699 Shares 2694 views

Wspaniałość zapachu 1 milion Paco Rabanne

W 1934 r. Francisco Rabaneda-i-Cuervo urodził się w Hiszpanii, którego świat uznał później jako projektant Paco Rabanne. Został wychowany przez matkę, która była działaczką Socjalistycznej Partii Hiszpanii, przekonanego ateistką i bardzo pobożną babcią. To środowisko nauczało młodego Paco tolerującego wszelkie ludzkie słabości.


Od 18 lat Paco Rabanne zaczął studiować w Krajowej Szkole Sztuki we Francji. Aby zapłacić za swoje studia, dostał pracę w Domu Balenciaga. Zaczął robić różne dodatki i dekoracje. Później jego produkty zainteresowane Dior, ZHivanshi.

W 1966 r., Pierwsza kolekcja ubrań dla początkujących projektantów. To spowodowało wybuch bomby, która wybuchła. Faktem jest, że został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Spowodowało to negatywną reakcję paryskiej opinii publicznej. Ale to nie powstrzymało "rewolucyjnego" Paco. W pierwszej kolekcji pojawiły się: z papieru, włókno holograficzne i szkło, związane z futra sztucznego i odlewane z metalu.

Maestro fantazje nie mają granic, ale pozostaje niezrozumiany i zaczyna pracować w sferze równoległej – jest nękany smakami. I znowu w nowym biznesie dla niego jest wyjątkowy! Zapach stworzony przez niego, jak również wszystkie jego dzieła, są nietypowe, oryginalne, wzbudzają wyobraźnię o niezwykłym wzornictwie.

Pierwszy zapach domu Paco Rabanne pojawił się w 1969 roku. Stopniowo, jego duchy i wonna woda znajdują coraz więcej wielbicieli, a wielbiciele talentu maestro stają się zarówno kobietami, jak i mężczyznami. Potężny zapach XS od wielu lat zdobył serce ludzi z całego świata, a luksusowy ultrafiolet stała się marzeniem kobiet w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Ale prawdziwym triumfem słynnej marki był początek premiery wspaniałego cyklu 1 milion Paco Rabanne. Pierwszym zapachem tej serii jest dla mężczyzn. Jest w butelce w postaci złota wlewkowego. Natychmiast stał się jednym z najchętniej kupowanych perfum dla mężczyzn, który był zafascynowany nie tylko oryginalnym projektem opakowania, ale także pikantnym zapachem. Z wszystkich zakątków świata Paco Rabanne 1 milion opinii otrzymanych tylko entuzjastycznie.

W 2010 roku Paco Rabanne dał prezent seks sprawiedliwszy: pojawił się nowy zapach Paco Rabanne Lady Million. Opinie o nowym produkcie nie trwały długo. Wielbicieli wielkiego mistrza ucieszyli się: znakomity koktajl o smaku malinowym, nuta miodu i białych kwiatów umieszczono w "złotej" butelce w postaci diamentu. 1 milion Paco Rabanne w wersji żeńskiej jest stworzona dla dziewcząt, którzy są odważni i aktywni, którzy nie wstydzą się i nie płaczą przed mężczyznami, ale często nawet patrzą na nich.

1 milion Paco Rabanne to błyskotliwy splash szampana, świeżych nut z grejpfruta, czerwonej mandarynki, mięty. Kolejne intensywniejsze akcenty serca: wyciągi z przypraw, cynamonu i róży – znakomite wyrafinowanie i męskość. I ostatecznie ostatni akord – smaki białego drewna, skóry, żywicy bursztynowej i paczuli.

1 milion Paco Rabanne jest perfumeryjną symfonią, która pozwala człowiekowi dążyć do nowych wysokości i mieć pewność siebie, w swoich zdolnościach, w swoich talentach. A kobieca wersja tego zapachu zmienia właściciela w prawdziwą królową.

To łatwo wyjaśnia, dlaczego miliony ludzi na całym świecie stały się prawdziwymi fanami tych oszałamiających duchów, zaszczepiając miłość do nich i ich dzieci rozwijających się.