387 Shares 5051 views

Podróżując do Woroneża restauracji „aktora”. Przegląd, opinie

Restauracja, idealna na bankiety i luksusowych ciepłych stron rodzinnych – restauracja „Aktor” (Woroneż). Opinie gości po każdym święto w większości pozytywne, od kierownictwa i pracowników tej instytucji robi za każdym razem tak spędzony w murach imprezy Ta restauracja była niezapomnianym przeżyciem dla każdego gościa.


Jest to instytucja w centrum Woroneża. Restauracja „Aktor” zawdzięcza swoją nazwę od lokalizacji – znajduje się w dawnym domu aktora, nie daleko od głównego placu miasta. Działalność rozpoczęliśmy w październiku 2013 roku restauracja i pracuje teraz, rozkoszując Woroneż pyszne jedzenie i miłą atmosferę.

wnętrze

Instytucje wewnątrz wszystko jest ułożone w stylu klasycznym. Warto zauważyć, że wszystko jest bardzo harmonijny – bez zbędnych szczegółów.

Restauracja posiada dużą salę, która może pomieścić do stu osób. Dodatkowo, dla osób, które lubią prywatność, istnieje możliwość spędzenia wieczoru w specjalnej VIP-Hall, który jest przeznaczony dla niewielkiej liczby gości, ale dla spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną osobą jest całkowicie odpowiedni. W pokoju jest również weranda, która działa przez cały rok, niezależnie od temperatury na zewnątrz, aw cieplejszych miesiącach restauracja znajduje się na zewnątrz obszaru, gdzie można nie tylko jeść, ale również palić palić fajki.

Kawiarnia-Restauracja „Aktor” (Woroneż) urządzony jest w kolorze białym i czekoladowych odcieniach. Instytucja posiada oświetlenie wysokiej jakości, które umożliwia łatwe do utrzymania w hali przytłumionym świetle. Miękkie sofy i wygodne krzesła i stoły wykonane z drewna. Na ścianach wiszą obrazy małych, które mogą być zaangażowane w wizycie studyjnej, czekając na zamówienie. W głównej sali znajduje się duży bar za ladą, która może pomieścić gości.

kuchnia

Położony w Woroneżu restauracji „aktora” słynie z doskonałej kuchni. Istnieje przygotować dania kuchni europejskiej, japońskiej i kaukaskiej. Menu oferuje duży wybór sałatek ( „Waldorf”, „Prowansja”, „Cezar”, „Togliatti”, „rosyjskie”), dania na zimno (ogórki, kanapki, gotowane języka, marynowane grzyby, różne rodzaje cięć), gorące przekąski (pieczony bakłażan, marka hamburgery wołowe z marmuru, shaurma) zupa (solanka, hash, zielonej kapusty, zupy), drugie dania ( „Skoblyanka” pieczony pstrąg, łosoś, cielęciny stek).

Specjalnością restauracji jest nadziewane prosię. Z japońskiej restauracji jest gotowy do leczenia kilku rodzajów rolek ( „CA”, „Fuji”, „Sakura”, „Filadelfia”). Od kuchni kaukaskiej różnych warzyw gotowanych na grill, a także różne kebaby różnych rodzajów mięsa, smak, który wie prawie wszystko od Woroneża.

Restauracja „aktor” znajduje się bar z imponujący wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Oprócz zwykłej kawy, herbaty i soku (w tym świeże), karta bar oferuje mały wykaz lekkich koktajli i ogromny wybór alkoholi: wódki, brandy, gin, wino, absynt, rum, tequila, wermut, a nawet piwo – wszystko jest tam zawsze w barze.

Instytucja dba o swoją reputację, więc gotowanie zostało powierzone wyłącznie do profesjonalnych kucharzy i są wykorzystywane wyłącznie w tym celu najbardziej świeżych i wysokiej jakości produktów, które zostały zakupione wyłącznie z zatwierdzonych dostawców.

Tamada

Goście restauracji zapewnia program rozrywkowy, często o charakterze tematycznym. Wewnątrz instytucji oraz w werandzie na świeżym powietrzu z muzyką na żywo, że śpiewacy wykonują słynne przeboje muzyki rosyjskiej i zagranicznej, między niż muzyką w tle. można oglądać wydarzenia sportowe na żywo na telewizorach plazmowych, które znajdują się na ścianach instytucji.

dodatkowe warunki

Obok instytucji znajduje się parking przeznaczony dla gości restauracji. Bywalcy sieci społeczne znajdzie do nich swobodny dostęp przez punkt Wi-Fi.

Podobnie jak wiele innych szkół Woroneżu, restauracja „Aktor” przyjmuje nie tylko gotówki, ale karty kredytowej.

Oddzielnie rodzinna restauracja „Aktor” (Woroneż) zapewnia warunki dla młodych gości jest oddzielny pokój zabaw, w którym zbiór najciekawszych gier edukacyjnych, które z pewnością ponieść swoje dzieci.

tryb

Restauracja czynna jest codziennie z wyjątkiem niedzieli: od poniedziałku do czwartku – 11 rano do północy w piątek i sobotę – 11 rano do 2 w nocy. W dni powszednie, od 11-00 do 16-00 można spojrzeć na business lunch i zjeść pyszne i obfite dania w bardzo atrakcyjnych cenach.

Każdy, kto odwiedził restauracji goście poczują atmosferę zabawy, casual, trwałe wakacje i zupełny brak próżności. Będąc tu raz, będziesz chciał wracać.

535 shares 7582 views
Najlepsza herbata
854 shares 9371 views
203 shares 3965 views
272 shares 9918 views