896 Shares 1481 views

Udany artysta, przedsiębiorca i jego niezwykła biografia. Valery Ryzhakov – Droga do Boga

W grudniu 1945 przyszedł na świat przyszły aktor, Valery Ryzhakov. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w wieku 15 lat. W tym wieku grał w filmach "Mój przyjaciel, Kolka!" I "Opowieść o Fiery Years". W nich grał epizodyczną rolę uczniów, a w kredytach jego nazwisko nie było nawet wskazane. Ale w filmie dla dzieci "Mishka, Serega i ja" Valeria otrzymała główną rolę tchórzliwego ucznia Garika Varezina.


Biografia aktorki: Valery Ryzhakov na drodze do sukcesu

Valery po ukończeniu studiów wchodzi do studia Władimira Biłokowa w ramach VGIK i jest wydawany w 1967 roku. Następnie dwa lata (1968-1970) pracuje w teatrze armii radzieckiej. Od 1970 roku aktor skupia się na pracy w kinie: staje się aktorem w studiu filmowym w Gorky i pracował tam do 1992 roku. Przez cały ten czas jest aktywnie wycofywany: na swoim koncie około 50 obrazów o roli innego planu. Wśród jego pamiętnych ról można nazwać obraz Siergieja Ryazantsiewa ze sceny "Powrót św. Łukasza", rolę trenera z obrazu Jacob Baselian "Coach" lub hydrologika z filmu "Turn the Northern Lights". W 1974 roku, wraz z udziałem Valery, na ekranach pojawił się film "Yurkina dawns", po którym jego biografia się zmieniła. Valery Ryzhakov staje się bardzo popularny i dostaje miłość widza.

Wraz z jego udziałem są jeszcze znane i ukochane filmy. Tutaj można nosić "Casket of Maria Medici", gdzie Valery gra kapitan milicji. Filmy "Capture", "Przed świtem", "Parachutists", "Przejście graniczne", "Ocean ahead" itd. Aktor dużo pracuje i ocenia filmy. Są to przede wszystkim obrazy bałtyckie. Na przykład w "Długiej drodze na wydmach" głos Richarda Lozberga grają słynny aktor Romualdas Ramanauskas.

Biografia przedsiębiorców: Valery Ryzhakov w wydawnictwie

W połowie lat osiemdziesiątych nastąpiły zmiany w Rosji. Cały kraj zaczął nauczyć się żyć w nowy sposób, dotyczył aktorów. Valery i jego współpracownicy tworzą działającą gildię. Są zaangażowani w opracowywanie kart, zawieranie umów. Według wspomnień samego aktora czas był trudny, ale ciekawy. Kiedy istnieje nagląca potrzeba pieniędzy, zaczyna się zupełnie nowy biznes dla siebie. Następny etap jego życia pokaże biografię przedsiębiorców. Valery Ryzhakov, wraz z przyjaciółmi, opanowuje działalność wydawniczą.
Publikują broszury i książki dla czytelnika prawosławnego. I udaje im się wznowić wydawanie tak zwanych książek i broszur. Takie publikacje były bardzo popularne w Rosji, jeszcze przed rewolucją, były przecięte arkuszami z modlitwami i akatyzami. Ich główną zaletą była dostępność dla ubogiej części społeczeństwa. Działalność wydawnicza poszła tak dobrze, że Valery Ryzhakova można by nazwać jednym z najbardziej udanych rosyjskich przedsiębiorców. Jednak tak się nie dzieje tak długo – nadejdzie era 90-tych. W kraju kolejny kryzys polityczny, a następnie kryzys w gospodarce. Wtedy strajk został przyjęty przez wszystkich przedsiębiorców, ale ktoś pozostawał na powierzchni, a ktoś poszedł na dół. Sam Valery przyznaje się, że może się oprzeć, ale w tej chwili spotkał człowieka, który odwrócił całą swoją świadomość.

Valery Ryzhakov. Biografia: rodzina uniemożliwiła mu zostać mnichem

Nawet w dzieciństwie ciągle brał do kościoła swoją babcię – a nie tylko świecę, a mianowicie sakrament. Dlatego Valery zawsze traktował życie kościelne z wielkim szacunkiem. Pewnego dnia sprowadzono go do jednego z mnichów, aby przyznać się do Valery. Spowiedź trwało półtorej godziny, a potem nie widział siebie w prostym świecie. Potem dwukrotnie był ofiarowany by zostać przeciętym mnichom, ale za każdym razem nie mógł nic zrobić temu krokowi. Ta praca polegała na tym, ale przede wszystkim strachu przed matką Eleną Iwananowi. Obawiał się, że jej nie zrozumie i po prostu nie może jej zostawić. A gdy już nie było mojej matki, w Troitsku-Goleniszczewie otworzył się stary kościół. Odtąd wszystkie myśli Valery były tylko o pracy w tym. Zaczął prosić rektora kościoła Najświętszego Sakramentu Pravdoliubowa o przyjęcie go jako brata. Wniosek został wydany. Od tamtego czasu Walery Ryzhakow jest ministrem w świątyni Trójcy Świętej, gdzie pracuje i żyje w absolutnej harmonii z samym sobą.