892 Shares 1740 views

Program dla dzieci: nowa postać: „Dobranoc, dzieci” i historia programu

Wielu rosyjskich dzieci idą do łóżka po kolejnym wydaniu programu telewizyjnego dla dzieci „Dobranoc, dzieci.” Ten transfer przechodzi codziennie przez kilka ostatnich dekad. Nowoczesne dziadkowie z małymi wnukami, raz cieszył się oglądając komunikacji Piggy, Stepashka i inne znaki transmisji.

Przez długie lata lalkowych bohaterów zostały zmienione więcej niż jeden raz. Dzisiaj, nowa postać pojawiła się ponownie. „Dobranoc, dzieci” starają się nadążać za duchem czasu i okresowo aktualizuje postacie i motywy programu.

„Dobranoc, dzieci”: trochę historii

Zastąpił dekadę, ale program został wyemitowany i stale miłe dla wszystkich przedszkolaków kraju. Pierwszy projekt telewizyjny został wydany w dniu 1 września 1964 roku. Wtedy nie było zwykłe lalkowych bohaterów i przywódców, widz widział tylko zmiana wizerunku i usłyszeć voice-over. Spiker powiedział opowieści i pouczające historie. Po chwili były różne postacie – zabawki. Są one wykonane w słynnym teatrze Sergei Obraztsov. W tym okresie młodzi widzowie poznali pieska Chizhikov zająca Tepoy, lalek i shustriki Myamlikom i wiele innych ciekawych uczestników lalkowego serialu dla dzieci.

Znani współczesnego widza „Dobranoc, dzieci” znaki pojawiły się w latach sześćdziesiątych. Wszystkie lalki już od 25 lat, niektóre pojawiają się tylko w epizodach.

Ulubione Postacie: świnka

Każda nowa postać: „Dobranoc, dzieci” miał swój własny charakter i miał szczególny nastrój. Ktoś pozostawała przez długi czas, niektóre pojawiają się tylko raz.
Ale są tacy, którzy pamiętają znaków zabawka nie tylko dla rodziców, ale także starszego pokolenia. Każda z tych postaci ma swoją własną historię i jego rola w dziecięcym programie telewizyjnym pouczające.

Piggy – jest śliczny świnia, którzy „dostał” do pracy w lutym 1971 r. Regularnie czegoś uczy i tworzy kilka trudnych sytuacjach. Świnka zawsze szuka wymówek, by nie przywrócić porządek w swoim pokoju. Postać jest wielkim fanem słodyczy. Bardzo często, prawdziwa świnia pisze poezję i uwielbia rysować ciekawe obrazy artystyczne. Tylko dla procesu twórczego musi czekoladę.

Skorygować Stepashka i czytać Phil

Dlaczego oni oglądać „Dobranoc, dzieci”? Znaków, zdjęcia, które są umieszczone na wielu upominków dla dzieci, nauczyć się bardzo ważne rzeczy: przyjaźń i szacunek dla starszych. Szczególnie przyciąga uwagę wykształconej i cute Stepashka. Ten królik jest często mówi o marzeniach i ich fantazje przyjaciół. Kocha przyrodę i sztukę. On może być zaufany żadnej tajemnicy o tym i nikt dokładnie nie wie.

Phil pies regularnie czytanie książek edukacyjnych i dzieli się swoją wiedzą ze wszystkimi. Jednak postać ta różni się miłość do muzyki i zdyscyplinowane zachowanie.

Uroczy Karkusha i las Mishutka

Był tam piękny kruk w 1979 roku, to jest – jedyna dziewczyna w tym zabawy firmy. Crow zawsze burczy i uczy bestię, jak się zachować. Zwłaszcza idzie żartownisiów Piggy, którzy regularnie odgrywa figle. Większość Karkusha chciałbym usłyszeć swój adres wielkie komplementy.

Nowa postać: „Dobranoc, dzieci” – Mishutka – ukazał się w 2002 roku. Wyszedł z lasu na telewizorze, gdzie zna każdy ślad i może powiedzieć wiele ciekawych rzeczy na temat mieszkańców lasu.

Na cześć rocznicy twórców przesyłowych poznawczych dziecięcych myśli o wprowadzenie nowego bohatera. Należy wnieść coś nowego do starego projektu, z naciskiem na nowoczesnych technologiach komptyuternyh. Twórcy uważają, że nowa generacja dzieci docenią tę innowację.

Nowe postacie: Amur tygrys Moore

Opcje, aby utworzyć był ustawiony. Chciałem stworzyć ciekawy i atrakcyjny charakter. Pomysł przyszedł zupełnie niespodziewanie, a od Prezydenta Federacji Rosyjskiej. VV Putin zaproponował nową postać: „Dobranoc, dzieci” będzie w poleceniu tygrysa Amur. Programiści, animatorzy natychmiast zaczął tworzyć wygląd cub tygrysa nazwie Moore. Powinno to spowodować tylko pozytywne emocje i dać informacje wstępne dla każdej młodej publiczności.

„Dobranoc, dzieci” – unikalny projekt, które są aktywne nie tylko ludzie i lalki, ale także grafiki komputerowej. Twórcy wierzą, że taki postęp nie zostanie zignorowany, a publiczność z pewnością rosnąć. To nie jest fałszywa skromność powiedzieć, że ten program – najlepszy projekt dla dzieci, które odbywają się przez długi czas. Twórcy projektu uważają, że więcej niż jedno pokolenie pójdzie w ich łóżeczkach pod końcowej piosenki programu. A w „Dobrej nocy …” nowe postacie wydają się bardziej niż kiedyś.