203 Shares 1544 views

Jak złapać myszy. dobra rada

Raz w mieszkaniu lub domu mam gryzonia – to bardzo źle. Po tym wszystkim, nie można po prostu gryzą i wyroby meblowe ruina, ale także zarazić ci niebezpieczną chorobę. Dlatego też, jeśli nagle znajdziesz się w obudowie myszki – pozbyć się go jak najszybciej!

Jak złapać myszy. środki

  1. Za pomocą plastikowego pułapkę.
  2. Stosując klej z gryzoniami.
  3. Z pomocą kota.
  4. Korzystanie z urządzenia ultradźwiękowego, który odstrasza myszy.
  5. Korzystanie z chemikaliami.

Jak złapać mysz w domu z pomocą pułapka na myszy

Aby to zrobić, należy zakupić kilka pułapki na myszy wewnątrz urządzenia, aby umieścić najbardziej ulubione produkty myszy – smażony bekon, ser, chleb. Następnie pułapka musi być przygotowana zgodnie z instrukcją i umieścić w miejscach, gdzie często oglądanych tych gryzoni. Kiedy mysz zostaje złapany, może być prowadzone z dala od domu, aby zwolnić lub wypłukać go w toalecie. Niektóre pułapki na myszy nie łapać myszy jako całość, i zatrzasnąć mechanizm miażdży czaszkę zwierzęcia, to jest konieczne, aby usunąć ciało. W związku z tym zapytać wcześniej zasadę działania pułapki na myszy.

Jak złapać myszy przy pomocy kota

Złapać myszy z kotem w pierwszej kolejności konieczne jest, że samo kota dostać gdzieś. Po drugie, kot powinien być zaznajomiony z połowu tych zwierząt i co najmniej jednej myszy na jej rachunek, ale powinno być. W przeciwnym razie, można obserwować, jak kot, uruchamiając myszy, która nie jest bardzo przyjemny widok.

Jak złapać mysz w mieszkaniu za pomocą kleju

Złapać myszy przy użyciu kleju – klej powinien kupić. Jest to najczęściej sprzedawane w sklepach, gdzie wszystko do ogrodu. Czasami klej można kupić w sklepach sprzętu prostych, ale czasami trzeba mieć dobry przeszukać jego miejsce sprzedaży. Jak złapać myszy przy pomocy kleju? Po pierwsze, powinno być rozłożone na planszy co najmniej piętnastu centymetrów szerokości i długości, w przeciwnym razie – mysz ucieka. Następnie, w środkowej deski lub gęstej wstęgi papieru umieszczony przynęty, a dopiero potem rozprowadza taśmy przylepne centymetr grubego ze szczelinami pomiędzy tymi paskami. Nie rozmazuje się zbyt gruba, a zdarza się, że wypływa klej na deskach podłogowych, a mysz jest przymocowany do podłogi. A stamtąd, bardzo trudno jest oderwać, a dźwięki głośno i żałośnie, że staje się to szkoda biednych zwierząt. płyta jest następnie umieszczany w miejscach najbardziej dostępnych dla myszy, na przykład, o norach lub w miejscach, gdzie będzie można zobaczyć je często. Złapać mysz z tektury rzucony na ulicę.

Jak złapać myszy przy użyciu urządzenia ultradźwiękowego

Urządzenie ultradźwiękowe jest kupowane i używane zgodnie z instrukcją. Jedyne co mi się korzystać z urządzenia w mieszkaniach i domach – nie jest pożądane, to najlepiej, aby zastosować go w piwnicach, magazynach, biurach.

Oprócz tych metod, zawsze można użyć różnych metod chemicznych do połowu gryzoni. Ważne jest, aby upewnić się, że nie ma dzieci lub zwierzęta nie jedzą truciznę lub jad.

Jak zrobić własną pułapkę

należy:

  • pół-litrowym słoiku;
  • tektura;
  • przynęta.

Przeciąć karton dom z dachem. Dodać do cięcia z jednej strony, i ustawić otwór butelki. Na szczycie kartonów szpikulec przynęty (wędzone, smażone kawałek boczku lub miękiszu chleba nasączonego rafinowanego oleju) i czekać. Złapał mysz może zostać wyrzucony na ulicę, spłukiwania toalety lub zachować jako zwierzę domowe, które na ogół jest niepożądane, gdyż myszy są nosicielami groźnych chorób.

Jak widać metody złapać wiele szkodników, należy wybrać najbardziej odpowiednią drogę dla swojej przestrzeni i życia. Pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić do SES na sali zabiegowej, choć nie jest wolny, ale piwnica jest firma zarządzająca powinna obsługiwać za darmo przy pierwszym sygnale.