161 Shares 2357 views

Oznacza "Fenozepan". Wskazania i opis

Lek „Fenozepan”, którego cena wynosi 200 rubli, charakteryzuje się jako wysoce uspokajający. Lek posiada przeciwdrgawkowe, przeciwlękowe, działanie uspokajające działanie, ma centralne działanie zwiotczające mięśnie.


Lek jest również widoczny efekt nasenny. Przeciwlękowe działanie leku wydaje się zmniejszyć stres, zmniejszyć lęk, niepokój, uczucie strachu. W ostrych halucynacje, urojenia, zaburzenia nastroju preparat ma prawie żadnego wpływu.

Oznacza "Fenozepan". wskazania

Zalecany pacjentom leku z psychopatycznych, psihopodobnymi zaburzeń nerwic i stanów nerwicowych. Przepisać leki na bezsenność, psychozy odrzutowych, uzależnień, alkoholizm. Pacjenci z zaburzeniami senesto-hipochondrycznych, drgawki, stan padaczkowy, a także polecić lek „Fenozepan”.

Wskazania do stosowania leku obejmują schizofrenię i wrażliwy na leki przeciwpsychotyczne, sztywność mięśni, teak, atetozy. Zalecane leczenie pacjentów przezwyciężyć stres i strach w ekstremalnych warunkach, gdy wegetatywny labilność, hiperkineza.

schemat dawkowania

Podczas przydzielania lek „Fenozepan” wskazania dla stosowania wpłynąć na dawkowanie i częstotliwość podawania i droga podawania środków. Tak więc, dla szybkiej eliminacji z pobudzenie psychoruchowe, ataki paniki, stany lękowe, stany psychotyczne w przyrodzie i wegetatywny paroksyzmów odpowiedniego dożylną lub wstrzyknięcie domięśniowe.

Początkowa dawka – 1 mg. Średni dzienny jest przypisany do 3-5 mg. Całkowita dawka na dzień, – nie więcej niż 7-9 mg leku „Fenozepan”. Wskazania do stosowania leku i wymagają leki doustne. Na bezsenność, nerwice i stany psihopodobnymi wyznaczają wnętrze 1 mg nie więcej niż trzy razy dziennie. Jeśli efekt i tolerancji dawka może być stopniowo zwiększana. W ciągu 2-4 dni, ilość leku wzrósł do 4-6 mg.

W ciężkim lęk, podniecenie, strach początkowej dawki – 3 mg, przy szybkim wzroście, aby osiągnąć efekt terapeutyczny. Pacjenci z padaczką przypisany 2-10 mg / d. Aby wyeliminować przejawy hypertonus mięśni zalecane 1-2 p / dzień 2-3 mg. Maksymalna dawka – nie więcej niż dziesięć miligramów. Czas trwania – nie dłużej niż 2 tygodnie.

Skutki uboczne leku „Fenozepan”

Referencje znajdują się zarówno pozytywne jak i negatywne. Lek jest uważany za silny na tyle w dużych dawkach może mieć znaczny wpływ tabletek nasennych. Jednakże wielu pacjentów mówią, że wysoka skuteczność leku „Fenozepan” wskazań do stosowania, które to dość powszechne zaburzeń psychiatrycznych i neurologicznych. W szczególności pacjentów sugerują, że lek wystarczająco szybko usuwa strach i niepokój, zaburzenia snu. Zaledwie kilka dni od początku leczenia, pacjenci zaczynają dobrze spać i śnić sama płynie gładko.