433 Shares 1138 views

„Nissan Expert” – opis i charakterystyka

Jeśli chodzi o zakup pojazdu wygodne i przestronne dla rodziny z ciała „uniwersalny” od razu sugeruje ideę kupowania japoński „Toyota-Kaldino”. Wysoka popularność tego urządzenia miały pozytywny wpływ na dostępność części zamiennych w Rosji i jednocześnie negatywnego wpływu na cenę. I bez względu na to, jakiego rodzaju przebieg w tym samochodzie – wszystkie takie same koszty byłoby niewystarczające. Ale co robić? Co robić? Co wagon kupić? A następnie jako opcja warta rozważenia wagon nabywczej „Nissan Expert”, który, choć nie miał tak wielką popularność jako konkurent, ale z ceną i dostępnością części zamiennych w samochodzie wszystko w porządku. W tym artykule omówimy wszystkie cechy dla tego japońskiego samochodu i znaleźć jego ceny na rynku wtórnym.


„Nissan Expert”: opinie i przegląd cech ustrojowych

Uniwersalny ma dość standardowej wielkości – długość 465 cm, szerokość 169 cm i wysokość 147 cm. Długość rozstawu osi w tym przypadku wynosi 262 cm, co pozwala na modelu aktywnego manewru wąskimi ulicami miasta. Wysoki prześwit (160 mm) pozwala maszynie do poruszania się nie tylko na solidnej nawierzchni asfaltowej, ale także w wiejskich drogach gruntowych, co jest ważne dla kierowców, którzy udają się na każdy sezon ogrodniczej pracy.

"Nissan Expert": wydajność silnika

W odniesieniu do charakterystyki technicznej silnika, samochód może być wyposażony w jeden benzynowy lub wysokoprężny jednostki do wyboru. Pierwszy zespół napędowy ma pojemność 125 koni mechanicznych, a objętość roboczą 1796 centymetrów sześciennych. Jeśli chodzi o silnik wysokoprężny, z jej objętości roboczej w 2184 centymetrów sześciennych ma moc 110 koni „”. Przez danych paszportowych, wagon ma masa własna 1800 kg, ale to nie jest przeszkodą do „Nissan Expert” przyspieszył do stu kilometrów na godzinę w 10,8 sekundy. Pod względem zużycia paliwa nowego produktu jest również „nie pasie z tyłu” – w samochodzie Performance Diesel zużywa około 5,9 litra na 100 km. silnik benzynowy zużywa trochę więcej – 8,2 litra na „setkę”. Poza doskonałą szybkość zużycia paliwa, maszyna ma dużą pojemność ładunkową, która jest równa 500 kilogramów. Według właścicieli samochodów, z tego samochodu obciążenia dość pewnie czuje się na drodze, a może nawet wyprzedzić przód ozdobny działa samochody.

cena

Wszystkie okrągłe „Nissan Expert” produkowane seryjnie 6 lat – od 1999 do 2005 roku. Od 2006 roku firma produkuje bardziej nowoczesny model o nazwie „Nissan Lafesta” tak łatwo dostępne „Expert” tylko na rynku wtórnym. Aby kupić 10-letniego kombi w wersji benzynowej może być tak niskie, jak 6 do 7,5 tys. Dolarów, jak i oleju napędowego są przypadki 6,8-7 tys. USD. Jednak mimo tak niskiej cenie, przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na przebieg samochodu, bo za 10 lat pracy, poprzedni właściciel może całkowicie wycisnąć sok przez cały wagon.

A wręcz przeciwnie – jeśli niski przebieg samochodu, możliwe jest, aby działać przez co najmniej kolejne 5-6 lata bez żadnych problemów. Generalnie, przy zakupie w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na stan urządzenia, a następnie Japończycy „Nissan Expert” na pewno nie pozwoli ci się nie uda!