707 Shares 4635 views

Jaka jest jakość TS i jakie są jego zalety?

Trzeba powiedzieć, że w otwartych przestrzeniach naszego kraju, nie ma zbyt wielu ludzi, którzy wolą kupować filmów. I nie chodzi o to, że są one tak chętnie naruszeniem praw autorskich. Tylko ogromna liczba użytkowników zarobki są takie, że nie mają wyboru, ale w użyciu nielegalnych kopii.

Tylko pojawienie się nowych wydań filmowych skład sieci zawierają wiele informacji, z których wiele przeciętny użytkownik nigdy nie miał do czynienia. Weźmy, na przykład, jakość TS. Zwrot ten znajduje się w ciągle wypuszcza nowe zdjęcia, ale to, co to znaczy „chiński gramatyki”?

W rzeczywistości nie ma nic skomplikowanego tutaj. Faktem jest, że filmy są dystrybuowane w ramach tej definicji, są filmowane w kinie na aparat. Ale nie być oburzony! To nie jest straszne artefakty, które wszyscy pamiętamy z pirata DVD-dysk: przerywany hałas, ciemny, nie jest przystosowany do oglądania. Fakt, że jakość TS uzyskuje się, gdy w pustej sali kinowej umieszcza kamerę wideo, która usuwa to, co dzieje się na ekranie.

Ponieważ w tym przypadku, statyw jest używany, obraz jest czasami na tyle jakości. Jednak jakość uzyskanego produktu na wylocie i przyczynia się do faktu, że w większości przypadków dźwięk jest nagrany z wyjściem audio profesjonalnego sprzętu.

Oczywiście, z jakością wysokiej jakości DVD (nie wspominając o bardziej zaawansowanych formatów) nie jest daleko, jednak, aby zobaczyć film jest już możliwe. To prawda, nie jakość TS prawdopodobnie pozwalają cieszyć szybkich i dynamicznych scen, ponieważ w większości przypadków, obraz nadal będzie nieco zamazany.

Należy pamiętać, że nieostrożni użytkownicy często przechodzi do TS źródeł swojej strzelaninie w zatłoczonym kinie (który nawet nie osiągnie normalną CAM). Ogólnie rzecz biorąc, filmy z tej jakości są rzadkie, ponieważ zostały one podjęte, aby być (przynajmniej) pracownik kina, ale nadal mają nieograniczony dostęp do pomieszczenia. Najczęściej „jakość TS” na rękę tylko oznacza, że osoba, która dokonała banalnej „ekranki” właśnie zrobił trochę pracy z różnymi filtrami, po którym „arcydzieło” zaczął wyglądać trochę lepiej.

Ponadto, nawet w przypadku zwykłego pojazdu, można często zaobserwować słabą jakość i rozmazany obraz. Dzieje się tak, gdy operator w pośpiechu, a ze względu na tajemnicę źle dostrojony technikę. W rezultacie materiał filmowy nieco lepsza kopia pospiesznie usunięto zwykłych odwiedzających kina.

Tak czy nie użyć formatu TS z domu wieczór filmowy? Jeśli jesteś człowiekiem rzadkiej zniecierpliwienia, warto. Jeśli jest ważniejsza niż jakość, to lepiej iść do kina lub poczekać na lepsze RIP. Ponadto, że w nowoczesnych warunkach dyski z legalnych kopii filmów pojawiają się szybko. Tak samo szybko z nimi zrobić „migawki”, że już następnego dnia po premierze można znaleźć w Internecie.

W skrócie, jeśli masz wyświetlacz plazmowy luksusowy dom, wtedy jakość TS nie jest dla ciebie. Lepiej jest poczekać na lepsze egzemplarzy!