214 Shares 4435 views

Dieta sześć płatek: opinie i jak pozbyć się nadwagi

Obecnie wiele dziewcząt są aktywnie dyskusji dietę sześć płatek. Recenzje tak imponujące, że budzą wątpliwości co do skuteczności tej techniki.


Jaka jest ta metoda odchudzania?

Anna Johansson – Szwedzki dietetyk – opracowali szybką dietę „sześć płatków.” Opiera się ona na odpowiedniej kombinacji mono-diecie. Sześć płatek dieta pozwala w łatwy sposób pozbyć się ciężaru 500-800 gramów dziennie. Czas przebiegu – 6 dni, z których każdy odpowiada jego mono-diety. Podstawowe składniki – ryby, zboża, warzywa, kurczak, ser i owoce. Ryby, bogactwo który jest nieistotne, gotowane lub pieczony z dodatkiem soli, ziół, przypraw naturalnych. Fish Day pozwoli organizmowi wstrząsnąć i odporne na tłuszcz. Warzywa można jeść w dowolnej formie. Zróżnicowane gotowanie mięsa kurczak zachęca się w ciągu dnia. Menu, owoców i zbóż nie różnią się pod względem złożoności przygotowania. Skrzep jest dozwolone dzień wypić niewielką ilość mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Duże diety pokarmy – wszystko dieta sześciu płatek. Recenzje doświadczyli tej metody pozbycia się dodatkowych kilogramów są zdumiewające. Ludzie schudnąć bardzo szybko, bez większego wysiłku.

Mogę pić płyn podczas diety?

Pomiędzy płynem diety nie jest ograniczona ilościowo. Polecane napoje dla pięciu monodney – słaby twierdza zielona herbata lub herbata ziołowa, woda. W szóstym dniu byłaby zbędna do świeżych soków. W czasie trzeba będzie schudnąć całkowicie zrezygnować słodycze, konserwanty, wypieki, oleje.

Przed przystąpieniem do rozpatrzenia mono-diety, należy zdecydować, z pewnymi niuansami i dowiedzieć się więcej o tym, co jest dieta sześciu płatek. Opinii wielu dietetyków powiedzieć, że trzeba jeść małe porcje, ale częściej. Żywność musi dokładnie żuć, pić nie jest konieczne. Jeść ciecz między posiłkami.

Dieta „sześć płatków”. Codzienne menu

Pierwszy dzień – ryby

W żywności spożywane nie więcej niż 300-500 gramów ryb. Przygotowuje się go zgodnie z wymaganiami diety. Innymi słowy, nie smażyć ryby, ale tylko szybować, dusić, piec. Dozwolone bulion rybny z przyprawami i ziołami.

Drugi dzień – warzyw

Całkowicie je żadnych warzyw w ilości 1-1,5 kg surowego, gotowane na parze. Aby uniknąć stagnacji soli w organizmie będą zbędne świeże soki warzywne z niewielkim dodatkiem soli, ziół i naturalnych przypraw.

Trzeci dzień – kurczak

Jeść z piersi kurczaka bez skóry w ilości, która nie przekracza 500 gramów. Gotowanie, a także ryby. Przydatne jest bulion z kurczaka.

Czwarte (zboże) dni

Stosowane w żywności zbożowych w ilości 200 g w stanie suchym. Gotują z rozsądną ilością przypraw i soli. Korzyścią będzie również przejść otręby, chleb kukurydziany, kiełki, wodę i slabosladky napar.

Piąte (twaróg) dni

Przewiduje ona użycia twarogu o niskiej zawartości tłuszczu (około 500 gramów), doskonale przywraca dopływ składników mineralnych w organizmie. Oczywiście, picia mleka.

Szósty dzień – owoce

Wszelkie pić świeże soki owocowe, jedzenia surowych owoców i pieczone. Są one uważane za główne źródło witamin i minerałów. Szacuje szybkość – 1-1,5 kg.

Siódmego dnia, można mieć wszystkie pokarmy niskotłuszczowe w rozsądnych ilościach.

Mamy nadzieję, że pomoże dietę sześć płatek – opinie mówią jego niespotykaną wydajność.