655 Shares 7261 views

teatr dla dzieci w Petersburgu: ich magia, bajki i repertuar

Petersburg jest słusznie nazywana kulturalnej stolicy Rosji. Edukacja w świecie sztuki tutaj zaczyna się od najmłodszych lat i nigdy się nie kończy. Dowodem na to jest mnóstwo teatrów, muzeów i innych kołysek sztuki i kreatywności w mieście. Nie jest młody Petersburg człowiek, który jako dziecko nie pójdzie do teatru.

Dla facetów stworzył unikatowy teatry dla dzieci. Miły, szczery, dają ciepło i uczyć dzieci wieczną tsennnostyam: Jak zaprzyjaźnić się, jak kochać to, co jest dobre i złe.

teatr interaktywnych zabaw w Petersburgu – co to jest?

Wszyscy pochodzą z dzieciństwa. Dzieciństwo staje się teatr i bajka, i cudownie, tworząc podstawę dla przyszłego szczęścia. Miłość do sztuki od najmłodszych lat wpajane w kinach interaktywne dzieci w Petersburgu. Co to jest?

Teatr dla dzieci w Petersburgu – to pozytywny przyjazna przestrzeń, w której aktorzy stworzyć prawdziwe cuda – dzieci w grze pojąć siłę kreatywności i sztuki. Tutaj nie tylko można zobaczyć pokaz dzieci i dorosłych, ale także do udziału w nim. Istnieje Teatr Studio, gdzie można również nauczyć się śpiewać, grać na instrumentach, malować i komunikować się z rówieśnikami.

Założenia i cele teatrów dziecięcych

Głównym zadaniem teatru jest zanurzyć się w świat sztuki i oczyszczenia moralnego. Głównym zadaniem teatru dziecięcego – znajomość świata, pierwsze twórcze kroki dziecka i odkrycie potencjału duchowego. Innym ważnym zadaniem interaktywnego teatru jest, aby spróbować nauczyć dzieci zaprzyjaźnić, spędzać czasu z rówieśnikami i dorosłymi, aby szanować opinie innych ludzi, wolność. Komunikatywna funkcja teatru dziecięcego, być może chodzi o znaczeniu planu, jak dzieci dzisiaj komunikować się z Internetem, co ogranicza ich swobodę wypowiedzi i lot fantazji. Teatr dla dzieci w Petersburgu – wspólne hobby rodziców z dziećmi, a zatem miłych wspomnień i emocji.

teatr dla dzieci w Petersburgu

Petersburg – wielka świątynia sztuki, ale ponieważ dzieci interaktywny teatr w Petersburgu będzie miał dużo dla każdego smaku. Oto niektóre z nich:

 • Interaktywne muzeum-teatr „Opowieści Puszkina” otworzył swoje podwoje w Carskim Siole. Gdzie można bawić się i dzieci i dorosłych. Herbaciarnia, kursy mistrzowskie dla najmłodszych i teatr studio odizolowanych instytucji wśród konkurentów.
 • Teatr Młodych Widzów, TYUZ im. Bryantseva już dawno zdobył zaufanie rodziców i ciepłe miłość dzieci. Znajduje się w historycznym centrum miasta.
 • Dzieci Teatr Lalek Tales Petersburg – twórcze i pozytywne przestrzeń dla dzieci, gdzie będą najpierw dotknąć piękne!
 • Clown Teatr „The Puppet Show” daje dzieciom wiele szczęśliwych chwil z teatralnej pracowni.
 • Teatr clowning i pantomima „Mimigranty”.

Teatr dla dzieci Tales

teatr lalkowy musi być dzieckiem dziecka: on ma jakąś szczególną magię. W Petersburgu na stacji metra „Moskovskie Vorota” w połowie XX wieku otwarto historie teatru lalek swoje podwoje dla dzieci, aby dać dzieciom i dorosłych prawdziwie magiczny świat!

Teatr Opowieści dla dzieci powstała w Petersburgu w czasie wojny, kiedy ludzie naprawdę nie mają wystarczająco dużo w życiu bajki. Z powodzeniem przynosi radość i uśmiechy dzieci i dorosłych do tej pory. Kreacja trupa i jego twórcy są nie tylko odbiorcą wielu nagród, ale także rodzaj, szczery, reagujących osób. A dzieci poczuć.

Lalki wykonane przez najlepszych rzemieślników z wysokiej jakości materiałów, z cierpliwością iz duszy! Ważne jest, aby pamiętać, że w teatrze klaunów nie kryje się za kulisami, a nie na oczach widza. Kochają ich lalki, rozmawiać z nimi, pokazać widzom prawdziwy show.

Każde dziecko przy wejściu spełnia słodkie i piękne bajki, które wykonują dzieci w świat teatru. jasny dekoracji, ale nie krzykliwe, tylko jedna, która lubi dzieci, oceniając wygląd.

Teatr otrzymał wiele pozytywnych recenzji krytyków artystów, które można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Dyrektorzy teatru często spędzają rabaty i promocje. można kupić tanie bilety w określonym dniu miesiąca w kasie.

Repertuar dla dzieci Teatr Opowieści

Afisz teatralny dla dzieci w Petersburgu jest dość wszechstronny. Przedstawienia są obliczane na wieku od lat 4 do 16, chociaż estetyczny składnik będzie zadowolić dorosłych i wyrafinowaną publiczność. Dla najmłodszych w teatrze prezentowane „Historia Butterfly”, które mogą odwiedzić dzieci w wieku od 4 lat. Teatr dla dzieci starszych (od 6 lat) poster dzieci w Petersburgu oferuje następujące ciekawe występy:

 • „Przygoda z pechowym smoka” – dobrym wynikom z humorem i uśmiechem.
 • „Dzikie łabędzie” – znane z dzieciństwa bajki GH Andersen.
 • „Opowieść o Ivan-próżniaków” – dość oryginalne wykonanie historii ulubionym dzieci.
 • „Och, jak to boli” – wspaniałe połączenie prozy i poezji „Dr Dolittle” Korniej Czukowski.
 • „Dwarf-nos” – wspaniała opowieść ustawienie na działce V. Hauff
 • „Odyseja” – pomysł dla nastolatków (12+).

Teatr otwiera sceny, publiczność była w stanie spojrzeć w czarodziejskiego świata, który stworzył cud na scenie, i mistrzów, jest niewidoczne dla oczu. Trasa jest dostępna dla dzieci w wieku od siedmiu lat. Bez wątpienia, podróż jest przyjemna dla dzieci i dorosłych będzie interesująca.

Witamy w bajecznym świecie teatru dla dzieci!

Jak rozpocząć dzieciństwo? Dzięki wyobraźni i fantazji, którzy mieszkają w murach teatru dziecięcego w Petersburgu. Jest dziecko po raz pierwszy otwarty dla świata sztuki, ale pierwsze wrażenie – najważniejsze. Autentyczne piękno i dobroć musi uczyć się od najmłodszych lat, a potem całe życie będzie wypełnione nimi. Teatr dla dzieci w Petersburgu – jest siedzibą dobra, piękna, wyobraźni, wiary, miłości i magii.