490 Shares 1398 views

Pickups Chevrolet: wiele modeli

Cokolwiek to było, ciężarówki pick-up są najczęściej używane w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, Ameryka jest ich ojczyzną.


Historia samochodu zaczęła się banalnie. Deweloperzy firmy "Chevrolet" (pickup chwalił tę grupę) postanowili stworzyć mały transport do transportu ładunków masowych. Podwozie zostało zamontowane w korpusie. Zarówno pracownicy, jak i kierownictwo firmy podobały się tym modelom, więc zdecydowano się na montaż nowego samochodu na linii montażowej.

Po pomyślnym rozpoczęciu sprzedaży nowy transport stał się najlepszym przyjacielem w rolnictwie, pomógł rolnikowi w przewozie ciężkich materiałów i narzędzi. Z czasem przetworniki Chevroleta stały się rodzinnymi samochodami.

Pierwsze pokolenie: Chevrolet Colorado Extended Cab

Samochód, w zależności od konfiguracji, posiada tylny lub czterokołowy napęd. Zgromadzenie odbyło się 8 lat od 2004 do 2012 roku. Pickup był owocem wyobraźni firm Isuzu i General Motors. Aby zadowolić klientów, podstawowym wyposażeniem było prawie wszystko, co niezbędne do bezpiecznej jazdy: ulepszony system hamulców, stabilizacja, dwa poduszki powietrzne i dodatkowy pakiet. Ten ostatni zawiera klimatyzację, niszę, pudła. Różne wersje modelu obejmują różne jednostki, różniące się mocą.

Zgromadzenie jest zorganizowane w Tajlandii i USA. Przez cały czas swojego istnienia przetworniki Chevrolet z tej linii były stale używane w reklamach, służące do filmowania filmów, a także dla policji. Dla bezpieczeństwa, samochód otrzymał 5 gwiazdek.

Drugie pokolenie: Chevrolet Colorado Extended Cab

Samochód z Chevrolet został stworzony na podstawie platformy General Motors. Pickup ma średni rozmiar, pełny (tylny) napęd. Drugie pokolenie weszło na rynek w 2011 roku. Zgromadzenie jest w Tajlandii i Ameryce.

Przystawki "Chevrolet" linii "Colorado" to nowoczesny samochód, ale kiedy to zostało stworzone, inżynierowie używali wielu niestandardowych rozwiązań. Dzięki specjalnemu zawieszeniu, samochód jest łatwo trzymany z kolei, ma wysoki komfort jazdy i obsługi.

Salon jest wykonany z tkaniny i skóry, istnieją okleiny chromowane i szczegóły wykonane z aluminium. W samochodzie są małe niszki, w których można umieścić małe rzeczy. W sumie jest ich około 30.

Pierwsze pokolenie: Chevrolet Colorado Crew Cab

Amerykanin "Chevrolet", można powiedzieć, był w stanie przywieźć nowy samochód na świat. W 2004 r. Dodano nowy model do wzorcowego modelu firmy. Został wydany do 2012 r., Po drugim pokoleniu.

Przetworniki "Chevrolet" pod nazwą "Colorado" zostały utworzone na platformie GMT355. Był również wykorzystywany w rozwoju "młotka". W podstawowej wersji "Kabina załogi" uwzględniono układ przeciwpoślizgowy, stabilizację dynamiczną, poduszki powietrzne.

Samochód został wyprodukowany z silnikami na:

  • 2,8 litra;
  • 2,5 l;
  • 3,7 litra:
  • 5,3 l.

W Ameryce samochód nie jest uważany za najbezpieczniejszy. Nie różni się zbytnio od innych przetworników w kategoriach technicznych, ale nieco nieudane strojenie. Samochód otrzymał 3 gwiazdki w dziedzinie niezawodności.

Drugie pokolenie: Chevrolet Colorado Crew Cab

Drugie pokolenie Crewe Cab zostało wprowadzone w 2011 roku przez Chevroleta w Bangkoku. Pickup wyraźnie się zmienił, stylistyka nabrała nowych funkcji. Poprawiła się również strona techniczna. Ze względu na fakt, że zawieszenie zostało zainstalowane z dwupoziomową regulacją, samochód stał się najbardziej komfortowy. Podstawowym wyposażeniem jest specjalny system ABS, stabilizacja, technologia hamowania oraz przednie poduszki powietrzne.

Za plecami kierowcy jest specjalna ławka. Może pomieścić kilka pasażerów. W przypadku tkanin tapicerskich; Skóra – tylko w jednym z kompletnych zestawów. Wnęki znajdujące się w wózku pick-up są zainstalowane w samochodzie: nie więcej niż 30 z nich.

Samochód Chevrolet Colorado Regular Cab

Wspólnie z firmą Isuzu General Motors opracował nową kolekcję pick-up z serii "Colorado". Sprzedaż rozpoczęła się w 2004 roku pod marką "Chevrolet". Pickups (zdjęcia, które są przedstawione w artykule) tej linii były natychmiast znane z ich małego rozmiaru, zwiększonego komfortu i zawieszenia.

Niejednokrotnie model zmarł na zmarszczkę, ale nie możemy powiedzieć, że dane zewnętrzne zmieniły się zbytnio. Zderzak, kratownice z chłodnicy i niektóre elementy we wnętrzu uległy zmianie.

Na masce zainstalowany jest silnik o pojemności 2,9 litra. Odbiór mocy – 185 KM. Zgromadzenie odbywa się w Tajlandii i Stanach Zjednoczonych w Luizjanie. W testach bezpieczeństwa samochodu został on przydzielony 5 gwiazdkami.

Chevrolet-Niva (pick-up)

Większość "Niv" jest drogim samochodem pod względem zużycia paliwa. Przez 100 km spędza się około 11 litrów. Trzeba pamiętać o jednym niuansie: niedawno "Niva" nazywano VAZ-2123. I właśnie wtedy powstał model z pickupą. W tym czasie na rosyjskich drogach takie samochody prawie nigdy się nie spotkały, więc na torze często można było zobaczyć "Volga", "Lada", itp., Zatkane torbami i innymi ładunkami. Ten problem został rozwiązany przez Niva.

Zaletą samochodu było to, że łatwo było otworzyć i zamknąć, umieścić w ogromnej ilości obiektów i urządzeń. Historia rosyjskiego zgromadzenia zakończyła się jednak na tyle szybko: amerykańskie koncern General Motors wykupił prawa zarówno za pick-up, jak i na markę. W masowej sprzedaży "Niva" nie miał czasu na wejście. Zastąpił nowy SUV od Chevroleta.