553 Shares 1296 views

Jak zrobić maszynę do beading własne ręce

Frezowanie – jeden z najczęstszych i najbardziej popularnych typów robótek. Praca jest żmudna, ale jednocześnie fascynujące. Utworzenie pojedynczych małych rzeczy można spędzić dużo czasu, więc trzeba cierpliwości i wytrwałości. Aby pomóc kobietom igły jest specjalne urządzenie – maszyna na linkę, która przyczyni się do szybkiego i dokładnego produkować żadnych dekoracji lub akcesoriów.

Jak działa maszyna

Urządzenie można kupić w sklepach, które sprzedają towary do robótek, lub na stronie internetowej. Zewnętrznie przypomina specjalnie skonstruowanego rama wykonana z drewna lub tworzywa sztucznego. W celu zapewnienia pracy, specjalną sprężynę. Można spotkać różne w maszynach wielkości. Na przykład, powierzchnia robocza może być jedenaście szesnastu centymetrów.

Cewki specjalne pozwalają na regulację naprężenia nici. Jeśli nie masz możliwość zdobycia przydatnych rzeczy, to jest bardziej korzystne, aby maszynę do linkę ręcznie. Następnie podczas jego tworzenia, można wziąć pod uwagę wszystkie niuanse.

Metody tkanie na krośnie

Specjalne urządzenia są przeznaczone do bezpośredniego tkania w technologii tkania. Początkowo kilka aspektów zamocowane na maszynie. Ich liczbę określa szerokość przyszłego produktu. Włosie jest rozmieszczone na powierzchni roboczej pod kątem czterdziestu pięciu stopni przeciwnie do siebie dokładnie. Tak więc masz gwarancję, aby uzyskać gładką i estetyczny drobiazg. Teraz trzeba dołączyć do podstawy przewodu roboczego od igły, wybrać jej koraliki zgodnie z wcześniej wybranego wzoru, przekazać go pod rozciągniętym nici na maszynie, rozłożyć równomiernie między dwoma koralikami.

Teraz trzeba przewlec przez linię koralików. Dlatego konieczne jest, aby upewnić się, że nić leżała nad bazą. Tak, aby uzyskać pierwszy wiersz przyszłego bransoletki lub pasa. Dobrze, jeśli są samodzielne zaprojektowane urządzenia do linkę, jak go używać, to już wiemy z wyprzedzeniem.

Pomaga regulować długości wyrobu specjalnych śrub, które są już odwija tkaniny. Gdy oplot jest zakończone, przy czym podstawa jest wyjmowana z maszyny. Dodatkowa nitka musi być zabezpieczony węzeł (wiążące) i wykończenia. Mogą one być w warkocz pigtail i sprawiają, że zapięcie. Urządzenie zapewnia szerokie możliwości dla kreatywności. Można zmienić nie tylko długość, ale również szerokość produktu.

wzory linkę

Figura plecionka mogą być wybrane spośród tych, przeznaczona do poprzecznego szwu. Można je znaleźć w specjalistycznych czasopismach na robótki. Jeśli masz już wybrany obraz, to wystarczy na własną rękę, aby włamać się do placów i przejść z tego programu w wikliniarskie.

Jak stworzyć własną maszynę

Jeżeli nie jesteś zadowolony z gotowego rzeczy, wystarczy wziąć pod uwagę szereg sposobów, jak zrobić maszynę do skupiania się na własną rękę w domu. To całkiem proste.

Trzeba będzie linijki, karton, materiały piśmienne kilka klipów, metalowe narożniki. Jako podstawę użytecznej pokrywą z albumu, starej książki. Gruby papier, powodując wcześniej oznaczenia na linijce DM ukształtowanej kąta gięcia i zamocować na niej. Na tekturze, aby szczeliny. Części te muszą produkować dwa kawałki. Krawędź podstawy zaznaczyć również, w ten sposób. Następnie obrabiany na obu stronach dwie naprzeciw siebie. Są one w równej odległości ciągnąć wątku. Ich końce są skręcone ze sobą i muszą być przymocowane do podstawy za pomocą kołków papierniczych.

Bardziej proste, ale również bardzo wygodne, aby uzyskać maszynę za linkę, wykonany z desek. To zajmie kawałek tektury. Powinno być złożone na pół, aby czyste cięcie na zgięciu w równej odległości. Takie dane musiałyby dwa. Następnie przygotowuje płaską płytę. Na niej po obu stronach, aby naprawić półwyrobów kartonowych. Teraz można pociągnąć nitkę i rozpocząć pracę.

Można dostać maszynę z pudełka po butach, po przeciwnych stronach, które robią to samo cięć – to naprawić przędzy pracy. Więcej profesjonalnych prac projektowych, jeśli chcesz utworzyć je z drewna lub metalowych części. W tym przypadku konieczne jest, aby skupić się na obecnym modelu.

Porady craftswomen

Wiele zależy nie tylko od tego, co na komputerze linkę, ale również na jakość paciorków, więc należy dać do Czech i japońskiego materiału. Wtedy masz gwarancję, aby otrzymać dokładną produkt. Podczas pracy na komputerze, ważne jest, aby pierwszy wiersz. To jest najtrudniejsze. Ponieważ koraliki nie trzymał i poślizg. Aby zmierzyć już gotowego produktu, jak etykieta wystarczy użyć pin z głowicy z tworzywa sztucznego. Bez względu na to, co będzie maszyna linkę: kupiony w sklepie lub wykonane samodzielnie. Najważniejsze jest to, że z tego urządzenia, można wziąć jeden wieczór, aby stworzyć wielką rzecz, bez żadnego dodatkowego wysiłku.