342 Shares 6200 views

"Rio" Park Hotel (Krym): opinie, adres, serwis, morze, plaża

Dla tych, którzy są przyzwyczajeni do wypoczynku aktywnego, a nie w pierwszym roku na wybrzeżu Morza Azowskiego obsługuje Park Hotel „Rio”. Ceny będą mile zaskoczyć. Opłata za demokratycznym każdy może dostać resztę naprawdę wysokim poziomie. Oferuje on zabawa rozrywki dla dzieci i dorosłych, osób starszych, turystów i młodzieży.


streszczenie

W jednej z zatok znajdujących Kazantip Bay Park Hotel "Rio" (Krym). Opinii pokazują, że obszar ten jest naprawdę fascynująca niezwykłe piękno. Warto odwiedzić ośrodek tylko cieszyć wybrzeżu Morza i czyste powietrze. Gdzie będzie można nie tylko odpocząć, nabrać sił przed nowym rokiem pracy, lecz również zdrowsze. Jest to szczególnie ważne dla osób, które są regularnie do czynienia z zapaleniem oskrzeli, zapalenie migdałków i innych chorób układu oddechowego.

W odległości 200 metrów od morza. Plaża należąca do instytucji – piasek. Posiada wszystko, czego potrzeba do jakości wypoczynku. Dobrze przemyślane i bezpieczne. Głębokość zwiększa się stopniowo. Doskonała mogą zrelaksować się rodziny z małymi dziećmi.

The Park Hotel znajduje się w: Krym, powiat Leninsky, gmina peleryny, Ulica Środkowa 117 może służyć jako punkt odniesienia Shelkino. Zadawaj pytania o pracę w hotelu, w dniu 17 października 800 555 numer infolinii 8.

Pokoje i ceny

Istnieje kilka opcji zakwaterowania. Jest możliwe, aby zatrzymać się w organizmie, w drewnianym domu lub złamać kemping w pobliżu plaży. Najbardziej popularne, według opinii, znajduje się w trzypiętrowym budynku. Te wysokie komfortowe pokoje zaprojektowane, aby jednocześnie pomieścić do trzech osób. Koszty utrzymania zależy od sezonu. Wiosną jednej osoby przy zakwaterowaniu będzie musiał zapłacić 1600 rubli. Jest uważany za najbardziej kosztowny urlop w sierpniu. Koszt życia codziennego w tym czasie będzie 2300 rubli.

Park Hotel "Rio" (Kazantip) oferuje również zakwaterowanie w ekodomikah. Opcja ta jest idealna dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie być blisko natury. Wynająć pokój tylko w miesiącach letnich. W czerwcu, na jedną osobę będzie musiał zapłacić 1400 rubli dziennie. W sierpniu, cena idzie w górę do 1600 rubli.

Wiele pozytywnych opinii, można również usłyszeć o „Rio” – Park Hotel 3 * (Krym) od tych, którzy są przyzwyczajeni do odpoczynku ze zwiększonym komfortem. Popularne pokoje z balkonem w trzypiętrowym budynku. Apartamenty są najdroższe. Za pokój za noc dla jednej osoby będzie musiał zapłacić 2500 letnie miesiące.

żywność

Ci, którzy odwiedzają Park Hotel „Rio” (Shelkino), nie muszą myśleć o jedzeniu. Pensjonacie organizowane są na trzech posiłków dziennie „bufet”. Do dyspozycji Gości są produkty zbożowe, produkty mleczne, desery, przekąski, pierwsze dania, przystawki, napoje i gorące. Każdy może wybrać odpowiedni dla siebie menu zgodnie z przyzwyczajeń i preferencji. Jakość gotowania podany jest wielką uwagę. Istnieje możliwość zorganizowania żywności dla dzieci. Posiłki w jadalni jest wliczone w cenę pokoju w hotelu.

Quay jest bogaty w różnych kawiarni i barów. Można nie tylko dobrze bawić, ale również smaczne przekąski. Trzeba tylko być przygotowanym na niektórych kosztów finansowych. Wiele będzie na tyle z menu, które oferuje Hotel Park „Rio” (Krym). Opinii pokazują, że jedzenie jest nie różni się od oferowanych w sąsiednim gastronomii.

Aquapark

Wczasy nad morzem – to nie tylko morze, plaża i słońce. Jest też wiele ciekawych rozrywek! Dla „Rio” Park Hotel gości oferuje bezpłatny wstęp do parku wodnego pensjonacie „Azowskiego”. Mieć wielki czas tutaj będą mogli turystów w każdym wieku! Obszar wodny z ponad 1300 m2 oferuje szereg atrakcji zabawy. Jest wiele zjeżdżalni i trampoliny, basen ze sztucznymi falami. Jest obszar dla dzieci, do którego wejście prowadzi się tylko w towarzystwie dorosłych.

Aqua Park można dojechać w „Treasure Island” na własną rękę. Ponadto z hotelu Park odbywa się transfer. Koszt to 150 rubli za osobę. Dzieci w wieku poniżej trzech lat prowadzone są bezpłatnie bez własnego łóżka.

wakacje na plaży

Ma wielki prywatna plaża, Park Hotel „Rio” (Krym). Opinii pokazują, że zarządzanie emerytalny myśli wszystko do ostatniego szczegółu. Piaszczyste plaże wyposażone w parasole i leżaki. Comfort Hotel Gość jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo można wypożyczyć dmuchane koła i materace. Na plaży znajduje się kilka kawiarni, gdzie można skosztować pysznych koktajli i lodów.

Plaża – nie jest to jedyny obszar rekreacji, ale także miejscem o wysokim poziomie zagrożenia. Park Hotel ratownicy pracują całą dobę, co może stanowić pomoc dla turystów w sytuacjach awaryjnych. A dla tych, którzy chcą korzystać z jednej z przejażdżek wodnych, podane są bezpłatne kamizelki ratunkowe.

Wieczór na plaży, można również przeprowadzić w porządku! Wiele dobrych opinii można usłyszeć o kinie na świeżym powietrzu. Dobry film z dźwiękiem surf – co może być lepiej? Ponadto, na plaży regularnie odbywają się dyskoteki dla młodzieży!

aktywny wypoczynek

Dobre wakacje – nie znaczy bierny. Ma wszystko dla aktywnych rozrywką Park Hotel „Rio”. Morze Azowskie wyróżnia się urodą i bogatej fauny. Oferuje swoje usługi „Rio Wind Club”. Ten ośrodek żeglarstwa, który oferuje wynająć jacht lub łódź. W ten sposób można cieszyć się obfite spacer morskiego lub po prostu łowić z dala od tętniącego życiem nabrzeża.

Park Hotel oferuje również wypożyczalnię rowerów. Podróżni mogą po prostu jechać wzdłuż rozległych górskich lub odwiedzić najbliższe miasto – Shelkino. Na miejscu są boiska do siatkówki. W okresie letnim organizowane są całe turnieje z prawdziwymi nagrodami.

surfing

Wiele osób wie, że cape Kazantip jest prawdziwym symbolem surferów. Jako młodych sportowców, jak i prawdziwych profesjonalistów zaczynają przyjść do ośrodka od końca kwietnia. Ich usługi oferują liczne instruktora. Można nauczyć się sztuki windsurfingu od 12 lat.

Beach Hotel „Rio” – idealne miejsce do treningu. Gdzie można zdobyć doświadczenie, aby cieszyć się rzeczy, które kochasz lub po prostu bawić się w kręgu tych samych sportowców. Wszystko, czego potrzebujesz (deska surfingowa, kombinezon) można wypożyczyć.

Rodzina zabawy

Wakacje – to doskonała okazja nie tylko do rekreacji, ale także dla wspólnego spędzania czasu z rodziną. To doskonała okazja, aby cieszyć towarzyskich z rodziną i przyjaciółmi daje Park Hotel „Rio” (Krym). Opinii pokazują, że emerytura ma wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu. Jest możliwość wynajęcia grill i szaszłyki, wziąć przytulną altankę na brzegu Morza Azowskiego. Obiad, gotowane własną rękę na świeżym powietrzu, co może być lepiej?

Dużą uwagę przywiązuje się do turystów, którzy przyjeżdżają na wakacje z małymi dziećmi. W głównym korpusie działa pralnia usług konsumpcyjnych. Goście mogą przygotowywać własne posiłki w razie potrzeby. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy muszą przestrzegać diety. Można użyć wszelkich dostępnych w kuchni naczynia.

Większość turystów nie chcą gotować na własną rękę, planuje wakacje na Krymie. Park Hotel „Rio” – miejsce, gdzie każdy może zorganizować urlop zgodnie z własnymi preferencjami. Nie ma pragnienie, aby korzystać z kuchni? Zapraszamy do jadalni hotelu! All inclusive!

Wycieczki na Krym

Piękno Morza Czarnego od dawna przyciąga turystów. Prawie trzeba szukać w każdym kurorcie. Lider, oczywiście, pozostaje Jałcie. Wiele dążą do świadkami „Jaskółcze Gniazdo”, odwiedzić Pałac Woroncowa. Nawet jeśli po prostu chodzić po ulicach z zabytkowych budynków, będą mogli zregenerować siły na cały rok.

Sam hotel Park „Rio” jest również atrakcją dla odwiedzających. Często turyści, którzy przebywają w Shelkino, chodź tu, aby spędzić czas w pięknej promenady. Prawie każdy wie, gdzie Park Hotel „Rio” na Krymie.

Ogromna popularność konnych wycieczek. Jazda w sobie jest bardzo przydatna. A jeśli połączyć spacer z atrakcji sprawdzające, doświadczenia będą mogli uzyskać jeszcze więcej.

„Rio” Park organizuje różnorodne wycieczki w Sudak, Teodozja, Kercz i tak dalej. D. Koszt zależy od liczby tych, którzy chcą odwiedzić to czy tamto miejsce.

rozrywki dla dzieci

Park Hotel „Rio” oferuje wiele możliwości do wypoczynku z dziećmi. Na terenie znajdują się place zabaw ze zjeżdżalniami i trampoliny, gdzie dzieci mogą spędzić czas z rodzicami. Wszystkie instalacje są całkowicie bezpieczne. Goście mogą zatrzymać się na placu zabaw za darmo. Zabawa rozrywki dla dzieci dostępne na plaży są również dostępne. Jest to odmiana od trampoliny wodne, baseny, mini-skoczków. Dzieci mogą jeździć na bananie lub katamaran.

ożywienie

zarządzanie emerytalnych używa, aby goście czuli się znudzeni. Tworzy prawdziwą atmosferę wakacji. W godzinach wieczornych, wiele uwagi poświęca się rozrywki dla dorosłych. Jest możliwe, aby obejrzeć ciekawe prezentacje lokalnych gwiazd udziału w konkursie zabawy i dostać nagrodę.

Wiele rodzin przyjść do wypoczynku. Dlatego dużą wagę przywiązuje się do animacji dla dzieci. Opracowanie nowych możliwości dla młodych hobby generacji. Nowością na sezon światło animacji. Magiczne malowanie światłem jest naprawdę fascynujące. Dzieci z rodzicami mogą nie tylko zobaczyć skomplikowanych wzorów, które zostały uzyskane poprzez promienie, ale także nauczyć się technik rysunku na bezpłatne warsztaty.

Dzieci starsze niż 6 lat może być pod ścisłym nadzorem animatorów. Rodzice w tym czasie nie może być mniej ciekawe spędzić czas, porozmawiać z przyjaciółmi lub odwiedzić imprezę dla dorosłych.

usług medycznych

Na wakacjach może się zdarzyć wszystko. Dlatego, sala operacyjna na miejscu gdzie pierwsza pomoc może być świadczona. Personel medyczny – prawdziwi profesjonaliści. Potwierdzają to opinie turystów.

Wiele dobrego można usłyszeć także o masażu. Podczas wakacji na Krymie, będą mogli nie tylko zdobyć siły przed nowym rokiem pracy, ale również w celu poprawy ich zdrowia. Eksperci mają różne techniki masażu, co pozwala usunąć bóle kręgosłupa, poprawić postawę, aby usunąć skutki zapalenia narządów i układów.

Opinie turystów

turyści hotelu zostawić w najbardziej pozytywnych opinii. Komfortowe pokoje, dobra infrastruktura, zadbana plaża, obecność ochroniarza, możliwości wyjazdu w internecie – wszystko to przemawia na korzyść emerytury. Personel w hotelu Park jest wybrany bardzo starannie. Każdy, kto miał się zmierzyć nieuczciwej personelu pracującego, jest w stanie opuścić swoje sugestie w książce skarg.

Negatywne reakcje, niestety, ten hotel jest również dostępna. są one związane w większości z usług drogich. Według wielu turystów, Shelkino można wynająć pokój na pobyt na znacznie tańsze. W tym przypadku, reszta będzie taka sama, wesoły i jasny.

Żadnych problemów udaje się dostać do Park-Hotel „Rio” (Krym). Adres określono powyżej. Po wcześniejszym układ może być umieszczony transferu ze stacji kolejowej Symferopolu. I to jest kolejny plus na korzyść emerytury. Usługa ta jest istotna dla turystów zagranicznych, którzy są prowadzone w małych pomieszczeniach i nie znają języka.

Wiele dobrych opinii i można usłyszeć o samym przylądka Kazantip. Sezon turystyczny rozpoczyna się tutaj w kwietniu i kończy późną jesienią. Niektórzy wolą odpocząć tu w zimie. Lokalna morskie powietrze może służyć jako doskonałe profilaktyce chorób układu oddechowego.

Park Hotel „Rio” zaprasza gości o każdej porze roku. Miłośnicy aktywnego wypoczynku jest nadal warto zaplanować urlop w lecie. Zarezerwować miejsce na koszty utrzymania wyprzedzeniem. Personel twierdzi, że wczesną wiosną, turyści zainteresował się możliwością pobytu w lecie.