543 Shares 3220 views

Anton Sosnin: biografia nożnej

Anton Sosnin – absolwent szkoły futbolu Petersburgu. On gra jako obrońca i pomocnik. W chwili obecnej na korzyść Moskwy „Dynamo”.


Na początku swojej kariery

Anton Sosnin urodzony 27 stycznia 1990 roku w Leningradzie. Nawet w szkole podstawowej jego ojciec wysłał go do sekcji piłki nożnej. Chłopak pokazał gorliwości i staranności. Pierwszy zespół młodzież stała Petersburg w „Change”. W tym poleceniu przebywał od 2003 do 2007 roku.

W 2006 roku 16-letni Sosnina zauważył mentor podwójne Petersburg "Zenith" Igor Chugaynov. Zaczął śledzić karierę młodego obrońcę i wkrótce zaprosił go do swojego zespołu. Aż do 2010 roku liczba Sosnin graczy „Zenith”, jednak nie pasuje do klubu i nie wydane.

Debiut w Premier League

W 2010 roku, w wieku 20 lat zadebiutował w Premier League Anton Sosnin. Piłkarz przechodzi do wynajęcia z „Zenith” Samara „Skrzydła Sowietami”. Jego pierwszy mecz w elitarnej dywizji rosyjskiej piłki nożnej odbyły się w dniu 12 września. Gracz opuścił boisko w meczu z nalchinskogo „Spartakusa”. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Samara z wynikiem 2: 0. Sosnin poradził sobie nie tylko z funkcji obronnych, ale także wyróżniają się w ataku. On nie straciła gola serbski partnera Nenad Đorđević.

Pomimo wygranej nad Kabardyno-Bałkarii, zespół, klub, który mówił Anton Sosnin w końcowej tabeli okazał się znacznie niższy – na 13. miejscu, jeden ochke od strefy spadkowej. Podczas gdy „Spartak” Nalczyk zakończeniu 6th. W swoim pierwszym sezonie w Premier League Sosnin grał 11 meczów.

Pod koniec roku, „Skrzydła” Sowieci podpisali oficjalną umowę z Anton. W sezonie przejściowym 2011/12 Sosnin był ważnym graczem w drużynie, spędzając na 31 meczu. W pierwszym etapie „Skrzydła Sowietów” wziął 14 miejsce i walczył o przetrwanie. W ostatnim meczu byliśmy w stanie bronić się przed spadkiem, wspiął się na 12. miejscu.

Gracz „Kuban”

Na początku 2012 r Sosnin Anton Vasilyevich podpisał kontrakt z „Kubań Krasnodar”. W tym czasie zespół grał w Premier League, w której on i zakończyć grę w turnieju przejściowy. Pierwsze dwa z sezonu w nowej drużynie nie udało mu się zdobyć przyczółek w pierwszej drużynie i regularnie chodzić na boisku. Przez dwa lata grał w sumie 8 gier.

W tym przypadku, zespół grał bardzo dobrze. W 2012/13 zajął 5-te miejsce, tylko 2 punkty za Machaczkała „Anji”, który zdobył brązowy medal. W 2013/2014 „Kuban” pozostało 8. W mistrzostwach i Pucharze kraju Sosnin nadal na boisku był rzadkim gościem, a tu w europejskich meczów pucharowych, sztabu szkoleniowego stosować go regularnie.

Walka o zwycięstwo w Lidze Europejskiej „Kuban” począwszy od trzeciej rundy kwalifikacyjnej. Uczestnicy dostał Szkocka „Motherwell”. Przeciwko brytyjskim przedstawicielem szkoły futbolu Krasnodar grał pewnie, wygrywając 2: 0 z dala 1: 0 u siebie. W ostatniej rundzie dostępu do grupy „Kuban” turniej spotkał się z holenderskiego Feyenoordu „”. Znowu dwa zwycięstwa – 1: 0 u siebie i 2: 1 z dala.

W grupie klubu rosyjskiej był w towarzystwie hiszpańskiej „Valencia”, w języku angielskim, „Swansea” i „szwajcarskiego St. Gallen”. Tylko jeden udało się wygrać zwycięstwo w sześciu meczach Krasnodar – dom „St. Gallen” 4: 0 z dala Rosjanie stracili 0: 2. Przegraliśmy u siebie 0: 2 „Valencia” i rewanżu w Hiszpanii i dwie gry z „Swansea” wykończony takim samym wynikiem 1: 1.

W rezultacie, o sześć punktów wziął tylko trzecie miejsce w grupie. Sosnin spędził w europejskich pucharach w tym sezonie 5 gier.

W „Kuban” Sosnin grał do 2015 roku, wydając w sumie 48 meczów we wszystkich rozgrywkach i strzelił jednego gola.

W obozie „biało-niebieskich”

W maju 2015 roku media informowały o przejściu Sosnina w Moskwie „Dynamo”. Anton przyszedł do zespołu w trudnym okresie dla niej, kiedy walczyła o prawo do pobytu w elicie rosyjskiej piłki nożnej. I nieskuteczne. Mając tylko 5 zwycięstw w 30 meczach, Dynamo zajęło ostatnie miejsce i spadł do drugiej ligi.

W tym czasie nie było już sporo kibiców, którzy wiedzą, kto jest Sosnin Anton. Biografia, gry, statystyki graczy – to wszystko jest bardzo interesujące. Zespół Sosnin nie zostawił, a wraz z nim teraz stara się wrócić do Premier League. Na przerwie zimowej „Dynamo” zajął pozycję lidera National Football League.

Ale radujcie fanów „biało-niebieskich” jest przedwczesne. Zespół przeżywa poważne trudności finansowe i możliwe jest, że nie może nadal uczestniczyć w mistrzostwach Rosji ze względu na brak funduszy.

W tym momencie Sosnin grał dla „Dinamo” 25 spotkań we wszystkich rozgrywkach, które nie są jeszcze oznaczone wbita piłki.