642 Shares 9538 views

Czy wiesz, ile lat Britni SPIRS?

Britni SPIRS – prawdziwa księżniczka pop ma niezaprzeczalny talent i osiągnął sukces w świecie show-biznesu. Jeszcze jako mała dziewczynka, ona pilnie wykonywać żadnej pracy, dla których została podjęta. W tej chwili, na całym świecie w jej milionom fanów śledzących każdy krok swojego idola i czekają na nowych klipów i piosenek. Oczywiście fani wiedzą wszystko o swoim ulubionym piosenkarzem. Ale są tacy, którzy są zainteresowani pracą księżniczki pop, ale nie są zaznajomieni z niektórych faktów z jej biografii. Na przykład, niektórzy ludzie chcą wiedzieć, ile lat Britni SPIRS.

Britney Dzhin SPIRS urodził się w Kentwood (Louisiana), w 1981 roku, 2 grudnia. Chcesz wiedzieć, jak teraz stary Britni SPIRS? Możesz dowiedzieć się o nieskomplikowanych obliczeń matematycznych. W tej chwili, piosenkarka okazało 32 lat. Przez tego wieku, udało jej się osiągnąć niewiarygodne wyżyny, ale w swoim życiu miał swoje wzloty i upadki.

Fakty z biografii Spears

Kiedy Britney była jeszcze w młodym wieku, była mała, jej talent został już odczuć. Mama dziewczyny – Linn SPIRS – czas zauważyć córki tendencją do występów i zdecydowanie zachęca go. I zapalił jasny nową gwiazdę, aw przyszłości – legendarny i niepowtarzalny Panna Spears. Brit śpiewał w chórach kościelnych, z 2 lat tańczyła, poszedł do siłowni, który osiągnął niezwykły sukces. Już w 8 lat poszła do pierwszej profesjonalnej wydajności w Atlancie, i został odlany w The Mickey Mouse Club, ale został uznany za zbyt małe dla takiego show. Ale producenci Britney doceniał talent i pomógł jej znaleźć agenta w Nowym Jorku. Spears nie tracić czasu i uczy się w szkołach tańca, aw 11 lat zajęło się upragnionego Mickey Mouse Club.

popularność

Jest to dziecko w Klubie Myszki Miki, spotkała się z jego przyszłych kolegów na scenie – Dzhastinom Timberleykom i Christina Aguilera. 2 lata starlet spędził kręcenia show, a następnie wrócił do swojego rodzinnego miasta. Ale zwykłe codzienne życie nie było dla niej. W wieku 15 lat wyjechała do Nowego Jorku, a jej marzenia. Wiele z nich jest zainteresowany na pytanie: „Ile lat Britni SPIRS było, kiedy stał się sławny?” Sędzia: 15 lat Brit zajęło pierwsze kroki do sławy światowej, ale w wieku 17 lat wydała swój debiutancki solowy album zatytułowany «… Baby One More Time». Od razu stał się popularny na całym świecie i Britney niespodziewanie zamienia się w idola i bardzo słynnego piosenkarza. Była nazywana królową nastolatek zaproszonych do różnych wywiadów, występów i pokazów. Od tego momentu życie Britney zmienia się dramatycznie.

życie osobiste

Zasłynął i Justin Timberlake, który był w tym czasie w grupie N`Sync. On staje się chłopak Britney. Kocham je wszystkie, podziwiali każdy. W 1999 roku wyjechała do pierwszej światowej trasy, w końcu zabezpieczania Jego chwałę. drugi album «Ups .. Zrobiłem to ponownie w 2000 roku». Britney i Justin wkrótce część, usuwa klip «Cry Me A River», w których pojawia się ona, podobnie jak Spears.

W 2004 roku Britney zaczyna spotykać swojego przyszłego męża Kevinom Federlaynom. To dlatego, że z nim później radykalnie zmienił życie piosenkarza. Ile lat miał Britni SPIRS przy spotkaniu ze swoim mężem? Miała 23 lat. Jest do tego wieku była ona wesoła i szczęśliwa dziewczynka.

Małżeństwo piosenkarka trudno nazwać szczęśliwym. Ale Brit kochał bardziej niż powinno. Więc po urodziła dwóch uroczych synów, w 2005 i 2006 roku rozwiodła się Kevin.

Po rozwodzie

Ten okres w życiu piosenkarza, chyba każdy słyszał. To może być krótko opisane jako – Britney świetnie się bawiły. Pomimo młodego wieku (począwszy od roku Britni SPIRS, pamiętasz), ona doświadczyła dużo.

W tej chwili wszystko jest w porządku, piosenkarz, ma dwoje dzieci, spotyka miłego faceta, a niedawno wydała nowy album Britney Jean «».

Teraz wiesz, jak wieloletnie Britni SPIRS. Miała 32 lat. A ona wygląda niesamowicie na swój wiek!