748 Shares 8794 views

"Contrycal": odpowiedniki. Zastępstwo "kontrikala". "Gordoks": cen, opinie

Ostre zapalenie trzustki niebezpieczna choroba, która może prowadzić do śmierci tkanki trzustki, a następnie do śmierci. Leczenie tej choroby jest przeprowadzana przez stosowanie specjalnych leków. Skutecznym sposobem, który jest stosowany w leczeniu ostrego zapalenia trzustki, lek „Contrycal”. Kup ten lek tylko na receptę i traktuje je tylko w murach szpitala. Dziś dowiadujemy się wiele przydatnych informacji na temat leków „Contrycal”: egzemplarzach, uwalnianiu, skład, wartości. Także dowiedzieć się, czy jeszcze jakieś problemy można podawać ten lek.

Opis „Contrycal” lek

Narzędzie, które mogłyby zatrzymać przeciek spowodowany nadmiarem substancji rozpuszczających skrzepy krwi. Ponadto, lek ten blokuje wystąpienie uszkodzenia trzustki (ciąg trawienia) z uwalnianiem enzymy w tle innego ataku zapalenia trzustki.

Produkowany leku w jednej formie – liofilizat do wstrzyknięć dożylnych. Często określane po prostu jako lek – „Contrycal” ampułce.

Tabletki z tym lekiem nie istnieje.

struktura

Lek „Contrycal”, który analogi podobny efekt, składa się z następujących składników:

– materiał podstawowy – aprotyniny.

– pomocnicze – mannitolu.

Oba te elementy tworzą liofilizat, który następnie należy rozcieńczyć więcej, a następnie podaje się dożylnie.

Lek „Contrycal” sprzedawany razem z roztworem soli, które muszą być sterylne. W związku z tym, producent jej stopów lutowniczych. Jedna fiolka zawiera 2 ml tego roztworu i stosuje się do rozpuszczania liofilizatu dokładnie fiolki. Oznacza pole sprzedaży zawierającego 10 fiolki z lekiem i taką samą ilość fiolek rozpuszczalnika.

Przypadki, w których jest przypisany?

Lek „Contrycal” jest używane w różnych problemów zdrowotnych. Jest on stosowany jako środek hemostazy w takich przypadkach:

– Po zabiegu na płucach i prostaty.

– Ze względu na zator płynem owodniowym.

– Po różnych urazów.

– Podczas rodzajowy krwawienia.

Ponadto, lek stosowany do leczenia stanów patologicznych:

– Ostre zapalenie trzustki.

– obumieraniu tkanki trzustki.

– Ostre świnka pooperacyjnym.

– obrzęk naczynioruchowy.

– Burn, traumatycznego wstrząsu krwotocznego.

– Głębokie urazie.

Koszt. Kraj produkcji

Ceny leku „Contrycal” zmienia się w zakresie 1000-1300 rubli 10 fiolki z liofilizowanym produkcie.

Produkowany lek w Niemczech i Chorwacji.

Lek „Contrycal”: odpowiedniki

Lek ten substytuty obfitują. Jako analogię można dokonać tych leków "Gordoks", "Aprokal", "Kontriven", "Aerus", "Vero Narkap", "Trasylol", "Traskolan", "Ingiprol", "Iniprol", itd. Wiele osób. zadać pytanie: „Czy masz środki, o których mowa w artykule substytutów w wygodnej formie zwolnienia?” Niestety, lek „Contrycal” analogi w tabletkach lub kapsułkach nie jest. Wszystkie zamienniki tego preparatu jest to, koncentrat do sporządzania roztworów do iniekcji. Więc nawet nie trzeba niepokoić szukać i odpowiedniki w innej formie zwolnienia. Oni po prostu nie robią.

Lek „Gordoks”: krótki opis

Lek ten jest popularnym substytutem pieniądza „Contrycal”. Lek ma następujący skład:

– substancja aktywna – aprotyniny.

– Dodatkowe elementy – chlorek sodu, alkohol benzylowy, woda do wstrzykiwań.

Okazuje się, że aktywny składnik Contrycal «i» Gordoks leków „to samo. Więc możemy śmiało zastąpić te leki ze sobą, jeśli niektóre z nich nie mają apteki.

Medycyna „Gordoks” – jest analogiem „kontrikala” w ampułkach. Każdy z nich jest umieszczony w plastikowej tacki. Opakowanie zawiera 5 fiolek. Środki w postaci roztworu, również podaje się dożylnie. Lek ten jest wskazany do tego samego problemu jako leku „Contrycal”.

Koszt leków „Gordoks”. Kraj produkcji

Cena leku w aptece wynosi około 5000 rubli za opakowanie, składające się z 25 fiolek. Można kupić ten lek indywidualnie. Zatem w różnych Moskwa aptekach wartości jednej ampułki tego leku może wahać się od 180 do 250 rubli.

To produkuje na Węgrzech.

Opinie pacjentów na temat narkotyków „Gordoks"

Ten substytut „kontrikala” – oznacza, oszczędność pacjentów z ostrym bólem u pacjentów trzustki odpowiedzi otrzymał w większości pozytywne. Większość ludzie piszą na forach, że lek pomógł im odzyskać szybko po ostrym zapaleniu trzustki. Pacjenci zgłaszają, że po zaledwie 2 dniach stosowania leku „Gordoks” ich stan zdrowia znacznie się poprawiła, ostry ból zostały wyeliminowane. Również online opinie ludzi, którzy byli leczeni z tego środka pielęgniarek: zatrzymali krwawienie różnego rodzaju. Pacjenci w tym przypadku zauważyć skuteczność „Gordoks” leku, cena, która, nawiasem mówiąc, jest całkiem do przyjęcia.

Jest to lek i przeciwnicy, ale ujemne sprzężenie zwrotne w lewo do tych kobiet i mężczyzn, którzy po zastosowaniu leku pojawiły się reakcje alergiczne. Jednak nie oznacza to, że „Gordoks” ampułki są nieskuteczne. Po prostu każdy organizm inaczej reaguje na działanie leku. Ktoś przyszedł, a niektóre nie. Więc należy przed rozpoczęciem leczenia, czego potrzeba, aby upewnić się, że pracownik miał zastrzyk zdrowia pacjenta próbną.

„Kontriven” medycyna

Jest to kolejny substytut „kontrikala” – środki, które są popularne w murach szpitala, który jest dostępny w postaci roztworu do wstrzykiwań. Kompozycja „Kontriven” preparat jest następujący:

– materiał podstawowy – aprotyniny.

– substancje pomocnicze – Chlorek sodu Woda do iniekcji.

Lek należy podawać powoli dożylnie. Pacjent w tym przypadku – kłamie. Oznacza „Kontriven” może również powodować działania niepożądane, ale przed zastosowaniem należy wprowadzić dawkę testową w ilości 1 ml.

Lek ten, jak i wszystkie inne analogi narkotyków „Contrycal” można stosować tylko w szpitalu.

Produkowane tej jednostce w Ukrainie.

Koszt 10 fiolki 1 ml będzie około 400 rubli. A 5 ampułki po 5 ml każdego zapłaci 800 rubli.

Wadą leku „Kontriven” jest to, że trudno jest znaleźć w Rosji. Producent tego narzędzia koncentruje się na rynku krajowym, a więc lek w przeważającej części sprzedawane na Ukrainie.

„Trasylol” medycyna

Jest to niemiecki lek, który może zrobić dobry konkurencję rozwiązania „Contrycal”. Narzędzie to jest wykorzystywane także w ostrym zapaleniu trzustki, leczenie stanów szoku, zapobiegania zatorowości tłuszczowej, krwawienie po zabiegu i urazów.

Preparat „Trasylol” jest roztworem, który zawiera następujące składniki: aprotyninę, chlorek sodowy woda do iniekcji. Lek ten, podobnie jak wszystkie inne wspomniano w tym artykule, jednorazowa dożylnie. Dlatego też stosuje się tylko w murach szpitala.

Możliwe działania niepożądane po zastosowaniu tego leku: zakrzepowe zapalenie żył, nudności, wymioty, skurcz oskrzeli, ból mięśni, halucynacje. Przed wykonaniem wstrzyknięcia tego narzędzia, trzeba wydać test śródskórne. A jeśli organizm normalnie przyjmować lek, dzięki czemu mogą one być traktowane.

Koszt tego produktu nie jest jeszcze znana, jako rozwiązanie „Trasylol” jest do ponownej rejestracji.

wniosek

Ten artykuł dostarczy czytelnikowi skutecznego lekarstwa „Contrycal”. Rozważano również analogi tego leku. Jakie konkretne lekarstwo na ostre zapalenie trzustki, uraz kupna, należy identyfikować się z lekarzem. W każdym razie, Contrycal oznacza traktowanie „lub jego substytuty może być tylko w szpitalu. Rzeczywiście, wszystkie te preparaty są dostępne w postaci roztworów do iniekcji.