666 Shares 2877 views

Kusza „Archon”: średniowiecznych broni w nowoczesnym przetwórstwie

Każdego roku coraz więcej osób zainteresowanych w strzelaniu sportowym, z rosnącym zainteresowaniem w nietypowych rodzajów broni. Popyt na zamówienie wykonane łuki, kusze, a nawet prosty procy. Ktoś jest zainteresowany fotografowania w różnych odległościach, a ktoś zmierzające do ruchomych celów. Zresztą, popularność tego sportu w ostatnich latach znacznie wzrosła, a zaczęły się pojawiać nowy i unikalny model konkretnej broni.


Jednym z takich gatunków jest kusza „Archon”. Jest to jeden z najnowszych osiągnięć znanych firm PoeLang. Próbkę należy do klasy bloku i jest lepszy od wskaźników efektywności wszystkich dostępnych prekursorów. W nim zawiera wszystkie niezbędne cechy i właściwości nowoczesnych karabinów sportowych.

Kusza „Archon” wyposażona jest powiększone bloków ekscentryków, a to jest możliwe, aby zwiększyć ilość zmagazynowanej energii. Ten parametr wpływa bezpośrednio na zakres mocy i prędkości początkowej wydany strzałki.

Dzięki takiej poprawy crossbow „Archonta” ma maksymalną szybkość wypalania (115 m / s). Parametry te charakteryzują model za jeden z najlepszych przykładów na bieżąco. Ponadto, konstrukcja broni ma kilka starych i sprawdzonych komponentów.

Biorąc pod uwagę osiągnięty wytrzymałość i inne cechy, ze względów bezpieczeństwa, twórcy wyposażona kuszy „Archon” w pełni zabezpieczone. Mechanizm ustanowiony zapewnia dodatkową wygodę podczas pracy. stała również zamek na nowym ulepszonym modelu posiada funkcję ochronną, a osoba w czasie użytkowania nie nastąpi pusty strzał. W celu wyjęcia bezpiecznika, strzelec jest wymagane, aby naładować strzałkę.

Głównymi składnikami są obudowa kusza przedramię i tyłek. Są one wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego i zgęstnieje. Dla wygody, powierzchnia ma chropowatą herb. To zmniejsza stopień poślizgu, a także pomaga utrzymać urządzenie podczas wypalania.

Oprócz tworzenia lepszych parametrów nowych broni, firma PoeLang zawsze zainteresowanych o jakości wszystkich dostępnych części modelu sportowych. Leczenie i kontrola są nie tylko metalowe części kuszy, ale wszystkie dodatki z tworzywa sztucznego. Nie należy również zapominać o podstawowych urządzeń tego typu broni. Kable i Cięciwa wykonane są z włókien o wysokiej wytrzymałości z dodatkowym uzwojeniem i wytrzymuje duże obciążenia.

Maksymalny zasięg lotu wysięgnika wynosi 100 metrów. Strzelać, można nie tylko przez zwykłych zabytków, bo kusza wyposażona jest w dobrej optyki. Urządzenie jest dość łatwe do regulacji ręcznej konfiguracji zajmuje trochę czasu.

Do tej pory, ta próbka jest bardzo popularny wśród fanów sportów strzeleckich. Większość specjalistów wolą Kusza „Archon”. Cena takiej przyjemności waha się od 800 do 900 dolarów. Ponadto, istnieją dodatkowe narzędzia i różne zakresy, które można także zakupić.

Porównując parametry techniczne i jakość poprzednich próbek, możemy stwierdzić, że jeden z najlepszych modeli strzelaniu myśliwskim lub sportowym – Crossbow „Archon”. Liczba właścicieli na całym świecie charakteryzują rozwój firmy PoeLang jak najbardziej nowoczesnej formie takiej broni.