542 Shares 4715 views

Prowadząc program „Great żywo” na pierwszej – kim oni są?

Nowy program „Życie zdrowe” ukazał się w 2010 roku na pierwszym kanale. Prowadząc program – Elena Malysheva i towarzystwo inteligentnych ludzi, którzy wzywają ludność do przestrzegania zdrowego stylu życia – jeść prawo obserwować codzienną rutynę i aktywności fizycznej. Transmisja goście w studiu można przeszukiwać z nowoczesnych maszyn i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, aby uzyskać zalecenia. Profesjonalne doradztwo i sympatia widzów. Więc kim są, główni bohaterowie przesyłowe, która uczy nas w telewizji, jak żyć zdrowe?

Prowadząc program: biografię Eleny Malyshevoy i jej kolegów

Od tej uroczej pani regularne widzowie pierwszego kanału jest od dawna znana z programu „Zdrowie”. Elena Malysheva – lekarz, MD, zdobywca licznych nagród za lata służby w straży zdrowia. Telewizor Elena praca łączy się z usługą Uniwersytetu Medycznego Rosyjskiej. Malyshev zapoczątkował doroczną nagrodę „powołanie” za osiągnięcia w dziedzinie medycyny.

Prowadząc pro programów zdrowotnych urodzonych w mieście Kemerowo, gdzie ukończył gimnazjum i szkoły medycznej. W 1992 roku Elena zaczęła produkować swoje pierwsze przeniesienie medycznej Kemerowo telewizji. Dalsza edukacja i kariera Malyshev postanowił kontynuować w Moskwie, ale wciąż miała wrócić do rodzinnego miasta do różnych okoliczności rodzinnych. Elena sławę uzyskał w 1997 roku, gdy pierwsza edycja programu „Zdrowie”. Dziś jest wiodącym autorem wielu projektów, jego wkład w rozwój radiofonii i zdrowia nie niezauważone – Malyshev regularnie otrzymuje nagrody państwowe. Elena i jej mąż udało się podnieść dwóch synów, nie tak dawno temu mieli pierwszego wnuka.

Andrew Prodeus

Prezenterzy programu „Great żywo” Elena Malysheva nazywa jego długoletniego przyjaciela – Andriej Pietrowicz Prodeus. Znany pediatra, alergolog i immunolog, Andriej Pietrowicz raz mówił Recenzent Malyshev, kiedy obroniła pracę doktorską.

Medycyna Andrew Prodeus marzył od dzieciństwa służył jako przykład własnego ojca, chirurga dziecięcego. Prodeus i chciał pomóc dzieciom, a jego marzenie się spełniło. Dziś kieruje Klinika Pediatrii Uniwersytetu Medycznego opcjonalnym Pirogov i szef Centrum Alergologii. Andriej Pietrowicz jest żonaty i ma dwóch synów. Starszy nie poszedł śladami ojca i został ekonomistą, ale młodszy do zawodu nie podjęła jeszcze decyzji.

W momencie gdy Elena Matysheva nazywa kolega transferu Andrei Prodeus naprawdę nie monitorują swoje zdrowie. Jej ciężar na początku zdjęć przekracza 100 kg. Ale prowadzący program „Great żywo” powinna dawać przykład prawo do życia, a ich wygląd, więc lekarz musiał szybko schudnąć o 20 kg.

Herman Gandel'man

Herman Shaevich kiedyś studiował z Elena Malysheva w Kemerowo, tak że wiodące programy „Great żywo”, miał powiedzieć: „znajomy”. Gandel'man nigdy nie marzył o zawodzie lekarza, to przyciąga całkiem inną specjalizację. Ale egzaminy Physical-Technical Institute, był późno z powodu zawodów siatkówki. Tak więc świat ma świetny kardiolog. Dziś Herman Shaevich pracy w izraelskiej klinice, jego setek kredytowych chirurgii serca i wielu śmiertelnych.

Dmitry Shubin

Dmitry Shubin – praktykujący Manuology i neurolog. On też był wykształcony w Kemerowo Instytutu Medycznego. Ale Elena Malysheva nazwał go prowadzić „Zdrowy tryb życia” po uderzeniu w Centrum Federalnej terapii manualnej. Tam był cierpliwy Shubin, który był wcześniej znany. Lekarze zostali przyjaciółmi i od tego czasu – jedna drużyna. W centrum dzisiaj manipulacja Shubin pracy, często trwa około 40 pacjentów dziennie.

Ciekawostki o transmisji

  • Malyshevoy odpowiednikami w pierwszych numerach były pozycji „O miłości”, gdzie często twierdził o wyższości jednej płci nad drugą.
  • W jednym z odcinków magazynu telewizyjnego „bigosu” seria bohater Pietia poprosił, aby wyłączyć żelazko Elena Malysheva bezpośrednio z programu fotografowania „Live zdrowego”.
  • Każdy z wiodących końca następnego wydania wypowiada krótki, ale zawiera szczegółową replikę Zdrowia.
  • Sposób komunikacji i wygląd Eleny Malyshevoy i jej współpracownicy są często celem parodii i karykatur.
  • Co najmniej 9 osób ze studia poprzez przeniesienie otrzymać profesjonalną badania i leczenie pod nadzorem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • W swoich zaleceniach, co prowadzi zawsze w oparciu o kategorie obywateli w każdym wieku, płci i dochodów.

Więc wiemy, kto to jest program „Żyj zdrowy”. Jako profesjonaliści, ci ludzie naprawdę mogą ocenić, jak żyć zdrowo i być zdrowym.