253 Shares 4651 views

Lek „Apilak” (instrukcja)

produkty pszczele są bardzo popularne. Opierając się na nich, a przygotowała. Jeden z nich – lek „Apilak”.

Lek „Apilak” (instrukcja): forma wydania i skład

Jedna tabletka zawiera 0,01 g apilaka. monohydrat laktozy, stearynian wapnia, substancje pomocnicze, talku, skrobi ziemniaczanej.

Lek „Apilak” (ręczne): działanie farmakologiczne

Lek ten jest naturalnym królewski pszczoła galaretka. Apilak (jako biogennego metabolizmu komórka stymulująca) stanowi ogólną adaptogenne wspomagający i działanie na organizm ludzki, przyspiesza regenerację i poprawia odżywianie wszystkich tkankach.

Lek "Apilak" (ręczne): świadectwo

Lek jest przepisywany do dzieci i młodych niemowląt z anoreksją i niedożywienia. Dla dorosłych jest podawany w przypadku awarii zasilania, niedociśnienie, naruszenie laktacji, zaburzenia nerwicowe, łojotok skóry. Często jest podawany jako leczenie podtrzymujące po chorobie.

Lek „Apilak” (instrukcja) dawka i sposób podawania

przygotowanie dorosłych jest przepisywany 10 mg trzy razy dziennie przez około dziesięć do piętnastu dni. Tabletki należy umieścić pod językiem, a następnie przechowywać je aż do rozpuszczenia przez ślinę. Noworodków i przedwczesne – na tabletce; Dzieci starsze niż miesiąc – za tabletkę trzy razy w ciągu 24 godzin od dziesięciu do piętnastu dni.

„Apilak” (ręczne): przeciwwskazania i skutki uboczne

Lek jest przeciwwskazany u osób ze zwiększonym indywidualnej wrażliwości na produkty pszczele i osób cierpiących na choroby Addisona. Efekty uboczne są możliwe zaburzenia snu oraz reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych lek należy przerwać. Gdy zaburzenia snu konieczne jest zmniejszenie dawki lub nawet anulować leczenia. Przed rozpoczęciem leczenia należy skonsultować się ze swoim lekarzem.

Tylko do użytku zewnętrznego przypisane „Apilak” maść. Maść białej lub żółtawej o charakterystycznym zapachu medycznego brązowy alkoholu (hiacynt zapachowy) jest przewidziany do skóry tłustej, pieluszkowe i wrzodów skórnych. Lek ten stosuje się do porażonych części cienkiej warstwy (lub bezpośrednio pod bandaża do skóry) raz lub dwa razy dziennie. Kiedy tłusta maść najlepiej stosować raz dziennie. Kurs jest ustalany indywidualnie przez lekarza. Czas trwania zależy od skuteczności leczenia, charakteru choroby i wynosi od siedmiu do sześćdziesięciu dni. Dane dotyczące przedawkowania nie są dostępne. W razie potrzeby można zastosować maść jak we wszystkich etapach ciąży i okresie karmienia piersią.

Lek „Apilak” (świeca): Wskazania do stosowania

Świece przepisane na nadmierne rogowacenie sromu i pochwy, otyłość wieku, bakteryjne zapalenie pochwy, zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej, nadżerek, zapalenie gruczołu krokowego. Sposób stosowania. W zależności od nasilenia choroby, podaje jedną świecę jeden lub dwa P / dzień. Kurs trwa od dziesięciu do dwudziestu dni. Jeśli to konieczne, kurs może być powtórzony. Świece są przeciwwskazane w idiosynkrazji i choroby Addisona. Świece apilak także w praktyce okulistycznej antybakteryjnie i gojenia ran środka w urazie urazowym zapaleniem rogówki i rogówki. Film leżał bezpośrednio w dolnej sklepienia spojówkowego przez siedem do dziesięciu dni od jednego do trzech razy dziennie. W aplikacji mogą powodować uczucie ciała obcego w oczach. Jeśli zaczerwienienie i obrzęk film musi zostać usunięty. Preparaty Apilak powinny być zabezpieczone przed działaniem promieni słonecznych, suchym miejscu w temperaturze nie wyższej niż + 20 ° C Spark przechowywany w temperaturze od dwunastu do piętnastu stopni Celsjusza.