507 Shares 6861 views

Pekińczyk: ile te psy żyją?

Zabawny, futrzany, słodkie – to wszystko z nich, pekińczyk. Ile żyć w tych wspaniałych małych psów i jak muszą zawierać poprawny? Są to ludzie, pytania zadać przed zakupem szczeniaka, a nawet wtedy, kiedy radośnie machając ogonem, uruchamiając je w domu. Tak wiele psów, pekińczyk żyć?


O rasie więcej

Nie znaleziono mały guzek z wełny z wielkimi smutnymi oczami jest dość trudne. Pekińczyk widać z daleka. Krótkie nogi masowe przednia część ciała (w porównaniu z tyłu), występy wiszące płaska kształt czaszki i wiele wełny. Pekińczyk – rasa psa, który jest idealny dla rodzin, a nawet starszych. W odróżnieniu od swoich większych towarzyszy, że nie potrzebują szkolenia, oni nie potrzebują regularnych ćwiczeń, a oni nie są szczególnie wybredny nawyki żywieniowe. Ale jest mały minus rasy – psy są bardzo zazdrosny, a to może doprowadzić do tego, że dziecko niedawno pojawił się w rodzinie, gdzie już mieszka pekińczyk, nie mogą dogadać. Ale reszta – to dumni, lojalni i oddani przyjaciele, stale kichanie, i chrapie podczas snu.

Pekińczyk ile żywo

Imię dokładny wiek, w którym zwierzę pozostawia właściciel, jest dość trudne. W tym tempie to ma wpływ wiele czynników. Ile lat żyją pekińczyk? Średnia długość życia wynosi dwanaście do piętnastu lat. Aby chetyrehlapy Twój maluch przebywał z wami tak długo, jak to możliwe, konieczne jest zapewnienie mu odpowiedniej opieki. Co rozumie się przez to?

  • Regularnie czyścić uszy jest to konieczne, ponieważ naturalnej wentylacji ze względu na grubą brakującego futra, czyste oczy i pazury przycięte.
  • Grzebień włosy muszą być stale – jak to jest główną wartością swojego psa. Że był zawsze czysty i piękny, bez grudek, co najmniej raz na dwa lub trzy dni, użyj grzebienia.
  • Kąpać psa jest warta tylko tyle, ile to konieczne. Na przykład, jeśli zwierzę na spacer mocno zabrudzona, można go myć. Jednak często nie trzeba. Podczas mycia należy używać specjalnego szamponu i upewnij się, że nie dostanie się do oczu Pekińczyk. Suche włosy po uzdatnianiu wody konieczne, ponieważ zwierzę może się przeziębić, jeśli nie. Użyć suszarki do włosów w najmniejszej prędkości, o minimalnej temperaturze.
  • Nie zapomnij, aby zaszczepić. Zapytaj hodowcy, gdy ostatnia szczepionka została podana. Po tym wszystkim, nie chcesz, aby Twój pies chory.
  • dieta zwierzęcia musi koniecznie zawierać mięso. Chociaż warzywa Pekińczyk miłości. Pamiętaj, że piesek, który mieszka w mieszkaniu i nie ma aktywności fizycznej, skłonnej do otyłości, więc nie objadać swojego zwierzaka
    potrzebują. W żadnym wypadku nie pozwól pekińczyk kości, jak ich słaby układ dentystyczny nie może poradzić sobie z nimi.
  • Należy zwrócić uwagę na psa stale. Pomimo faktu, że Pekińczyk – bardzo inteligentne stworzenie i zawsze zrozumieć, kiedy właściciel jest skłonny się z nimi bawić, a kiedy i podejście nie jest konieczne, trzeba jeszcze, aby pokazać im to, czego potrzebują.
  • Pekińczyk wiele żyć tak dużo i są gotowi bronić swego pana, a oni nie boją się nawet dużych psów. Tak trzymać je na smyczy, zwłaszcza jeśli istnieje wiele ras, takich jak rottweilery, owczarki i bokserów.

Wspaniały Pies – pekińczyk. Jak żyją, już mówiłem, więc teraz to do Ciebie – przestrzegać wszystkich zasad, miłość swojego zwierzaka, to będzie cię zadowolić przez długi czas!