813 Shares 3295 views

Gratulujemy Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela – jeden z najbardziej popularnych wakacji szkolnych. Pracując w szkole od ponad 20 lat, wiem dobrze, jak wiele radości, a uczniowie i nauczyciele, aby doprowadzić ten festiwal.

Do niego, my, dzieci zazwyczaj gotować razem: nieważne jak twórczy studenci nie byli oni nadal pozostają dzieci, potrzebują pomocy, wskazówek.

Przygotowania do wypoczynku często odbywały się w kilku etapach.

Na początku dzieci zostały podzielone na grupy twórcze, przydziela zadania, wynalazł kluczowych punktów. W drugim etapie zostały wstępnie: zapytać nauczycieli jaką muzykę lubią, co lubią, co są uzależnieni. Następnie składa gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela. Zazwyczaj każdy nauczyciel przygotował kilka pozdrowienia.

Pierwszy – to poważny, formalny, pięknie napisane na karcie drukowanej lub innej formy fabryki, były prezentowane podczas koncertu finałowego, towarzyszące kolory, słowa podziękowania i uznania. Takie pozdrowienia dla Dnia Nauczycieli może być przeszkoleni licealistów i podpisane przez dyrektora szkoły.

Po drugie – komiks, zabawne, napisane lub narysowane na domowe bułki, ręcznie wykonane kartki z życzeniami. Zazwyczaj te humorystyczne pozdrowienia do dnia Nauczyciele otrzymali nauczyciele przed lekcjami lub były częścią uroczystej scenariusza. Ja zachowałem dziesiątki gratulacji, zebrane na przestrzeni lat. Te humorystyczny pozdrowienia do Dnia Nauczyciela zwykle dostarczają dużo więcej zabawy niż urzędnik, ponieważ odzwierciedla uczucia dzieci, podkreślają cechy nauczyciela, że uczniowie często zapominają.

Kiedy byliśmy gotowi do „pisania”, uczniowie zaczęli przygotowywać „werbalne” gratulacje Dnia Nauczyciela. Zostały one podzielone na dwa typy: ogromny gazet uroczysty urodziny i skryptów.

Punktem kulminacyjnym gazetach były zawsze przyjazne karykatury nauczycieli, śmieszne pozdrowienia do Dnia Nauczyciela, humorystyczne wiersze poświęcone działalności nauczycieli.

Na dzień radiowej muzyki w szkole grał, przygotowane na prośbę nauczycieli, po szkole odbył się koncert.

Uroczysty scenariusz, oczywiście, zawsze był inny, ale standard bit, jak zresztą we wszystkich szkołach. Było to w miejscu, z piosenek, które same są peresochinili uczniów „o swoich ulubionych nauczycieli, zabawy, tańce nauczycieli deklaracji miłosnych. Gratulacje dla Dniu Nauczyciela jest słyszalny w każdym słowie, w każdym z pokoi. mamy skrypt nie zawsze oddzielny zestaw numerów, a cała gra, która obejmowała całą szkołę.

Jeden z najlepszych, moim zdaniem, o nazwie „Nasza szkoła w 100 lat.” Tańce, piosenki, fragmenty spektakli teatralnych towarzyszy slajdów w „przyszłości”, te zdjęcia z nauczycielami, zdjęcia nauczycieli, uczniów w 100 lat (w tym przypadku konieczne jest do pracy licealistów, którzy są zaznajomieni z Photoshopa).

W rezultacie, mamy ruchu, przepełnione historią miłosną o teraźniejszości i przyszłości naszej instytucji. Ostatnie słowa, choć nie zawierały pozdrowienia, wciąż pamiętam wszystkich nauczycieli, którzy pracowali wtedy w naszej szkole. Jest w tych słowach kryje się głęboka wdzięczność dla nauczycieli, w uznaniu ich zasług:

– … Kocham cię, mój Liceum. I zwykłe lekcje i testy oraz hałas zabawa święto disco, a ich koledzy – nie zamieniłbym na nic.

Moje liceum …

… i nocne czuwania w odrabianiu prac domowych, a idąc do biblioteki, a karanie rodziców za złe oceny i pytanie, które pojawia się w mózgu zmęczony, „Kiedy to się skończy.”

Wszystko to – moim liceum. I dobrzy nauczyciele twarz, zawsze gotowy do pomocy, w celu wspierania i ulubione przedmioty, a radość, bo wiedział, zrozumiał w końcu, jak to robił zadanie …

Gratulacje, zakończony przenikliwym nutą deklaracją miłości, nigdy nie pozostawia obojętnym ani nauczyciele, ani uczniowie.