pierwszej stronie. Wcześniej pogląd, że im więcej słów kluczowych wykonawca wejdzie w tekście, tym lepiej wykonywać swoje zadania. Jednak ten „entuzjazm” bardzo szybko odegrał okrutny żart, a strona z gromadzeniem tych samych zwrotów spadła tylko w rankingu. Chodzi o to, że czytelnicy z pierwszych linii, aby zrozumieć, że informacje są prezentowane „nieudolnie”, a zamiast użytecznego i pożądanym materiałem one tylko do odczytu „klucze” w okręgu. Boli oczy i niepotrzebnego powtarzania słów w tekście.

Z biegiem czasu, takie metodologia pracy odmówił. Obecnie dużą rolę w określaniu jakości i ocenę pisemną odgrywa mdłości. . Jest to wskaźnik, który określa częstotliwość użycia słowa w dokumencie tekstowym. Czasami nudności dwa rodzaje – akademicki i klasycznego. Następnie spojrzeć na siebie w sposób bardziej szczegółowy.

nudności akademicki ślady obecności powtórzeń pewnych słów lub fraz kluczowych fraz lub odpowiednie klucze i klasyczny znajdzie powtórzeń tych samych słów, nawet przyimki są brane pod uwagę. Sprawdź ten wskaźnik może posiadać, wystarczy odjąć materiał i zrozumieć, które można usunąć powtórki, tak, że informacje są łatwo dostrzegalne, i to było ciekawe do czytania. Jednak aby nie spędzają dużo czasu na takich kontroli (zaufanie w pracy copywriter i tak mało), można skorzystać z usług specjalnych.

Jak sprawdzić nudności tekstu?

Bardzo pomocne w tym względzie będzie usługa Advego. wykorzystanie zasobów jest bezpłatny. Pojawi się okno, w którym trzeba będzie skopiować swój artykuł i kliknij na przycisk „Check” poniżej. W ciągu kilku sekund można zobaczyć kompletne statystyki, zaznacz tekst sam trwa 1-2 minut maksymalnie z powolnym internetem. Nie będzie liczba znaków, które są unikalne i sensowne słowa, i wiele więcej. Musimy zwrócić uwagę na dwa ostatnie punkty – „klasycznego dokumentu nudności” i „akademickiej dokumentu nudności”. Po tym, można sprawdzić z własnej TK. Ale nie możemy zapominać o tym rysunku, nawet jeśli nie jest napisane w pracy. Średnio akademichekuyu nudności najlepiej trzymać w 8, a classic – 3-4. Ten ostatni wskazuje klientom dość rzadko, ale należy zwrócić uwagę na to.

Poznaj semantyczny rdzeń tekstu – to też jest ważne. Dobrze, jeśli częstotliwość słowo jest mniej niż 3%, ale również zastrzec, że klienci oddzielnie. Tylko w celu zmniejszenia nudności akademickiej, zmniejszenia liczby powtórzeń słowa wymienione na pierwszym miejscu listy. Zastąpić je synonimami lub jakieś sugestie co do korzystania z nich nie była konieczna. Sprawdź tekst ponownie. tekst nudności powinna zostać zmniejszona. Ale są też inne wskaźniki, które zasługują na uwagę.

Edycja tekstu

Sprawdzić unikalność tekstu – prawie nie prawdopodobne głównym zadaniem stojącym przed copywriter. Ta procedura jest wykonawcą wykonać w pierwszej kolejności, przed wykonaniem zlecenia. Aby to zrobić, tworzy dość dużą liczbę różnych środków i narzędzi specjalnych. Jeśli klient ze względu na wyjątkowość każdego procentu (na przykład, ważne jest, że liczba ta nie była niższa niż 90%, a 89% nie są z niego zadowolony), najprawdopodobniej, będzie on poinformować, przez jakie usługi będzie trzeba sprawdzić dokument. Zdarza się, że wyniki kontroli za pomocą różnych usług różnią się znacznie.

zaspamlennye

Jeśli słyszysz coś takiego jak „zaspamowanej tekstem”, wiesz, że mówimy o tym samym „toshnotno”, po prostu nazywa to zjawisko inaczej. Jeśli „Advego” oblicza dokładne zmierzenie proporcji słów używanych do całej objętości tekście, na przykład, w miejscu Text.ru parametr jest obliczony jako wartość procentową. Sprawdzić nudności lub tekst i może być spamu poprzez Istio.com.

„Woda”

„Woda” – to ilość słów, fraz, a nawet poszczególne fragmenty tekstu, których brak nie znajduje odzwierciedlenia w powyższym sensie. Są to puste słowa, które autor wpisuje do zwiększenia całkowitej objętości ich „prace”, czy też nieumyślnie. Woda w tekście dobry copywriter jest zminimalizowane. Aby określić ten parametr, korzystać z usług takich jak Text.ru lub spróbuj własne „czyste” jest napisane. Wyjąć bezsensowne słowa i sugestie, a jeśli to nie ma wpływu na ogólny sens, nie krępuj się, aby usunąć je na stałe. Ta weryfikacja tekstu pomogą początkujący copywriter, aby zobaczyć swoje błędy.

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że praca copywriter jest dość ciężki. Taka działalność wymaga wytrwałości i pewnej wiedzy. Dziś poznaliśmy z głównych pojęć użytych w copywriting, a nawet nauczył się, co nudności tekst. Oznacza to, że można uniknąć podobnych błędów. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże Ci zdobyć nowe szczyty w tak delikatnej materii, jak pisanie unikalne, właściwe i ciekawe teksty.